ФИАТ ПУНТО - ВОЗИЛО СА ГРЕШКОМ

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.n24.ba/novost/16709/Fiat-povukao-130.000-Punto-vozila
Problem na sistemu kočenja
Fiat povukao 130.000 Punto vozila

Italijanski proizvođač automobila Fiat povukao je više od 130.000 vozila Punto jer imaju problem sa kablovima na sistemu za kočenje ABS, zbog čega može doći do kratkog spoja, izjavio je za agenciju AFP portparol Fiat grupe.
Piše: N24 Foto: AFP
Veličina teksta: A A A
"Kampanja povlačenja obuhvata više od 130.000 vozila, i to modela Grande Punto, Punto Evo, Grande Punto Van i Punto Evo Van" i prva pisma o tome su poslata vlasnicima "početkom februara", rekao je portparol.

"Nemaju sva vozila problem", ali "neka ga mogu imati", jer je problem na instalaciji kablova za ABS otkriven na automobilu iste serije, objasnio je portparol.

Kabl je "oštećen" tokom sklapanja i "može izazvati kratak spoj", rekao je on.

Više od polovine vozila te serije prodato je u Italiji, a ostali automobili u Evropi, naveo je portparol.
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
ВРАТИТЕ НАМ СТОЈАДИНА....;) ;) ;)
 
Нема везе са политиком....?
А јесте ли својевремено пумпали мозгове о инвестицији века у Србији...?
Џаба сте им дали фабрику.....земљиште.....субвенције за запошљавање.....
ОСлобођени су којекаквих пореза и дажбина....
Сад, кад се показало да је све промашена инвестиција....
ТРЕБА ДА ЋУТИМО....ОВО НИЈЕ ПОЛИТИКА....
Ајде сад ....шетај....
:per: :per: :per:
 
Poslednja izmena:
Bar su ljudi zaposleni u toj fabrici,i punto jeste bolji auto od bilo kojeg zastavinog.
Samo mi niste jasni vi koji jedva cekate da plujete po bilo cemu za sta vam se ukaze prilika,bez obzira na to ko je za tako nesto zasluzan.
Greske u auto industriji nisu uopste retke i jako su ceste.Desavaju se i mnogo ozbiljnijim proizvodjacima od Fiata,pa se takve stvari ne podmecu kao krivica vlade.
Iskreno ova vlast jeste mnogo trula i treba je zameniti novom,ali kojom?????
 
http://www.n24.ba/novost/16709/Fiat-povukao-130.000-Punto-vozila
Problem na sistemu kočenja
Fiat povukao 130.000 Punto vozila

Italijanski proizvođač automobila Fiat povukao je više od 130.000 vozila Punto jer imaju problem sa kablovima na sistemu za kočenje ABS, zbog čega može doći do kratkog spoja, izjavio je za agenciju AFP portparol Fiat grupe.
Piše: N24 Foto: AFP
Veličina teksta: A A A
"Kampanja povlačenja obuhvata više od 130.000 vozila, i to modela Grande Punto, Punto Evo, Grande Punto Van i Punto Evo Van" i prva pisma o tome su poslata vlasnicima "početkom februara", rekao je portparol.

"Nemaju sva vozila problem", ali "neka ga mogu imati", jer je problem na instalaciji kablova za ABS otkriven na automobilu iste serije, objasnio je portparol.

Kabl je "oštećen" tokom sklapanja i "može izazvati kratak spoj", rekao je on.

Više od polovine vozila te serije prodato je u Italiji, a ostali automobili u Evropi, naveo je portparol.
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
ВРАТИТЕ НАМ СТОЈАДИНА....;) ;) ;)


Nijedan od navedenih modela nije onaj Punto koji se pravi(o) u Kragujevcu...
 
http://www.n24.ba/novost/16709/Fiat-povukao-130.000-Punto-vozila
Problem na sistemu kočenja
Fiat povukao 130.000 Punto vozila

Italijanski proizvođač automobila Fiat povukao je više od 130.000 vozila Punto jer imaju problem sa kablovima na sistemu za kočenje ABS, zbog čega može doći do kratkog spoja, izjavio je za agenciju AFP portparol Fiat grupe.
Piše: N24 Foto: AFP
Veličina teksta: A A A
"Kampanja povlačenja obuhvata više od 130.000 vozila, i to modela Grande Punto, Punto Evo, Grande Punto Van i Punto Evo Van" i prva pisma o tome su poslata vlasnicima "početkom februara", rekao je portparol.

"Nemaju sva vozila problem", ali "neka ga mogu imati", jer je problem na instalaciji kablova za ABS otkriven na automobilu iste serije, objasnio je portparol.

Kabl je "oštećen" tokom sklapanja i "može izazvati kratak spoj", rekao je on.

Više od polovine vozila te serije prodato je u Italiji, a ostali automobili u Evropi, naveo je portparol.
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
ВРАТИТЕ НАМ СТОЈАДИНА....;) ;) ;)

Sva sreca pa ovaj "NAS "Punto nema nista od opreme pa nema ni frke od kvara ABS-a :)
 
Ne shvatam samo bolesne umove koji jedva docekaju da se nesto pokvari, da nesto ne valja i slicno...
Pre svega, nije u pitanju "nas" Punto, nego Grande, Evo... I takve stvari se desavaju svim autoindustrijama...
Fiat Punto Classic prave SRBI. Radnici koji tamo rade primaju platu koliku - toliku, a ne kopaju po kontejnerima da bi preziveli.

Radost gospodina pod nickom МАЧАК samo pokazuje primitivizam jednog dela naseg naroda... Predstavlja se za cuvara ideologije Cetnickog Pokreta, a ovamo jedva ceka da komsiji crkne krava... To, dragi prijatelju, nije ni srpstvo, ni cetnistvo, niti patriotizam... To je dusevno stanje koje se jednom recju naziva LJIGAVOST.

Nek je taj FIAT doveo u Srbiju i sam djavo a ne Dinkic...pa makar nek par stotina ljudi radi na tome, a narod ima mogucnost da kupi pod povoljnijim uslovima nov automobil...
 
Bar su ljudi zaposleni u toj fabrici,i
Fiat Punto Classic prave SRBI. Radnici koji tamo rade primaju platu koliku - toliku, a ne kopaju po kontejnerima da bi preziveli.
Da li svrha bilo koje fabrike treba da bude zapošljavanje ljudi ili proizvodnja da bi stanovništvo moglo povoljno da kupi određenu robu?
Od kako postoji Zastava iz nje nije izašao ni jedan valjan automobil! Čak i oni malobrojni koji nemaju tehničke nedostatke (oni koji su uvezeni gotovi na samom početku!) imaju osnovni nedostatak: preskupi su!
Od 1991. do kraja proizvodnje iz nje nije izašao ni jedan jedini stvarno ispravan Jugo! Svi su imali tehnički nedostatak, loše farove. To se, bez ikakvih posebnih uređaja, može videti kada se uveče osvetli neki zid. Ni jedan Jugov far ne koncentriše svetlo kako treba!
Da su preskupi jasno je svakom ko pogleda cenu tih istih vozila u izvozu.
Uostalom, na jednom od kablovskih kanala, svojevremeno je išla reklama za Punto Grande u Rumuniji, bio je 5 000 (pet hiljada!) evra! “Naš” je bio 7 000! O čemu mi pričamo?
Da Zastava nije imala monopol (i sada ga ima ali je blaži!) mi bismo kao sav normalan svet vozili dobre i jeftine automobile. Zahvaljujući Zastavi vozimo skupe krševe!
Bolje bi nam bilo da su svi njeni radnici primali platu a da uopšte ne idu na posao!

I takve stvari se desavaju svim autoindustrijama...
Može li se industrijom smatrati neko ko godišnje proizvodi manje nego prava industrija za jednu ili dve sedmice?

Svaki FIAT_ov auto je vozilo sa greskom.
Čim ima veze sa Zastavom nema veze sa kvalitetom!

Sve ovo ne pišem napamet: u vreme njihovog monopola kupovao sam od njih više puta! Ponašali su se kao najgora bagra!
 
Нема везе са политиком....?
А јесте ли својевремено пумпали мозгове о инвестицији века у Србији...?
Џаба сте им дали фабрику.....земљиште.....субвенције за запошљавање.....
ОСлобођени су којекаквих пореза и дажбина....
Сад, кад се показало да је све промашена инвестиција....
ТРЕБА ДА ЋУТИМО....ОВО НИЈЕ ПОЛИТИКА....
Ајде сад ....шетај....
:per: :per: :per:

A šta bi sa Tojotom prije koji mjesec? Ili Fordom,Mercedesom,BMW-om ranije. Takve greške se dešavaju svima.
 

Back
Top