Fetis-stomak ili struk

Ovako nekqko

1663232702837.png
 
Mene autorka teme vredjala jer toboze ja mrzim "lepotu" zenskog tela. Izgleda da je nemoguce danas izneti stav, a da neko ne dozivi to kao uvredu.
Video sam... Isto... Iznosenje, generalno, misljenja o lepoti zenske gradje, okrene na licno vredjanje dok si rek'o keks..
Ali, kako je u pitanju neko nedovoljno inteligentan da nekoristi rodno neutralno korisnicno ime na platformi koja se direktno i indirektno bavi musko-zenskim odnosima, misljenjima, razmisljanjima... ne treba pridavati znacaj.

Ono sto je mene oduvek tu cudilo, je koliko se zensko misljenje o tome sta muskarci preferiraju na zenama razlikuje, i koliko je udaljeno, od muskog misljenja. I u mladosti, skolske drugarice, cesto sam cuo "moram da smrsam", a ona vec zgodna i, zapravo, da se ugoji koje kilo bila bi prezgodna, ali ne...ne vredi... misle da muskarci vole mrsavo, a generalno je upravo suprotno.

A o ovim, Konanka Varvarin, gradjama, necu ni da pricam...
 
Poslednja izmena:
Video sam... Isto... Iznosenje, generalno, misljenja o lepoti zenske gradje, okrene na licno vredjanje dok si rek'o keks..
Ali, kako je u pitanju neko nedovoljno inteligentan da ne koristi rodno neutralno korisnicno ime na platformi koja se direktno i indirektno bavi musko-zenskim odnosima, misljenjima, razmisljanjima... ne treba pridavati znacaj.

Ono sto je mene oduvek tu cudilo, je koliko se zensko misljenje o tome sta muskarci preferiraju na zenama razlikuje, i koliko je udaljeno, od muskog misljenja. I u mladosti, skolske drugarice, cesto sam cuo "moram da smrsam", a ona vec zgodna i, zapravo, da se ugoji koje kilo bila bi prezgodna, ali ne...ne vredi... misle da muskarci vole mrsavo, a generalno je upravo suprotno.

A o ovim, Konanka Varvarin, gradjama, necu ni da pricam...
Kako si ovo fino napisao. Neslaganje = vredjas me :D
I mene je isto tako interesovalo dok sam bio mladji zasto zene zele da smrsaju kad su bas zgodne. Sta se to mota u njihovim glavama. Totalno drugi koncept razmisljanja.
 
Skoro sam cula od nekog da ima fetis za/na stomak. A i za/na struk.
Kao toliko se pogubi kad vidi devojku u crop top majici.
A i jednom sam cula od drugarice da ima fetis na muski stomak i struk.
Da li ste culi za ove fetise?
Ne da sam čuo, nego i imam taj fetiš. Ali ne volim mršave devojke, nego one sa malo sala na stomaku, ali ne debele. A kada neka devojka nosi kratku majicu, često i bacim pogled na stomak. Ali definitivno mi je pupak omiljeni deo ženskog stomaka.
 
Nkako ne mogu da napravim poredjenje struka i stomaka,isto je to,eventualno uz lepi struk blagi stomacic ali jedna je to celina......volim lep struk zato sto se iz njega razvija lepa zenska guza koja mi je ponovicu omiljeni deo tela zene.
 

Back
Top