Феномен брачне преварантне проституције: куповина секса лошег квалитета по невероватно великој цени.

rusdrugsrba

Zainteresovan član
Poruka
211
Пријатељ ми је једном рекао да му је једна жена на првом састанку одмах предложила брак.
Ово понашање му се учинило чудним и питао ме је шта би то могло бити. Ја сам му, наравно, отворио очи и објаснио да ту нема ничег чудног.

Ви сте, наравно, већ погодили у чему је ствар: ова жена је у раној трудноћи од неког алфа мушкарца. И сада хитно тражи жртву на коју може да пребаци трошкове будућег детета. Алфа мушкарци не брину за своју децу, то je посао мушкарца ниског ранга...

Супротно популарном миту, мушкарци желе да се ожени. Већина младих (и не тако младих) људи дубоко погрешно верује да је једини начин да се сексају ово je „званични брак“. И као резултат, у браку добијају или потпуно одсуство секса или секс изузетно лошег квалитета.

Више тога, према различитим изворима, мушкарци подижу 20-40% туђе деце. Неке жене имају жељу да затрудне од згодног, харизматичног мушкарца и живе са ресурсним, меканим (по могућству управљивим) мушкарцем.

И сами знате колико је тешко и скупо подизати децу. Шта ако су то joш и туђа деца? Ово није само проституција, то је још горе – то је брачна проституција. И кошта много више него обична.

Наравно, за еволуцију је нормално затрудњети од јаког и здравог алфа мушкарца, и одгајати потомство са ресурсима и богатством. Али мислим да вам ово није баш пријатно, јер желите да уткате свој геном у ланац еволуције?

Пријатељ ми је једном рекао да му је једна жена на првом састанку одмах предложила брак.
Ово понашање му се учинило чудним и питао ме је шта би то могло бити. Ја сам му, наравно, отворио очи и објаснио да ту нема ничег чудног.

Ви сте, наравно, већ погодили у чему је ствар: ова жена је у раној трудноћи од неког алфа мушкарца. И сада хитно тражи жртву на коју може да пребаци трошкове будућег детета. Алфа мушкарци не брину за своју децу, то je посао мушкарца ниског ранга...

Супротно популарном миту, мушкарци желе да се ожени. Већина младих (и не тако младих) људи дубоко погрешно верује да је једини начин да се сексају ово je „званични брак“. И као резултат, у браку добијају или потпуно одсуство секса или секс изузетно лошег квалитета.

Више тога, према различитим изворима, мушкарци подижу 20-40% туђе деце. Неке жене имају жељу да затрудне од згодног, харизматичног мушкарца и живе са ресурсним, меканим (по могућству управљивим) мушкарцем.

И сами знате колико је тешко и скупо подизати децу. Шта ако су то joш и туђа деца? Ово није само проституција, то је још горе – то је брачна проституција. И кошта много више него обична.

Наравно, за еволуцију је нормално затрудњети од јаког и здравог алфа мушкарца, и одгајати потомство са ресурсима и богатством. Али мислим да вам ово није баш пријатно, јер желите да уткате свој геном у ланац еволуције?
ako os da ti neko poveruje, prvu recenicu podeli na nekoliko semantickih celina i plasiraj svaku posebno kroz post nenametljivo i nikako na pocetku, vec ispod praga svesti da bu uvukao druge u diskusiju.

ako os da ti neko poveruje, prvu recenicu podeli na nekoliko semantickih celina i plasiraj svaku posebno kroz post nenametljivo i nikako na pocetku, vec ispod praga svesti da bu uvukao druge u diskusiju.
Brt pusti čoveka da radi diplomski. Nema para da po prčvarnicama traži zatucane muškarce, pa materijal prikuplja preko mreže. I Ženske studije su studije. I feministički radovi su radovi. Neka završi pa neka se zaposli kao HR. Teško je u Maksiju prevlačiti svu onu robu preko trake na kasi.

Naslov teme bi trebao prilagoditi sadržaju teme, prilično je nejasan i nepovezan, što se tiče samog sadržaja teme. Naslov upućuje na sexualnu prevaru uz plaćanje, dok se u prvoj rečenici navodi da je na prvom sstanku predložila brak, nigde pomena odnosima.

I ja nikako ne kapiram na ovom potenciranju alfa mužjaka koji ostavi trudnu devojku, partnerku pa ona traži beta mužjaka da bi našla oca, jelte, za svoje potomstvo. I to čini tako što ga na prvom sastanku pita :hoćeš ti mene da ženiš :huh:

I ja nikako ne kapiram na ovom potenciranju alfa mužjaka koji ostavi trudnu devojku, partnerku pa ona traži beta mužjaka da bi našla oca, jelte, za svoje potomstvo. I to čini tako što ga na prvom sastanku pita :hoćeš ti mene da ženiš :huh:
Шта није јасно? Жена је затруднела од неког клубног развратника, можда се ни не сећа тачно од кога. И сада хитно (док је трудноћа joш непримећена) тражи донатора новца за подизање детета.

Након првог секса, она ће жртви рећи да је затруднела. То је цела преварантска схема.

'Samo muškarci niskog ranga brinu o svojoj deci'

Krv ti *****
Ne ljuti se. Tako struja terf kod feminista tretira muškarce. Kad bi odustali od tog aksioma ceo terf bi se srušio. Ideja kod ove struje je: Samo pol, ništa rod. Kad je mentorka terf, i kandidatkinja je terf.

Ni ja

Uvek sam želela da *zatrudnim* sa 'resursnim, mekanim muškarcem' :zaljubljena:

Ljudi su za Rusa indeed samo ekonomske jedinice
'Samo muškarci niskog ranga brinu o svojoj deci'

Krv ti *****
Нисам доктор, али Вам саветујем: ако осетите оштар бол у доњем делу леђа од читања мојих текстова - одмах престаните да га читате!!!

Алфа мушкарци не брину за своју децу

Pre svega, samo muškarac koji vodi računa o svojoj ženi i deci (ako ih ima, naravno) može da se nazove muškarcem.

Ostalo su vetropiri koji ni ne zavređuju pažnju.

Након првог секса, она ће жртви рећи да је затруднела. То је цела преварантска схема.
There's a DNA analysis method for establishing paternity and it's been around for decades.

Више тога, према различитим изворима, мушкарци подижу 20-40% туђе деце.
Ne znam odakle je ova statistika s obzirom da nisi stavio nikakvu studiju. Bezobzira, stava sam da je utvrđivanje očinstava nešto što treba uvesti kao obavezno po rođenju deteta.

Шта није јасно? Жена је затруднела од неког клубног развратника, можда се ни не сећа тачно од кога. И сада хитно (док је трудноћа joш непримећена) тражи донатора новца за подизање детета.

Ne znam kako je u Rusiji, ali kod nas muškarci nisu baš toliko glupi i naivni...

Pre svega, samo muškarac koji vodi računa o svojoj ženi i deci (ako ih ima, naravno) može da se nazove muškarcem.

Ostalo su vetropiri koji ni ne zavređuju pažnju.
Не само "vetropiri" већ најгнусније генетско смеће. Али жене сматрају да су такви мушкарци привлачни. Сваки такав алфа момак има најмање 20 жена недељно. Шта мислите зашто је толики број абортуса?

Нисам доктор, али Вам саветујем: ако осетите оштар бол у доњем делу леђа од читања мојих текстова - одмах престаните да га читате!!!
Opa, ne idu ti loše srpske doskočice :mrgreen:

Не само "vetropiri" већ најгнусније генетско смеће. Али жене сматрају да су такви мушкарци привлачни. Сваки такав алфа момак има најмање 20 жена недељно. Шта мислите зашто је толики број абортуса?

Eto, sreća naša pa naši muškarci ne lajkuju starlete i nema im neka Teodora Džehverović stotinu hiljada lajkova.

To ko je privlačan za krevet, provod, ludilo, to nije nužno ista osoba za koju će se udati, koju ćemo oženiti.

Da, licemerno zvuči, ali je činjenica.

Toliki je broj abortusa zato što ljudi ne znaju kako da se paze, a lepo je je*ati bez kondoma.

Ljudi misle da one nisu normalne ili oni što vole nekoga ko ne koči u krivini, ko ga živi kako hoće, provodi se, nasmejan je, puca gde drugi ne smeju. Normalno je da im je takav privlačan, radi ih to.

Ova tema bi vremenski mogla da smesti u vreme kromanjonca, gde glavni mužjak oplodi ženke, pa potomstvo neguju slabiji članovi plemesnkog saveza :mrgreen:
Pre bi postavljač @rusdrugsrba mogao ove priče da ispriča nekom svom life coach-u pa da uz dobronamerne savete dobije analizu zašto su mu takve priče i teorije potrebno kao ventil i kanalisanje zbog nemogućnosti nošenja sa životnim izazovima.:whistling:

Kad neko ne može da reši životne izazove i probleme mora sa njima da živi. Prihvatanje postojanja problema je prvi korak ka rešavanju istog.

Back