Ferka i tako to

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja bio sa ortacima ispred pekare i dodje meni neki huligan koji je inace i fasista, i kaze nam da se postrojimo ( a inace me je par dana pre toga zabo' na fizickom) i mi ga ne primecujemo a on krene da se dere i da se gubi i na kraju jedan moj drug krene da prica sa njim i ovaj se smiri. Cudno.
 
was:
Ja bio sa ortacima ispred pekare i dodje meni neki huligan koji je inace i fasista, i kaze nam da se postrojimo ( a inace me je par dana pre toga zabo' na fizickom) i mi ga ne primecujemo a on krene da se dere i da se gubi i na kraju jedan moj drug krene da prica sa njim i ovaj se smiri. Cudno.

Pa sto ga niste isprebijali. Vise vas a uz to te je sasio na fizickom?
****** to su te godine kad si lud i mlad...dobro nisu svi takvi ali ima mnogih koji se tuku, nekima kasnije to dosadi kad zavrse srednju skolu i izduvaju se. Bolje i tad nego sa trideset... U principu sve zavisi od vaspitanja. Mada znam neke koji su vaspitani i dobri momci ali opet su pravili sranja u pubertetu. Najvise me nervira kad je neko jak, krupan i razvijen nekad i visok i dodje neki debil sto se kurci i pocne da ga vredja a ovaj mu nista ne sme. Ili likovi koji su smesni a sire se i kao imaju ledja.
 
Ja imam na mobu neki klip kao pegla delije- grobari. Ljudi ono nije zdravo.
Pre par dana ja se vracam sa engleskog kad odjednom pored mene prolaze likovi sa fantomkama. Ja sam se ukocio od straha. Kasnije sam cuo da je tu kod ove nove Arene bila neka pegla.
 
lencheeeee:
Ja sa takwima ziwim,i idem u shkolu i vidjam ih i poznajem ih...Ipak su to blokovi :D
Ali meni je sve to smeshno i retardirano...kao ''Young Hooligans''-i su bajitji i onda oni ''cheliche'' ove klince,teraju ih da rade sklekove,pa idu na tekme,i na pegle...Pa pegle protiv grobara,pa pegle protiv druge shkole (Uzichke)...Po meni GLUPOSTI.

Да, да, YHRS ;) Знам ја њих доста. Знаш Забија?
 
****** шта сам индијанштона прочитао овде (првенствено овај Земунац). Једино контам да овај Радовац зна о чему прича јер дечко је олд скул ;) А какве туче на сплавовима, какве фантомке о чему причате? Нисам билде као и превише ликова које познајем, да се вуцарам по судовима због туча или крађа или неких других срања. Ако неко мене дира, испрозива или сере нешто за мој крај, добиће оно што заслужује. А овако да дирам неког јер ме је погледао или ме није погледао? Па нисам испао из ''Видимо се у читуљи''. Једино је то челичење клинаца обавезно, а ово остало...ШМР!
 
CHIME:
Pa sto ga niste isprebijali. Vise vas a uz to te je sasio na fizickom?
****** to su te godine kad si lud i mlad...dobro nisu svi takvi ali ima mnogih koji se tuku, nekima kasnije to dosadi kad zavrse srednju skolu i izduvaju se. Bolje i tad nego sa trideset... U principu sve zavisi od vaspitanja. Mada znam neke koji su vaspitani i dobri momci ali opet su pravili sranja u pubertetu. Najvise me nervira kad je neko jak, krupan i razvijen nekad i visok i dodje neki debil sto se kurci i pocne da ga vredja a ovaj mu nista ne sme. Ili likovi koji su smesni a sire se i kao imaju ledja.

Mozda zato sto bi kasnije popusili debele batine od citave grupe ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 
Nixxx:
****** шта сам индијанштона прочитао овде (првенствено овај Земунац). Једино контам да овај Радовац зна о чему прича јер дечко је олд скул ;) А какве туче на сплавовима, какве фантомке о чему причате? Нисам билде као и превише ликова које познајем, да се вуцарам по судовима због туча или крађа или неких других срања. Ако неко мене дира, испрозива или сере нешто за мој крај, добиће оно што заслужује. А овако да дирам неког јер ме је погледао или ме није погледао? Па нисам испао из ''Видимо се у читуљи''. Једино је то челичење клинаца обавезно, а ово остало...ШМР!
Jel sam to ja???:lol:
 
bo!:
Mozda zato sto bi kasnije popusili debele batine od citave grupe ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)


To si u pravu. Bas zato ja i necu da se kacim sa nekim likovima koji su do kolena, pa mi posle dovedu one bolesnike sto su po ceo dan u teretani.

Takodje mi nije jasno kako neko moze da se pegla sa nekim samo zato sto ovaj vredja njihov blok ili tako nesto. To je bolesno. Nije vredno toga da posle ides na stakama.

A takodje sve je veci broj onih koji budu ubijeni u takvim okrsajima.
 
Pa dobro ja sam sam rekao da se ne treba peglati zbog gluposti. Ali da mi neko zajebava devojku rekao bih im da odjebu pa bih se posle verovatno pobio sa njima cisto da ne pomisli da sam p.icka.
Ali nikada se ne bih potukao samo zato sto je neko rekao nesto lose o mom bloku.
 
Па добро ниси из те приче, али ја би, на пример, пре стао за своје другаре или за крај него да се бијем са неким ко ми цима рибу преко порука и то, ко је **** шта се качила са њим уопште, нека га сама и одјебе. Рибе дођу и прођу, а другари и крај остају.
 
ja sam u osnovnoj najurio neku dvojicu koji su cimali moju devojku!Ali posle toga upoznao sam ceo vracar i sire!I niko me nije dirao u srednjoj ni moju devojku!Ali ribe dodju i odu,ali ortaci ostaju!Koliko sam ja puta stao uz ortake kad ih neko dira ili kada neko dodje i prosipa neke price o nasoj grupi ili kraju!Odmah se tu neko nadje da ocita tome lekciju!A ako ih je vise odmah tu je i tuca,pa panduri ulecu,pa bezanje!
 
Pazi nama su dolazili npr.6 likova sa Dorcola i pocnu da zaebavaju prolaznike i tako to,dok im ne naidje neki lik koji je huligan i pocne da ih lema ili oni njega,i onda se tu umesaju jos neki koji naidju!I onda tako pocne i tuca masovna!To je samo jedan od primera!JA NIKADA NISAM ISAO PO TUDJEM KRAJU I ZAEBAVAO NEKOGA,jer nisam takav tip!
 
martinova mala:
u mom kraju ima ekipa likova (92-88) koji racunaju da im je propao dan ako nisu isprebijali bar 1 lika. tuku te jer im ne das pare, cigare, jer im se nisi javio, jer si im se javio, nisi ih pogledao ili si ih pogresno pogledao...stalno dobijaju nove clanove, mlade narastaje... svi ih se plase. ranije nisu koristili dodatnu opremu sad koriste palice, motke, ponekad nozeve al samo prete. jednom liku su palili trepavice... e sad zamislite kakvi ce biti za 5 godina kad su sad takvi... e da, pretukli su motkama skolskog policajca.

nisu oni krivi ... pogotovu ovi 98 ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top