Fiat punto - problemi

Лулница

Iskusan
Poruka
5.305
Da li neko od vas ima problema sa alarmom koji je ugrađen u Fiat Punto?
Kod nas ne funkcioniše uvek i svuda, kažu da ne može da se popravi i da je jedina solucija da se deaktivira :eek:


fiat%20punto%20classic%20101.jpg
 
Pisalo je na nekoj temi da alarmi u zadnje vreme size zbog radio frekvencija koje emituju antene.Negde se sami pale i stalno zezaju vlasnike.Treba samo proveriti na kojoj frekvenciji radi alarm i ako je to od do (ne secam se koja je frekvencija) onda mu nema pomoci.
Znaci on je ispravan ali ga ometaju radio talasi i jedino resenje je da se uzme drugi koji nije u ovom rasponu Mhz.
 
Nama su rekli da alarm navodno nekontrolisano reaguje na neke nelegalne frekvencije koje su u okruženju od stotinak metara... :(
Takvih ulica ima dosta, i raštrkane su po gradu...tj nije mi jasno zašto niko to ne reguliše jer ljudi ne mogu opušteno da voze - tj ume da se aktivira i u toku vožnje :( a to nikako nije bezbedno!
I šta sad, svi mi koji imamo ovaj problem treba ili da deaktiviramo alarm (koji smo platili i koji ima svoju svrhu) ili da trpimo i snalazimo se kako znamo i umemo kad u toku vožnje počne da se oglašava? :rtfm:
"Divota"! :aha:

ps. I nije mi jasno zašto ne kazne te što koriste te frekvencije... :dontunderstand:
 
Poslednja izmena:
Pa sto da ih kazne?ko je prvi zauzeo tu frekvenciju?kako da znaju da bas od njih potice problem?mozda su wirelles antene?koliko ljudi se javilo s istim problemom?

Kako to misliš - što da ih kazne? :eek: Ti očigledno ne znaš šta je to bezbednost! :rtfm:

I kakve veze ima - ko je prvi zauzeo frekvenciju? Ako ta frekvencija narušava bezbednost u saobraćaju i mir tokom celog dana i noći - onda niko ne treba da je koristi!

kako da znaju da bas od njih potice problem - Sve se to proveri!

mozda su wirelles antene - Šta god da je - ometa! :(

koliko ljudi se javilo s istim problemom - Nije mali broj!
 

Back
Top