Feminizam, zlo koje preti da uništi ženu u ženi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
statistički, žena će najpre biti povređena ili umreti od ruke svoga muža ili sina. ko ne veruje, neka pogleda statistiku, ko ubija žene najviše, slučajni prolaznici ili njihovi muževi i članovi porodice. možete negirati ovo koliko hoćete, ali stvarnost ne mari za vaša osećanja

učinite da porodica zaista bude toplo gnezdo, pa ce onda više žena i hteti tu porodicu i sve što sa njom ide.

Jesi li ti mišljenja da nije promil..
Mišljenja sam da ja prilično više
Žene su trpeljive, često na svoju štetu ili zato što ne vide izlaz iz pakla "lastinog gnezda"
Gnezdo,toplo,porodično stvaraju dve laste,lete,skupljaju grančice,pare se,ona izleže jaja,on je hrani dok ona leži i čekaju dan,zajedno kada će se izleći male lastavice..
Lepo... Samo...
Zamisli feministkinje da kažu,ustani sa jaja,iz gnezda,ko je on da te hrani,ti si slobodna,samosvesna,emancipovana,leti i briga te za gnezdo..
Uh ala sam ovo smislio,slikovito objasnio..😂
Ovo je ekstrem koji je proizašao, ali nije nastao tek tako

statistički, žena će najpre biti povređena ili umreti od ruke svoga muža ili sina. ko ne veruje, neka pogleda statistiku, ko ubija žene najviše, slučajni prolaznici ili njihovi muževi i članovi porodice. možete negirati ovo koliko hoćete, ali stvarnost ne mari za vaša osećanja

učinite da porodica zaista bude toplo gnezdo, pa ce onda više žena i hteti tu porodicu i sve što sa njom ide.
A od ćerke...😂😂😂😂😂

Muškarci se sprdaju a žene gade...ovako,nisam ni tebi odgivarao a sada ću...zabole mene za tebe i te muškarce,za žene koje se gade na moje tekstove..

Moj dan je ispunjeniji nego vaš život,moj minut ljubavi koju dam ili dobijem za vas je mision inposible,moja dosada je vama avantura i zato..
Itd...😂😂😂😂😂

Ovo je vec patologija. 🙄

Poslednja izmena od moderatora:
Muškarci se sprdaju a žene gade...ovako,nisam ni tebi odgivarao a sada ću...zabole mene za tebe i te muškarce,za žene koje se gade na moje tekstove..
Vi,nehebičari i nedohebane žene koji me jurite po temama i pokušavate da me diskreditujete,ponizite,omalovažite shvatite. .
Moj dan je ispunjeniji nego vaš život,moj minut ljubavi koju dam ili dobijem za vas je mision inposible,moja dosada je vama avantura i zato..
Itd...😂😂😂😂😂
Poslednji put ti kulturno odgovaram.
CITAJ PRAVILA FORUMA.
Ako hoces mesto gde ti se niko ne suprotstavlja...
gde IMAS PRAVO da trazis brisanje suprotnig misljenja, onda OTVORI BLOG.
Ovo je tema i nije TVOJA vec si je ti otvorio.
Ako ne shvatas o cemu pissem to nije moj problem.
Naucci se osnovama ljudske komunikacije ili trpi posledice...sta da ti kazem drugo.

seru li hiljade žena u sigurnim kućama. od koga traže zaštitu, od svojih ćerki jel
Hiljade...ko ih dirao,šta se desilo...kurčile se ...e jbg..kada se muškarac kurči dobije po nosu od drugog muškarca a kada se žena kurči...šta sa njom...
Nisam za nasilje ali štitim muškarce od nasilja od strane žena i pitam se kako odgovoriti..🤔

Poslednji put ti kulturno odgovaram.
CITAJ PRAVILA FORUMA.
Ako hoces mesto gde ti se niko ne suprotstavlja...
gde IMAS PRAVO da trazis brisanje suprotnig misljenja, onda OTVORI BLOG.
Ovo je tema i nije TVOJA vec si je ti otvorio.
Ako ne shvatas o cemu pissem to nije moj problem.
Naucci se osnovama ljudske komunikacije ili trpi posledice...sta da ti kazem drugo.
😂😂😂😂😂😂
Nastavi,zanimljiv si...😂😂😂

Hiljade...ko ih dirao,šta se desilo...kurčile se ...e jbg..kada se muškarac kurči dobije po nosu od drugog muškarca a kada se žena kurči...šta sa njom...

druge žene koje pišu su kulturne pa neće da te pošalju tamo gde ti je mesto, pa evo ja ću: teraj se u kkurac degeneriku

Nisam za nasilje ali štitim muškarce od nasilja od strane žena i pitam se kako odgovoriti..🤔
Itekako postoji nasilje žena nad muškarcima.

A da li si svestan koliko žena trpi redovno nasilje bilo fizičko ili "samo" psihološko?

Jel to za ismevanje?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back