Ferrari na štiklama

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
272.955
Bilo je pitanje vremena kada će nešto ovako predstaviti jer je Ferrari,otkupio
udeo u kompaniji proizvođača obuće Christiana Louboutina za čak 624 miliona dolara.

Upečatljive visoke potpetice imaju četvrtsasti vrh, bočne izreze i crni đon. Efekat metalik sjaja čini ih neverovatno privlačnim.
Živopisnom vizuelnom izgledu crvene nijanse pridružuje se kontrastna omča od grosgrain trake na peti.
Ferrari logo se takođe pojavljuje na zadnjoj strani pete.

Atraktivne Ferrari cipele su napravljene u Italiji od 100% teleće kože i imaju potpeticu od 12 cm.
Dolaze upakovane u ekskluzivnu prilagođenu kesu koja se čuva u legendarnoj Ferrari Store torbi.

Ferrari cipele mogu se kupiti za 740 dolara.

ferarijeve-crvene-kozne-cipele-ce-vas-naterati-da-zaboravite-na-louboutin.jpg

Poruka je automatski spojena:

ferarijeve-crvene-kozne-cipele-ce-vas-naterati-da-zaboravite-na-louboutinkk.jpg

ferarijeve-crvene-kozne-cipele-ce-vas-naterati-da-zaboravite-na-louboutinee.jpg

ferrari-heel.jpg

Manastirka

Elita
Poruka
22.043
Bilo je pitanje vremena kada će nešto ovako predstaviti jer je Ferrari,otkupio
udeo u kompaniji proizvođača obuće Christiana Louboutina za čak 624 miliona dolara.

Upečatljive visoke potpetice imaju četvrtsasti vrh, bočne izreze i crni đon. Efekat metalik sjaja čini ih neverovatno privlačnim.
Živopisnom vizuelnom izgledu crvene nijanse pridružuje se kontrastna omča od grosgrain trake na peti.
Ferrari logo se takođe pojavljuje na zadnjoj strani pete.

Atraktivne Ferrari cipele su napravljene u Italiji od 100% teleće kože i imaju potpeticu od 12 cm.
Dolaze upakovane u ekskluzivnu prilagođenu kesu koja se čuva u legendarnoj Ferrari Store torbi.

Ferrari cipele mogu se kupiti za 740 dolara.

Pogledajte prilog 1111198
Ja imam ovakve crne lakovane, samo sa manjom ravnom štiklom!
P.S. Ništa marka, ništa Ferrari. 😁
Mda, su moćne...boja je malo fight show, ali mi se sviđža! 🤩

Sizif

Strani posmatrač
Moderator
Poruka
42.193
Lambordžini je i počeo kao fabrika traktora i pravi ih uspešno dan - danas. Automobili su stigli na red tek kasnije.
A auto jedinica je nastala iz čistog inata. Vlasnik fabrike Lamborghini, gospodin Ferucio, vozio je naravno Ferarija kao i svaki uspešan italijanski biznismen. Uočio je neki problem sa svojim kolima, i otišao je lično kod Enca Ferarija da mu da savet kako da to popravi, a nadobudni Enco ga je izbacio napolje uz reči "neće mene jedan proizvođač traktora učiti kako da pravim kola".

Ferucio je bio toliko besan da se zarekao da će napraviti bolji auto od Ferarija.

Cavtislav

Ističe se
Poruka
2.006
Ja imam ovakve crne lakovane, samo sa manjom ravnom štiklom!
P.S. Ništa marka, ništa Ferrari. 😁
Mda, su moćne...boja je malo fight show, ali mi se sviđža! 🤩
Misliš na one lakirane koje si stavljala na temi Žene prije nekog vremena? Te tvoje su puno ljepše od ovih Ferrarijevih. Žali Bože marke, meni su ove cipele srednja žalost. Oblik štikle mi je katastrofa.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.