Festival vopsa

R.Žiskar

Elita
Poruka
15.608
„Луде” ноћи „зачињене” пивом и музиком


Следећих пет дана Ушће ће бити састајалиште за све оне који воле пиво, добар провод и квалитетну музику
Bir%20fest.jpg
Фото Латиф Адровић

– Таман сам преживео „Егзит”, кад она Гуча. Прође и то, сад овај „Бир фест”. Па докле више? Нисам ни ја од камена, да могу ове феште да поднесем, али шта ћу, мора све да се испоштује – прича Миланче, док узима гутљај хладног „јеленка”, чекајући испред улаза тројицу пријатеља.
Овај шаљивџија није једини који тако размишља, има на хиљаде његових истомишљеника, макар ако је судити према синоћној гужви на ограђеној ливади на Ушћу... Седми београдски фестивал пива је почео! То значи: провод до јутра у следећих пет дана, колико манифестација траје, квалитетна музика и јечмени напитак у неограниченим количинама. Па ко воли, нек` изволи.


http://www.politika.rs/rubrike/Beograd/Lude-noci-zachinjene-pivom-i-muzikom.sr.html

Bilili ste? Biti cete? Mislljenje? Treba-ne treba? Glasno-tiho? Pijanci-veseo narod?
Sto bi rekli pro et contra....
 
bila sinoc. stigla sam na vatromet :super: koji, od one buke u luna parku zamalo da propustim :lol:
guzvetina uzasna i izuzetno pozitivna atmosfera u vazduhu. :D pila sam red beer, svidja mi se, ima neki smek vina.
e ljudi, ponesite sendvice :lol: jer obicna mala pljeskavica sa samo osnovnim dodacima kosta 250 kinti :roll:
pod obavezno: kad budete dolazili, blizu ulaza, obratite paznju na zenu koja prodaje onu dzidzu - rajf sa crvenim svetlecim rogovima. u stvari, ne mozete da je ne primetite :lol: faca - isti istacki djavo, brrrrr... da se najezis. ovaj :evil: je lepotan za nju.:lol:
 
Idem svake godine, ali videću da li ću i ove, nešto mi nije dobro, tj ako budem išla, ne verujem da ću išta piti :rida:

Dobro je što je premešteno na ušće, na Kalemegdanu je gužva bila nesnosna, nisi mogao da prođeš kroz gomilu.:(

Volim da probam neko pivo kog nema kod nas :pivce:
 
Idem ,najvise zbog Rundeka!!:D:D

i mene nerviraju cene,uzasno visoke...A ne smes nista od hrane i pica sa strane da uneses..:roll

Prosle godine su mi na ulazu oduzeli 200 gr pralina i jos neku hranu,jedva sam pancerotu provukla:lol::(
 
Idem ,najvise zbog Rundeka!!:D:D

i mene nerviraju cene,uzasno visoke...A ne smes nista od hrane i pica sa strane da uneses..:roll:

Prosle godine su mi na ulazu oduzeli 200 gr pralina i jos neku hranu,jedva sam pancerotu spasila :lol:::sad2::evil:
 
super je provod, nova piva sve je ok, ali cene yebu kewu..
pa valjda na ovakim festovim pivo treba da bude i jeftinije nego u prodavnici oni skarabudzili cene, juce platio casu nekog piva 250 din..(ne secam se kojeg, vec sam bio pijan ) :)
sto je mnogo , mnogo je ..
 
„Луде” ноћи „зачињене” пивом и музиком


Следећих пет дана Ушће ће бити састајалиште за све оне који воле пиво, добар провод и квалитетну музику
Bir%20fest.jpg
Фото Латиф Адровић

– Таман сам преживео „Егзит”, кад она Гуча. Прође и то, сад овај „Бир фест”. Па докле више? Нисам ни ја од камена, да могу ове феште да поднесем, али шта ћу, мора све да се испоштује – прича Миланче, док узима гутљај хладног „јеленка”, чекајући испред улаза тројицу пријатеља.
Овај шаљивџија није једини који тако размишља, има на хиљаде његових истомишљеника, макар ако је судити према синоћној гужви на ограђеној ливади на Ушћу... Седми београдски фестивал пива је почео! То значи: провод до јутра у следећих пет дана, колико манифестација траје, квалитетна музика и јечмени напитак у неограниченим количинама. Па ко воли, нек` изволи.


http://www.politika.rs/rubrike/Beograd/Lude-noci-zachinjene-pivom-i-muzikom.sr.html

Bilili ste? Biti cete? Mislljenje? Treba-ne treba? Glasno-tiho? Pijanci-veseo narod?
Sto bi rekli pro et contra....
Prošli sam uredno propustio i nije mi žao.
Idem, više zbog društva.
Mislim.
Treba.
Tiho - zato što iz godine u godinu dovode sve gore muzičare.
Pijanci su uglavnom veseo narod.
Eto ti sad :lol:
 
Isla sam sinoc,zbog Rundeka i naravno Ramba :lol:
Bilo je super.Ali zbog drustva,inace vasar k'o vasar. Pila sam Irsko pivo i Cesko.
Jezek bolji :)

Krivo mi sto nema Van Gogh ove godine,jer vec par godina unazad,tradicionalno,moje drustvo i ja idemo da ih slusamo.
 
Nisam bila, i žao mi, ali tu sedmicu sam bila na Zlatiboru. I nije mi žao zbog piva, ne volim ga, gorko mi, već zbog dobre muzike. Suprug i starija ćera su ostali u Bgd-u i išli na koncerte, kažu da je Rambo pravio baš dobra štimung.
 

Back
Top