Quantcast

Ferka i tako to

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

newerna_beba

Iskusan
Poruka
5.421
sta vi ovdje prosipate neku fiozofiju oko tuca,a svi se tucete,yebale vas tuce,najvise volite da ste glavni u drustvu,da ste najjaci ovo-ono,gluposti,te vas stvari 'dizu' svi ste najjaci... pihhhh jbt,kakvih je samo posledica bilo tinejdzerskih tuca....

nixxx pogledaj sebi avatar,nisi bas najbolji za odgovaranje na ovoj temi.

Nixxx

Poznat
Poruka
7.450
Како ви жене имате ваше трипове, ми мушкарци имамо наше трипове и немој да дижеш неку беспотребну тензију овде... А ово за аватар нисам разумео, нисам паметан. Јел можеш молим те, са шлагом, да ми објасниш?

Nixxx

Poznat
Poruka
7.450
Па ја не мислим да се не треба тући. Треба се потући понекад, чисто да видиш на чему си. Не сад сваки дан, или да се иживљаваш на небитним људима, него кад се мора није тешко ;)

Severus

Obećava
Poruka
51
U gradu se nisam nikad potukao, a izlazim od 8. razreda... Ali sam uvek spreman da uskocim za druga, ko god da ga napadne...

U gradu ima takvih bolesnika da je to strasno.
Pre 3 nedelje idem ja sa drugom, a neka trojica stoje na stazi i nesto se dogovaraju... prodjemo mi njih, kad nailazi od mog druga drug iz razreda, i ovi momci(3-4 godine stariji, pijani) sto su cekali na stazi pridju mu i pocnu iz cista mira da ga udaraju (sutaju, pesnice,samaraju)...
Drug sa kojim sam ja isao samo je ubrzao, tako da ja nisam uspeo da odrzim korak sa njim... sacekao sam njegovog druga i pomogao mu kako sam znao...

Sad se pitam vredi li za takvog druga ''uskakati''... mislim da ne... za 5 minuta sam promenio misljenje o njemu... video sam da je zdunPi !

pozz ;)

newerna_beba

Iskusan
Poruka
5.421
Nixxx:
Како ви жене имате ваше трипове, ми мушкарци имамо наше трипове и немој да дижеш неку беспотребну тензију овде... А ово за аватар нисам разумео, нисам паметан. Јел можеш молим те, са шлагом, да ми објасниш?
mi zene nasim tripovima ne povredjujemo fizicki ljude,ne lomimo im glave,kicme niti ih ubijamo... ;-)
a za avatar... svatices kad porastes...:wink:

Master_Chief

Veoma poznat
Poruka
11.743
newerna_beba:
i sta izbodes nekog lika,zavrsis u zatvoru... sta imas od toga... :roll:
te tuce uvijek idu u nedogled dok se ne zavrse tragicno... :evil:
ja nisam nishta rekao o bodenju tamo gore,to je samo za ulivanje straha onome ko me napadne a meni za ulivanje samopouzdanja,jbt netje meni niko stati na sred puta i probati da me bije bez ikakvog razloga.Pa i ako treba u zatvor da se ide,koji je taj neki zakon da mene zaustavlja na ulici bez razloga.
E sad sve tu do napadnute osobe koja uspe da vidi kolu mu ovaj opasnost chini stime gledash dal tjesh da ga napadnesh fizichki da bi se odbranio ili da pregovaranjem dodjemo do nekog zajednichkog reshenja,shto sam lichno za ovao zadnje jer odkud znam dal tje on ili pak ja da izadje razbijene glave iz te tuche.

CHIME

Zainteresovan član
Poruka
300
Zemunci su medju najludjima u Srbiji! Mada ih se ne plasim a zivim blizu Zemuna.
@tommy gun, to nije tacno da u Zemunu mogu dobiti batine u bilo koje doba dana kada sam mnogo puta prolazio uvece kroz Zemun, ali znam za neka mesta gde samo cekaju da pretuku nekog.

CHIME

Zainteresovan član
Poruka
300
Master_Chief:
ja nisam nishta rekao o bodenju tamo gore,to je samo za ulivanje straha onome ko me napadne a meni za ulivanje samopouzdanja,jbt netje meni niko stati na sred puta i probati da me bije bez ikakvog razloga.Pa i ako treba u zatvor da se ide,koji je taj neki zakon da mene zaustavlja na ulici bez razloga.
E sad sve tu do napadnute osobe koja uspe da vidi kolu mu ovaj opasnost chini stime gledash dal tjesh da ga napadnesh fizichki da bi se odbranio ili da pregovaranjem dodjemo do nekog zajednichkog reshenja,shto sam lichno za ovao zadnje jer odkud znam dal tje on ili pak ja da izadje razbijene glave iz te tuche.

Pa ti mislis da ce on bas hteti da pregovara sa tobom...Ja sam osetio to prosle godine kad sam imao 16 godina u Herceg Novom u Crnoj Gori kad mi je lik mnogo slabiji od mene i godinu dana stariji a i smesan. Pretio mi nozem i sta sam ja mogao. To je najgore ti koji nesto treniras ili neku borilacku vestinu ili si ovako jak dodje ti neki debil sa bokserom, palicom ili nozem i hoce da te prebije...To nije fer!

HeartEater

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
309
ovo je bilo u maju posle dobrotvornog koncerta na sajmu.Stojim ja sa bratom i ortacima(nas desetak)
kad je neki skins prepoznao ortaka koji ga je tukao prosle godina.Znaci ta dva skinsa su bez razmisljanja krenuli na ove moje.a bilo nas je desetak.
oboje su bili razbijeni skroz ali su za respect!
ko je jos lud da krene na celu ekipu sa golim rukama?

was

Primećen član
Poruka
888
newerna_beba:
sta vi ovdje prosipate neku fiozofiju oko tuca,a svi se tucete,yebale vas tuce,najvise volite da ste glavni u drustvu,da ste najjaci ovo-ono,gluposti,te vas stvari 'dizu' svi ste najjaci... pihhhh jbt,kakvih je samo posledica bilo tinejdzerskih tuca....

nixxx pogledaj sebi avatar,nisi bas najbolji za odgovaranje na ovoj temi.
Da li si ti pri cistoj svesti i zdravoj pameti? Ko tebi daje pravo da tako generalizujes? Zasto uopste komentarises ovu temu ako ne znas o cemu pricas?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.