ffm,mmf i ostalo samo mashta ili stvarnost?

Gazdarica:
Ccc, Mackice ja bas zbog tebe nisam htjela da izvlacim stare teme...
Reko', sad si ozbiljna, udata zena, u blagoslovneom stanju...

Kad ono, imam sta i vidjeti... Kako sam se samo prevarila... :lol:
Jao, gazda... Lepo što misliš na mene:smile:
Ali ja sam i tada bila ozbiljna8-) Samo se 'stanje' promenilo; ali dobro, još ne može mališa da čita :mrgreen:
Ne stidim se ja bwe toga; mislim za njega sam se i udala:-D
Mene samo mrzi da pišem ponovo iste stvari:wink:

A i htedoh da ti kažem da mislim da je krajnje vreme da probaš; od kad te 'znam' maštaš o tome, kreni već jednom u akciju, ako ti se ne dopadne, to uvek može da ostane prvi i poslednji put:wink:
 
one4me:
ffm=2 zene sa 1 muskarcem, a mmf=2 muska na 1 jedno zensko. (valjda)

ffm, paaaa da. sa nekoliko razlicitih zena. Ume da bude jako dobro.
mmf nisam do sada. A volela bih. I to onako bas. Volela bih da vidim njihov kontakt. Bas sam se nesto sinoc mazila na tu temu.
Mislim da njihovog kontakta ne bi bilo:? Uglavnom je tako; obojica se 'zabavljaju' oko tebe:wink:
 
Predpostavljam, mada bih volela da to bude bas onako, pravo... Nije mi trip da u svakom trenutku budu sa razlicite strane mene i da nemaju nikakav kontakt. Ebote, ja se sa tim zenama "iskontaktirah" onoliko. I bilo je sjajno.
Znam da to muskima malo teze ide, al dobro.. polako... desice se... jednom.
 
mackica ns:
Mislim da njihovog kontakta ne bi bilo:? Uglavnom je tako; obojica se 'zabavljaju' oko tebe:wink:


U PRAVU SI MAČKICE, TO JE BAR ZA MENE DO JAJA A MISLIM I DA JE NJOJ.UOSTALOM ŽENE SU IZDRŽLJIVIJE ŠTO SE TIČE SEXA PA SAMIM TIM MOŽEŠ MALO DA ISKULIRAŠ DOK ON KREŠE PA SE MALO NAPALIŠ PA ONDA TI PA ZAJEDNO PA ONDA ONA NAVALI NA OBOJICU I TAKO U KRUG DOK NE POPADATE !
 
Искрено...теоретски изгледа веома напаљујућа варијанта са две девојке (једино како постићи то све? :roll::), чак и варијанта са 2 типа, али без нашег контакта...можда наизменично (кад бих додирнуо њега мислим да би ми доживотно спао:roll::) ), али изгледа да имам баш неке жешће кочнице, никад нисам чак ни размишљао како да се нађем у тој ситуацији, а камоли да стварно учиним нешто по том питању.

Само да најискреније додам да је моја фантазија наћи девојку коју бих безгранично волео, а која би ми дозволила да повремено освежим сексуални живот са неком...све у договору са њом. Опет...нисам сигуран да бих био спреман да то дозволим њој...не могу да погледам објективно...ово је вероватно себично, иако мислим да то нисам...и примање и давање ме чини срећним...не могу да објасним осећање. Овако понекад осећам недостатак слободе, као да имам нешто тешко на себи...неку омчу...а опет никада нисам преварио девојку...не могу једноставно...ипак нека правила и поверење треба да постоје...кад већ она није та слободоумна.

Надам се да ће ме ти младалачки хирови проћи ускоро...ипак сам свестан да је тако нешто тешко наћи. А и зашто би она била та слободоумна, она која ме разуме, ако ја не могу да разумем обрнуту ситуацију? :roll: :sad:
 

Back
Top