Fenomen koji nitko ne može da odgonetne: djecak place krvave suze

Panamaman

Iskusan
Poruka
5.615
Calvino Inman (17) - fenomen je od djecaka koji place krvave suze. Prvi puta krvave suze je pustio prije dvije godine. Ovaj medicinski fenomen jednostavno zbunjuje doktore koji ne mogu da odgonetnu zbog cega djecak place krvave suze. Calvino kaže kako ga ljudi zovu opsjednutim. On nikad ne zna kada ce mu krvave suze krenuti na oci. To mu se može dogoditi u školi, gradu, kod kuce...bilo gdje i bilo kada. Nadamo se da ce doktori u skoroj buducnosti otkriti uzrok ovog fenomena. Predlažem da pogledate video i slike koje smo pripremili za Vas.

1.jpg


3.jpg


5.jpg


7.jpg


 
Ne pričaj ništa... Ovih dana ću da odem da izvadim 4 zuba (osmice), ida mi opet malo čiste vilicu. Posle bude lakše, ali se neminovno vrati posle nekoliko meseci. Sad ovih dana miruje, do kad će ne znam... No svakako mi je bolje nego ovom bedniku sa početka teksta. Zamisli da ti krvare suzni kanali. :sad2:

A zamisli da je to fenomen koji niko ne može da odgonetne, odgonetnusmo klimu na Saturnu pre 200 miliona godina a ovo ne možemo. Koliko se samo vredja ljutska inteligencija :thumbdown:
 
Poslednja izmena:
Ne pričaj ništa... Ovih dana ću da odem da izvadim 4 zuba (osmice), ida mi opet malo čiste vilicu. Posle bude lakše, ali se neminovno vrati posle nekoliko meseci. Sad ovih dana miruje, do kad će ne znam... No svakako mi je bolje nego ovom bedniku sa početka teksta. Zamisli da ti krvare suzni kanali. :sad2:

Da,i doktori jos neznaju kako da mu pomognu..
 

Back
Top