Ferplej?

Da li su danasnje devojke fer prema momcima?

  • Nisu!

  • Svakako da jesu!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ova tema je pametno počela i onda ste je zasrali.. :( Inače, koje su ribe prosek, koje su ispod, a koje iznad? To mi nikad neće biti jasno... Glavne ribe kod mene u kraju su žešći gabori koje su nekad stvarno bile lepe, a sada su bukvalno nakaze od te silne šminke i solarijuma... One što su za mene bile ispod proseka su sad neke lepotice jer su se istripovale da su lepe i svi sad misle da su stvarno lepe... Realno, ima jako malo baš prirodno lepih devojaka i dosta onih ispod svakog kriterijuma...

A cak i gaborke glume nesto :aha:
 
Ova tema je pametno počela i onda ste je zasrali.. :( Inače, koje su ribe prosek, koje su ispod, a koje iznad? To mi nikad neće biti jasno... Glavne ribe kod mene u kraju su žešći gabori koje su nekad stvarno bile lepe, a sada su bukvalno nakaze od te silne šminke i solarijuma... One što su za mene bile ispod proseka su sad neke lepotice jer su se istripovale da su lepe i svi sad misle da su stvarno lepe... Realno, ima jako malo baš prirodno lepih devojaka i dosta onih ispod svakog kriterijuma...

u pravu si.. Mislim da prirodnu lepotu ne treba bas uzimati kao presedan privlacnosti, jer je i uredjivanje vrlo bitan faktor.. Msm i to je skill kao i svaki drugi, devojka koja ne zna da se sreduje mora da prihvati posledice da ce joj to ultimativno smanjiti rejting.
Ali ovo drugo se ne slazem, nije tacno da bas ne mozes da odredis... jer prosek je prosek, u prosek treba da spadaju 50 posto ljudi, 20 iznad, 20 ispod, i onih 10 koji ce da exeluju bilo dole ili gore
 
u pravu si.. Mislim da prirodnu lepotu ne treba bas uzimati kao presedan privlacnosti, jer je i uredjivanje vrlo bitan faktor.. Msm i to je skill kao i svaki drugi, devojka koja ne zna da se sreduje mora da prihvati posledice da ce joj to ultimativno smanjiti rejting.
Ali ovo drugo se ne slazem, nije tacno da bas ne mozes da odredis... jer prosek je prosek, u prosek treba da spadaju 50 posto ljudi, 20 iznad, 20 ispod, i onih 10 koji ce da exeluju bilo dole ili gore


Pa, ajde daj mi sliku prosečne, ispod proseka i iznad? Ukusi su različiti, ono što je meni prosek tebi možda nije...Mada, sad i ovako sve isto izgledaju, pa nije ni teško odrediti...
 
Ljudi, fakat je da ko zna znanje smuvace i cerku od Baraka Obame. Nema tu da li cure igraju ferplej ili ne, tu je da li je neko igrac i kakav je igrac.

Mozes li sa projetkom vile od 1000 kvadrata od zlata ,da je napravis od po kila blata?

Muvanje je po meni 50% izgleda,40% ugled/kes,10% spika bitno je preci 55%!

skroz realno..
koliko god da znas da igras sa onime sto imas, jednostavno ne moze crv pobediti slona.. Msm preterujem, ali moras da imas i nesto sa cime ces da radis. Inace ugled kes msm da si precenio.. Realno tesko da je to i 20 posto.. Ono ostalo je vise tvoja aura koliko zracis sto moze biti i promenjivo sa vremena na vreme. Msm neki dan si na maksimumu neki dan na minimumu+also luck igra ulogu.
 
Pa, ajde daj mi sliku prosečne, ispod proseka i iznad? Ukusi su različiti, ono što je meni prosek tebi možda nije...Mada, sad i ovako sve isto izgledaju, pa nije ni teško odrediti...

Pa kazem ti ne vredi da ti ja dam sliku neke prosecne i iznad.. Msm ne postoje jasne granice,nije to bas nauka.. Ali ono oseti se ipak, ipak mozes da pretpostavis.. Mada imaj u vidu da je to sve prilicno besmisleno kad ti se neko dopadne, bukvalno ti i nije stalo da gledas koja je ocena i slicno ako si zaljubljen ai posle ako si sa nekime dugo vreme... Jedino sto ce te odbiti jeste ako je neko bas ono ruzan, bilo faca bilo zapusteno telo mnogo, e to vec stvarno odbija
 
Da li smatrate da danasnje devojke nisu fer u odnosu na momke? Pre svega mislim na upoznavanje, flert, muvanje, veze i tako to.

Sve manje i manje momaka upoznaje devojke po klubovima, zurkama, splavovima i drugim normalnim mestima gde se ljudi upoznaju, ali vlada razmisljanje da je to upravo zato sto su devojke mnogo ostrije prema momcima koji im prilaze.

Igraju se nekih glupavih igrica, zajebavaju momke, i ocekuje neke maco tipove da ih muva, bez obzira da li su ruzne ili ne. Sad, ne znam da li je to normalno i da li ima nekih opravdanih razloga za to, ali me interesuje vase misljenje!

Evo par primera:

Momak dolazi na rodjendansku zurku svog druga. Radnja zbivanja je neki manji klub u Beogradu, nebitno. I sad, drug prilazi nekoj ribi koja sedi sa drugim ribama koja mu se dopada, kaze cao, baci neku foru i tako to i najednom ga cura prekida i trazi mu da joj kupi pice. On joj, kao i svako normalan, kupi pice, mislim nije mu problem, pare njemu nisu problem, ali onda ta cura i njene drugarice pocnu da ga zajebavaju i smeju se naglas i decko sav zbunjen, ne zna sta je problem, i ove mu kazu nista cao, jos si ti zelen za nas, ili tako nesto.

E sad, to je mozda glup primer, ali ima ih mnogo. Recimo, drugi drug, par meseci u vezi sa ribom, vole se, ne razdvajaju se, sve placa curi, idu svuda, sve, sve, ali ga na kraju cura otkaci sa razlogom "previse me volis". Kao, pao je "test". Znaci, cura ga je testirala i on je pao test i to je to.

Ima jos primera, ali uglavnom su na tu foru.

edit: btw, ovo nisam ja napisao, ovo sam samo copy-paste
Ja bih se prilicno iznenadila kad bih saznala da je vecina devojaka ovakvo deriste razmazeno kao ona prva, ili puz golac kao druga.
 
Meni je mnogo strasnije odrzavati vezu i spreciti da se raspadne nego sto je smuvati devojku ,posto su sve devojke sa kojma sam bio ispale teski neurotici zreli za ozbiljna lecenja,a u jednu od njih sam cak bio tesko zaljubljen godinu i nesto (hvala bogu pa se i to zavrsilo).
Iz svega sto sam video ,zakljucio sam da je kod muvanja presudno da nisi ruzan ko kur.ac i da imas samopouzdanja za na izvoz ,onda ako hoces mozes i cao ,sto si slatka da joj kazes i to je to(jedan moj drug je na zurci u novembru smuvao devojku ,tako sto joj je prisao i rekao : Srecna Nova godina , hteo sam da ti cestitam jos prvog januara ,ali tad se nismo znali, ne bih sebi oprostio da sam propustio ovu priliku da ispravim ucinjeno :lol:-njih dvoje su jos uvek zajedno :3)
Ako,neces da te ispaljuju rospijetine ,nemoj ni da ih startujes.
Nikad pedalu nisam dobio ,ali ja u principu igram na safe , nikad nisam flertovao sa devojkom i nikad nisam prisao nijednoj koja mi prvo nije dala ikakav znak da sam joj simpatican ,a svi iole upuceni znaju koje znake i tipove gestikulacije traze kod devojke koja im se svidja :P
A,sad me je ova tema podsetila na jednu anegdoticu:
Kad sam jednom bio u nekom klubu ,ol inkluziv varijanta ,pridje meni neka jadnica kaze :Oces da mi kupis pice ? i smeje se onako izvestaceno(a,ja sam kao sisao vesla znas)
Ja reko: Ae ,sto da ne (reko aj malo da se zezam)
odemo mi do sanka ,i ja kazem barmenu :Jedan jelen za mene i daj dami casu vode,ali nemoj da sipas led da mi se ne prehladi :lol:
okrene se ona prema meni ,kaze :majke mi si svinja i prospe mi casu vode na glavu , proba da me pljune i promasi ( :lol: ),a ja tad vec bio malo pijan ,razvalio sam joj samarcinu ,ova se prevrnula i u tom trenutku dolaze neka 3 lika ,krenula vika ,dotrcala cetvorica mojih ortaka na keca ,ja zabo najblizeg od ove trojce u stomak ...tu je sve postalo crno ,kad sam se probudio ortak me je iznosio napolje ,posto je ispalo da sam popio stolicu u glavu :lol: to je bilo ubedljivo jedno od najjacih veceri proslog leta,smejao sam se kao lud, bas me obradovala ova tema sto me podseti na onu sprdnju letos :lol:
p.s a,ne preporucujem muvanja po ovim klubovima i tim zajebancijama ,posto je sve utegnutno(pa,curi veliki visak preko ivica) ,odvratno i praznoglavo . Tamo ces tesko normalnu devojku naci ,tamo idu one sto joj trebaju dobra "primanja" i traze dobra "davanja"...
 
Poslednja izmena:
hah, ja imam ortaka koji bukvalno godinama juri ribe po klubovima, stalno me cima na ta srranja :lol:
i ja mu rekao da se ostavi ćorava posla, kaže on meni: pa gde da ih navatam ako ne u klubu :rotf:
rekoh mu: pa koliko si ih navatao do sad u klubu xD ?

jes' debil al ne možeš mu objasniti.To najbolje ide iz okruženja, preko poznanstva, neke chill varijante pa se upoznate i sve to.

Kao i grini, i ja sam uvek nailazio na sumanute bičez.. jedna je bila toliko glupa :rotf: sećam se kad smo bili u jednoj kafanici, i mi ručamo.. i ja sad hasam ono meso neko njesra i kažem: uf, al je ukusan ovaj Pantelija.
Kaže ona: koji Pantelija? U čemu je fora xD :rotf:

Da ne kažem to što brka padeži i ne izgovara lepo reči :lol: Mada, to mi u početku beše kao slatko, kjut, funny and adorable. Posle sam skontao da je kao mala pala na glavu sa terase :rotf:
a ebiga

to je blaži slučaj. Jedna likuša je menjala raspoloženje u sekundi, bukvalno. Najgore beše kad se posvađamo, još preko telefona. Pa mi posle šalje poruke u fazonu: " Konjino jedna, ubiću te, zakopaću te u zemlju.. crkni! " i posle par minuta "Izvini ljubavi.. znaš koliko te volim, živote moj"

Kad sam je oterao u tri lepe pretila je da će da me tuži za fizičko zlostavljanje (što je uradila jednom liku :eek: )=

kako god, neam pojma o čemu je ova tema
al važno da sam isrrao dnevnu dozu, and so on.. večeras (ili sutra) još jedan dejt sa "female lunatic", al nema veze :mrgreen:
 
Meni su ribe trazile da im dam svoje pice da gucnu,ja nisam dao. :D Koji si ti meni ***** da ti dajem ja pive? prvi put te u zivotu vidim i grebes se.
Nesto slicno je bio otrcan fazon i kad sam ja isao u retkim momentim u te fancy klubove i onda dodjes do napucane rospije
Ja:
Sta pijes ? :
Ona :
Bakardi brizer
ja:
Pa gde ti je ?

A onda sam krenuo po rejvovima gde su najpostenije ribe koje duckaju za ekser ,
al zato kad svane ili se upale svetla ujutro, dodje ti da ides na most pa u ladan Dunav . :sad2:
 
Nesto slicno je bio otrcan fazon i kad sam ja isao u retkim momentim u te fancy klubove i onda dodjes do napucane rospije
Ja:
Sta pijes ? :
Ona :
Bakardi brizer
ja:
Pa gde ti je ?

A onda sam krenuo po rejvovima gde su najpostenije ribe koje duckaju za ekser ,
al zato kad svane ili se upale svetla ujutro, dodje ti da ides na most pa u ladan Dunav . :sad2:
Nije ovo bilo u fensi klubu. Ovo ja i trugar isli na neko mesto gde izlaze metalike i tako mi tek dosli,ono leto,zapara i reko ajmo napolje. Izlazimo nas dvojica i riba se ladno niodkud pojavi i vata me za flasu i kaze daj mi mi gutljaj. Ma more mrs u picku materinu. Ko si bre ti? Sta osh? Zao mi ej sto nisam bio pribran da joj odgovorim sank ti je tamo.
 
Da li smatrate da danasnje devojke nisu fer u odnosu na momke? Pre svega mislim na upoznavanje, flert, muvanje, veze i tako to.

Sve manje i manje momaka upoznaje devojke po klubovima, zurkama, splavovima i drugim normalnim mestima gde se ljudi upoznaju, ali vlada razmisljanje da je to upravo zato sto su devojke mnogo ostrije prema momcima koji im prilaze.

Igraju se nekih glupavih igrica, zajebavaju momke, i ocekuje neke maco tipove da ih muva, bez obzira da li su ruzne ili ne. Sad, ne znam da li je to normalno i da li ima nekih opravdanih razloga za to, ali me interesuje vase misljenje!

Evo par primera:

Momak dolazi na rodjendansku zurku svog druga. Radnja zbivanja je neki manji klub u Beogradu, nebitno. I sad, drug prilazi nekoj ribi koja sedi sa drugim ribama koja mu se dopada, kaze cao, baci neku foru i tako to i najednom ga cura prekida i trazi mu da joj kupi pice. On joj, kao i svako normalan, kupi pice, mislim nije mu problem, pare njemu nisu problem, ali onda ta cura i njene drugarice pocnu da ga zajebavaju i smeju se naglas i decko sav zbunjen, ne zna sta je problem, i ove mu kazu nista cao, jos si ti zelen za nas, ili tako nesto.

E sad, to je mozda glup primer, ali ima ih mnogo. Recimo, drugi drug, par meseci u vezi sa ribom, vole se, ne razdvajaju se, sve placa curi, idu svuda, sve, sve, ali ga na kraju cura otkaci sa razlogom "previse me volis". Kao, pao je "test". Znaci, cura ga je testirala i on je pao test i to je to.

Ima jos primera, ali uglavnom su na tu foru.

edit: btw, ovo nisam ja napisao, ovo sam samo copy-paste
E tugo moja.... ovaj bi i kod mene roknuo.... ne test nego osnovni prag inteligencije....
Znate kako... nešto nisam sretala normalne momke sa tim problemima... uglavnom srećem neke prosečne izgledom sa ispodprosečnim intelektom.
 
Meni je mnogo strasnije odrzavati vezu i spreciti da se raspadne nego sto je smuvati devojku ,posto su sve devojke sa kojma sam bio ispale teski neurotici zreli za ozbiljna lecenja,a u jednu od njih sam cak bio tesko zaljubljen godinu i nesto (hvala bogu pa se i to zavrsilo).
Iz svega sto sam video ,zakljucio sam da je kod muvanja presudno da nisi ruzan ko kur.ac i da imas samopouzdanja za na izvoz ,onda ako hoces mozes i cao ,sto si slatka da joj kazes i to je to(jedan moj drug je na zurci u novembru smuvao devojku ,tako sto joj je prisao i rekao : Srecna Nova godina , hteo sam da ti cestitam jos prvog januara ,ali tad se nismo znali, ne bih sebi oprostio da sam propustio ovu priliku da ispravim ucinjeno :lol:-njih dvoje su jos uvek zajedno :3)
Ako,neces da te ispaljuju rospijetine ,nemoj ni da ih startujes.
Nikad pedalu nisam dobio ,ali ja u principu igram na safe , nikad nisam flertovao sa devojkom i nikad nisam prisao nijednoj koja mi prvo nije dala ikakav znak da sam joj simpatican ,a svi iole upuceni znaju koje znake i tipove gestikulacije traze kod devojke koja im se svidja :P
A,sad me je ova tema podsetila na jednu anegdoticu:
Kad sam jednom bio u nekom klubu ,ol inkluziv varijanta ,pridje meni neka jadnica kaze :Oces da mi kupis pice ? i smeje se onako izvestaceno(a,ja sam kao sisao vesla znas)
Ja reko: Ae ,sto da ne (reko aj malo da se zezam)
odemo mi do sanka ,i ja kazem barmenu :Jedan jelen za mene i daj dami casu vode,ali nemoj da sipas led da mi se ne prehladi :lol:
okrene se ona prema meni ,kaze :majke mi si svinja i prospe mi casu vode na glavu , proba da me pljune i promasi ( :lol: ),a ja tad vec bio malo pijan ,razvalio sam joj samarcinu ,ova se prevrnula i u tom trenutku dolaze neka 3 lika ,krenula vika ,dotrcala cetvorica mojih ortaka na keca ,ja zabo najblizeg od ove trojce u stomak ...tu je sve postalo crno ,kad sam se probudio ortak me je iznosio napolje ,posto je ispalo da sam popio stolicu u glavu :lol: to je bilo ubedljivo jedno od najjacih veceri proslog leta,smejao sam se kao lud, bas me obradovala ova tema sto me podseti na onu sprdnju letos :lol:
p.s a,ne preporucujem muvanja po ovim klubovima i tim zajebancijama ,posto je sve utegnutno(pa,curi veliki visak preko ivica) ,odvratno i praznoglavo . Tamo ces tesko normalnu devojku naci ,tamo idu one sto joj trebaju dobra "primanja" i traze dobra "davanja"...

Za tebe brate i nije normalna već neka praznoglava guska koja sebi može da dozvoli da trpi takvog kretena... sve je u samopoštovanju... tebi trebaju one bez njega.
 
Kad sam jednom bio u nekom klubu ,ol inkluziv varijanta ,pridje meni neka jadnica kaze :Oces da mi kupis pice ? i smeje se onako izvestaceno(a,ja sam kao sisao vesla znas)
Ja reko: Ae ,sto da ne (reko aj malo da se zezam)
odemo mi do sanka ,i ja kazem barmenu :Jedan jelen za mene i daj dami casu vode,ali nemoj da sipas led da mi se ne prehladi :lol:
okrene se ona prema meni ,kaze :majke mi si svinja i prospe mi casu vode na glavu , proba da me pljune i promasi ( :lol: ),a ja tad vec bio malo pijan ,razvalio sam joj samarcinu
Ček da vidim da l sam fino razumela. :lol: Devojka je startovala tebe (malo glupavo, doduše), ti odlučio da se sprdaš s njom, i onda na njenu lošu reakciju odreagovao još gorom?
Tj, počeo si sa vređanjem ponosa (hahaha, kako ovo glupo zvuči, al ne mogu da se setim boljeg izraza :mrgreen:), nastavio sa fizičkim nasiljem, i završio kako god da si završio?
Posle ljudi pričaju da su žene ovakve ili onakve.

Nesto slicno je bio otrcan fazon i kad sam ja isao u retkim momentim u te fancy klubove i onda dodjes do napucane rospije
Ja:
Sta pijes ? :
Ona :
Bakardi brizer
ja:
Pa gde ti je ?
I ovo, ničim izazvano.

Nije ovo bilo u fensi klubu. Ovo ja i trugar isli na neko mesto gde izlaze metalike i tako mi tek dosli,ono leto,zapara i reko ajmo napolje. Izlazimo nas dvojica i riba se ladno niodkud pojavi i vata me za flasu i kaze daj mi mi gutljaj. Ma more mrs u picku materinu. Ko si bre ti? Sta osh? Zao mi ej sto nisam bio pribran da joj odgovorim sank ti je tamo.
Šta si joj rekao? :mrgreen: Ne dam, moja flaša? :lol:


Elem, pored ovakvog ponašanja momaka, zašto očekujete od devojaka da budu fine? :)
 
Ček da vidim da l sam fino razumela. :lol: Devojka je startovala tebe (malo glupavo, doduše), ti odlučio da se sprdaš s njom, i onda na njenu lošu reakciju odreagovao još gorom?
Tj, počeo si sa vređanjem ponosa (hahaha, kako ovo glupo zvuči, al ne mogu da se setim boljeg izraza :mrgreen:), nastavio sa fizičkim nasiljem, i završio kako god da si završio?
Posle ljudi pričaju da su žene ovakve ili onakve.


I ovo, ničim izazvano.


Šta si joj rekao? :mrgreen: Ne dam, moja flaša? :lol:


Elem, pored ovakvog ponašanja momaka, zašto očekujete od devojaka da budu fine? :)
Bravo.
 
A sta ti bi kao dala svoje pice da ti neko balavi po flasi koga prvi put vidis i ko ce odmah da ode dalje posto te iskoristi? Ma daj bre,sve te grebatore treba terati u picku materinu.
Hocu da platim pice ortaku ako nema pare,hocu da platim drugarici,hocu da platim devojci ako smo u vezi,ali necu da placam nikom nista jer nisam niciji sponzor.
Znaci riba je dosla sa nekim drustvom,ko te **** onda nek ti oni placaju.
 
Momak dolazi na rodjendansku zurku svog druga. Radnja zbivanja je neki manji klub u Beogradu, nebitno. I sad, drug prilazi nekoj ribi koja sedi sa drugim ribama koja mu se dopada, kaze cao, baci neku foru i tako to i najednom ga cura prekida i trazi mu da joj kupi pice. On joj, kao i svako normalan, kupi pice, mislim nije mu problem, pare njemu nisu problem, ali onda ta cura i njene drugarice pocnu da ga zajebavaju i smeju se naglas i decko sav zbunjen, ne zna sta je problem, i ove mu kazu nista cao, jos si ti zelen za nas, ili tako nesto.
Phhh, ne bih izdržao a da je ne pripalim ko rasnog boksera čini mi se, ovako , čitajući iz fotelje.
Uzgred, anketa je nezahvalna za odgovaranje jer je generalizirajuća, ali mogu da kažem da ima mnogo više momaka koji ismijavaju djevojke na neke seljačke fore. Nažalost, i sad se kajem, kad sam imao 13-14-15 godina i ja sam takav bio, ali je još žalosnije što magarci od po 25 godina slične stvari rade. Što se mene tiče, to je nezrelo i krajnje neprihvatljivo ponašanje, i svaki takav kompleksaš zaslužuje fine batine. Nekog sje6eš psihički tako, i to zbog čega? Zbog svojih kompleksa?
Što se mene tiče, dobijao sam i korpe i pedale i kace i burad, pa me boli uvo. :P U suštini nikad ne bivam odbijen, samo provjeravam da li djevojka ima ukusa ili ne. :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
nema tu fer-nefer
to je ko dete koje kuka mami - ovaj me udario
pa en vredi, moraž da nađeš svoje oružje
isto tako ima i streptomicin za istripovane klinke
a i način za one koje nešto vrede ukoliko postoji miligram magnetnog polja
 

Back
Top