Quantcast

Ferplej?

Da li su danasnje devojke fer prema momcima?

• Nisu!

• Svakako da jesu!

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Abell

Iskusan
Poruka
5.757
Meni je mnogo strasnije odrzavati vezu i spreciti da se raspadne nego sto je smuvati devojku ,posto su sve devojke sa kojma sam bio ispale teski neurotici zreli za ozbiljna lecenja,a u jednu od njih sam cak bio tesko zaljubljen godinu i nesto (hvala bogu pa se i to zavrsilo).
Iz svega sto sam video ,zakljucio sam da je kod muvanja presudno da nisi ruzan ko kur.ac i da imas samopouzdanja za na izvoz ,onda ako hoces mozes i cao ,sto si slatka da joj kazes i to je to(jedan moj drug je na zurci u novembru smuvao devojku ,tako sto joj je prisao i rekao : Srecna Nova godina , hteo sam da ti cestitam jos prvog januara ,ali tad se nismo znali, ne bih sebi oprostio da sam propustio ovu priliku da ispravim ucinjeno :lol:-njih dvoje su jos uvek zajedno :3)
Ako,neces da te ispaljuju rospijetine ,nemoj ni da ih startujes.
Nikad pedalu nisam dobio ,ali ja u principu igram na safe , nikad nisam flertovao sa devojkom i nikad nisam prisao nijednoj koja mi prvo nije dala ikakav znak da sam joj simpatican ,a svi iole upuceni znaju koje znake i tipove gestikulacije traze kod devojke koja im se svidja :P
A,sad me je ova tema podsetila na jednu anegdoticu:
Kad sam jednom bio u nekom klubu ,ol inkluziv varijanta ,pridje meni neka jadnica kaze :Oces da mi kupis pice ? i smeje se onako izvestaceno(a,ja sam kao sisao vesla znas)
Ja reko: Ae ,sto da ne (reko aj malo da se zezam)
odemo mi do sanka ,i ja kazem barmenu :Jedan jelen za mene i daj dami casu vode,ali nemoj da sipas led da mi se ne prehladi :lol:
okrene se ona prema meni ,kaze :majke mi si svinja i prospe mi casu vode na glavu , proba da me pljune i promasi ( :lol: ),a ja tad vec bio malo pijan ,razvalio sam joj samarcinu ,ova se prevrnula i u tom trenutku dolaze neka 3 lika ,krenula vika ,dotrcala cetvorica mojih ortaka na keca ,ja zabo najblizeg od ove trojce u stomak ...tu je sve postalo crno ,kad sam se probudio ortak me je iznosio napolje ,posto je ispalo da sam popio stolicu u glavu :lol: to je bilo ubedljivo jedno od najjacih veceri proslog leta,smejao sam se kao lud, bas me obradovala ova tema sto me podseti na onu sprdnju letos :lol:
p.s a,ne preporucujem muvanja po ovim klubovima i tim zajebancijama ,posto je sve utegnutno(pa,curi veliki visak preko ivica) ,odvratno i praznoglavo . Tamo ces tesko normalnu devojku naci ,tamo idu one sto joj trebaju dobra "primanja" i traze dobra "davanja"...

hahahahahahah Jao komirala sam...a jadnaa...a dobro nije jadna...brate meni da neko naruci casu vode ja bih umrla od smeha i rekla bih mu da je kralj, a ona te jos ispolivala i jos pljuvanje...pa msm stvarno..

Evergreen86

Domaćin
Poruka
4.050
Ček da vidim da l sam fino razumela. :lol: Devojka je startovala tebe (malo glupavo, doduše), ti odlučio da se sprdaš s njom, i onda na njenu lošu reakciju odreagovao još gorom?
Tj, počeo si sa vređanjem ponosa (hahaha, kako ovo glupo zvuči, al ne mogu da se setim boljeg izraza :mrgreen:), nastavio sa fizičkim nasiljem, i završio kako god da si završio?
Posle ljudi pričaju da su žene ovakve ili onakve.

ta je rospija htela da joj platim pice od 500 dinara
ona je htela da me smuva isto onoliko koliko sam ja hteo da budem u cekaonici u tirsovoj u 5 ujutru za testove da vidim da li imam potres mozga
nek se bre tera u kura.c ,i nek bude srecna sto sam joj samo samar lupio ,ionako je 3 kg pudera ublazilo udar
Za tebe brate i nije normalna već neka praznoglava guska koja sebi može da dozvoli da trpi takvog kretena... sve je u samopoštovanju... tebi trebaju one bez njega.

ne znas ti nista ljubavi :lol:
kad porastes kazace ti se samo
iskreno se nadam da si samo neiskusna ,a ne glupa

Sleepyhead

Poznat
Poruka
9.923
A sta ti bi kao dala svoje pice da ti neko balavi po flasi koga prvi put vidis i ko ce odmah da ode dalje posto te iskoristi? Ma daj bre,sve te grebatore treba terati u picku materinu.
Hocu da platim pice ortaku ako nema pare,hocu da platim drugarici,hocu da platim devojci ako smo u vezi,ali necu da placam nikom nista jer nisam niciji sponzor.
Znaci riba je dosla sa nekim drustvom,ko te **** onda nek ti oni placaju.
Nisam te kritikovala, samo mi je smešno. :lol:

ta je rospija htela da joj platim pice od 500 dinara
ona je htela da me smuva isto onoliko koliko sam ja hteo da budem u cekaonici u tirsovoj u 5 ujutru za testove da vidim da li imam potres mozga
nek se bre tera u kura.c ,i nek bude srecna sto sam joj samo samar lupio ,ionako je 3 kg pudera ublazilo udar
Mašiš poentu. :)
Ali nebitno. :)

Crnka96

Obećava
Poruka
97
Stvar je tome da muskarac ne moze da bude *****, a cura moze...muskarac moze da iskoristi curu, ali mi je malo nerazumno da cura iskoriscava muskarca...opet moze da ispadne *****...

Evergreen86

Domaćin
Poruka
4.050
Stvar je tome da muskarac ne moze da bude *****, a cura moze...muskarac moze da iskoristi curu, ali mi je malo nerazumno da cura iskoriscava muskarca...opet moze da ispadne *****...

ali stvar je u tome da je u zadnjih 20 godina doslo do zamene uloga ,tako da to sto ti pricas stoji ,ali samo ako si 63.godiste
a.posto nisi ,ne lozi se :lol:
ti imas jedva 15 godina ,nema teoretske sanse da je tebe neko vec iskoristio
a,pod dva zbog zamene uloga sad treba da se trudis da nadjes lika koji ce da te koristi i izjebava ,ako ga i nadjes pored njega ce biti bar 7,8 likva koji te nece zeznuti
tako da mozemo da rezimiramo recima : Ne lozi se :lol:

Crnka96

Obećava
Poruka
97
Ne mislim da smo mi zvezdice, nije me do sad niko iskoristio, hvala bogu...i ne mislim da su se uloge zamenile...mozda jesu sad cure gore od muskarca, ali ipak muskarci po tom pitanju nista ne gube...

Crnka96

Obećava
Poruka
97
Misim da nikad nije ni imao normlanu vezu...za normalnu vezu se ne podrazumeva kad kazes da ce da te smori da mesec dana...to je cisto gubljenje vremen, ako tako kazes...

Pisac je hteo da kaze, da ako zelis da ima kao normlanu vezu od mesec dana, ti neces da dozvolis da te iskoristi neka cura...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.