fifa 06 izlece u windows!?

dexxter

Početnik
Poruka
14
ne uvek, ali pri kraju nekih utakmica, jednostavno pukne i vrati me u windows. svoju kopiju sam nabavio u zrenjaninu. da li se to jos nekom desava? igra je instalirana sa image-a i dodat je patch koji obuzdava kontrole posto nemam gamepad. probao sam onaj zvanican pach ali nece da ga uradi do kraja...
 
JA NEMAM PROBLEMA SA FIFOM , ubacim onaj IMAGE mini fifa ili kako ti je vec uradjen i meni sljaka bez problema ne izbacuje me u WINDOWS !!!! ??????? STVARNO NE ZNAM STA MOZE DA BUDE ILI TO DA U ZRENJANINU PRODAJU LOSE IGRICE... DODJI U BEOGRAD OVDE SU PIRATI ODLICNI 100% ZAGARANTOVANA ISPRAVNOST !!! POZDRAV
 
imam 1 gb kingston DDR400 value memorije, radeon 9600 pro, 3200+ , ne verujem da trazi vise. A sto beogradskih "kopija" tice, skuplje su bar sto dinara...sumljam da postoji razlika izmedju bg i zr kopija, pogotovo u "cistoj" image varijanti. procitao sam da je jako nestabilana za patchovanje. da li ce mi oficijelni patch resiti problem sa igranjem kursora? mozda oa zakrpa sto sam dobio uz igru pravi problem?
 
BAS SU NEKI JAKI KLUBOVI , CRVENA ZVEZDA I PARTIZAN, POGOTOVO SCG nema tu sta da se trazi na FIFI .... Lose karakteristike imamo , a i nista nisu ni slagali !!! U fudbalu smo grozni .... ja sam PARTIZANOVAC ali brate fudbal mi se vise ni negleda , ****** ZVEZDU nismo pobedili na MARAKANI sad ce da bude 10 godina.... **** takav fudbal !!!! A i ZVEZDA igra kao da su iz seoske lige ,ali cim igraju sa nama napune nam gol !!! **** FUDBAL igraj bolje sa nekim jacim klubovima FIFU da se ne nerviras .... POZDRAV SVIMA !!!!!
 

Back
Top