Quantcast

FIFA Svetsko Prvenstvo 2018 - Rusija

crni lepotan

Elita
Poruka
21.378
Što se tiče navijanja za Hrvate, ovaj narod je izgubio kompas odavno. Toliko nas siluju preko medija da ćemo uskoro navijati i za Šaćirija i društvo.

Nije Srbin debil nego je vodjen od debila i malo imaju nezreli karakter. Jebu ih emocije... dakle fali tu razuma. Otuda svo zavaravanje, laganje jer fali razuma.

A sto se tice ustasa i cetnika. Da znas pravu istoriju a ne onu od kumnusta napisanu onda bi znao da su ustase i cetnici na prostoru NDH bili braca po oruzju u borbi protiv crvene zlocinacke bande koja nas je unazadila 100 godina nazalost na kraju. I jedan i drugi narod je od njih unistavan i to direktno na terenu. A danas imaju samozvane ustase i cetnike koje su okrenuli jedne protiv drugih. A da sami istoriju neznaju. Ta ista bagra vise nije kao treca strana na terenu da nas unistava i ubija. Oni sada vuku konce i stvaraju sukob da se medjusobno unistavamo i ubijamo. To su napravili 90-ih a to ce ponovno napravit ako im gazda sa zapada da taj zadatak. A obican narod neka guta lazi koje mu se serviraju.
Jbt, šta vi čitate, slušate, gledate...

DJ@work

Zainteresovan član
Poruka
422
Ja mislim da bi u buducnosti Srbija trebala da UVOZI HRVATSKE TRENERE.

Da uce srpske fudbalere kako se igra SAVREMENI fudbal. :aha2:

Srpski fudbaleri jos igraju fudbal s pocetka proslog veka.
može! :mrgreen:
srbi nama nek pošalju košarkaške da zašamaraju naše igračke "veličine" i pošalju ih u 3pm...

- - - - - - - - - -

Niko ne moze da me ubedi da je Dalic bolji od npr. Paunovica.Dalic je nerealna slika, proizisla iz spleta izuzetno povoljnih okolnosti(u elminimaciji imas Dansku i Rusiju, prodjes posle penala,grupa raspad losa).Ali i srecu treba zasluziti jasno,i nisu prosli nezasluzeno,samo nista posebno nisu pokazali.Vreme ce pokazati da sam bio u pravu.
a ti si jbno "objektivan" :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Tek će meč protiv Engleske pokazati da li je Hrvatska ozbiljan tim jer je to prvi jak tim s kojim će se Hrvatska sastati. Argentina je poražena pred prvenstvo od Španije sa čak 6:1 i taj tim ima samo veliko ime, ništa više. Rusija je jedan od najgorih timova na ovom prvenstvu bez velikih zvezda, dok Danska nije nikakav ekstra tim. I Danska i Rusija su svesno prepustile posed lopte Hrvatskoj i bile orijentisane na odbranu, pa ipak ih je Hrvatska izbacila pukom srećom i uz tešku muku bez puno šansi pred golom. Mogu da konstatujem i da hrvatski tim pobeđuje u vazdušnim duelima prljavo uz dosta guranja pri skoku protivničkih igrača, ali kad protivnički igrači oduzmu loptu hrvatski igrači glume da su faulirani. Dosta su uvežbani u tom simuliranju. Modrić ima snage da trči kao sprinter, čak i da vrši presing protivničkih igrača pri kraju drugog produžetka kad bi realno trebalo da je mrtav umoran. Kao da je dopingovan.
jeste dabome...
zato ste vi spušili od velesile Švicarske...:mrgreen:
i od, naravno, Brazila koji kao i Argentina ima samo ime...:mrgreen: uz tu razliku da ste vi od velesile sa samo imenom spušili, a mi jadnu Argentinu ipak dobili... ;)
ali Kostarika je jbno dostignuće... nogometna rapsodija u Rusiji :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Cuo sam da navodno dio Srba navija za Hrvatsku pa sam dosao vidjeti i pokusati ustanoviti vam dijagnozu. Nije mi jasno kako mozes navijati za neku drzavu koja nije tvoja. Pogotovo za Hrvatsku koju velik dio srbijanskih medija, politike mrzi iz dna duse sto se nazalost uvijek prelije i na obican narod. Narodi se "mrze" jer mediji i politicari koji su ista firma stvaraju takvo ozracje. A narod je lako prevariti svugdje i nazalost narodi su ovce. Komunisti su zasijali tu mrznju 60-ih godina izmedju dva naroda. A ta bagra i dalje vodi ex-yu republike tako da oni i dalje jašu i rade na konstantnom skobu. Nije to njihova neka komunisticka ideja i plan. Oni to samo provode iz vana. Jer nedaj Boze da se Srbi i Hrvati sloze. Kada je svaki sa svakim posvadjan i u sukobu, onda je lakse vladati nad njima. To je poznati princip vec tisucama godina.
Marine... ajde malo smanji terapiju, pretjerao si... :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Ne radi se o tome..nego o istini.Ja komunistima i njihovoj istini i njihovoj istoriji ne verujem iz milion razloga i tacka ,kraj na ovu temu.
a ti vjeruješ Šešeljovoj istini koji pak laže da je Srbin... :hahaha:

Boljarin

Buduća legenda
Poruka
28.422
Ja se nasalih da umesto Nade Macure sada RTS ima Nedica koji ostaje na vestima dok se svi voditelji i urednici menjaju, ali sam pogresio gospodja Nada je pristojna zena, a Nedic je seljacka dzukela.
Neko ko moze celoj naciji da kaze "Ja sam strucnjak, a vi ste budale."
Svi gledamo utakmicu na televiziji kao i on, a on kaze da je sudjenje dobro.
Ovo izmedju Hrvatseke i Engleske je klasican primer bezobrazluka od sudjenja, ali gospodin Nedic
je tu da kaze "niste videli opasnu igru iz koje je dat go." Jok, niste videli ni korner i sudija je slucajno digao zastavicu, Ne, ne nije bilo faula i sudije su u pravu sto daju zuti karton za svoju gresku.
Jos jedan strucnjak u Srbiji koji bolje zna od ostalih gradjana.:)