feminizam vs tradicionalizam

Знаш колико жена не примети знакове насилништва, или касније почне да пије, или да се коцка...шта да ради тако васпитана жена?
Жену треба васпитати да она уме да постави границе.
Mali broj ako cemo iskreno.
Vise je onih oskudno inteligentnih koje veruju u cuda i onu On ce se promeniti. :lol:
Moja E u to ne bi poverovala jbt :lol:
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
Знаш колико жена не примети знакове насилништва, или касније почне да пије, или да се коцка...шта да ради тако васпитана жена?
Жену треба васпитати да она уме да постави границе.
al u njenom patrijarhatu je sve divno i krasno
nema reference
 
Pa?
Necemo se seliti u gore zemlje od Srbije. A ovde je dozvoljeno da zena ima svoje vlasnistvo. Kako si dosla do te teme uopste?

Samo ti svoju uci da obezbedi,
Boze zdravlja da obezbedi,
Ali ja bih to ipak ako mogu obezbedila,
Pa nek ona posle sebi obezbedjuje i stvara.
Ali da od muza ne zavisi.
Pogotovo kad ima malu decu.

Nisam pristalica toga da ona ceka da se obezbedi pa da radja, neka hvala. Nek radja kad hoce. A ne da ceka neke savrsene uslove.

A do koje se mere sme ici?
Evo me zivo zanima?
Ko je postavio meru?
I ko joj je rekao da ne sme biti raspustenica? Mama i tata? Sistemom ako se razvedes ne vracaj se? :lol:

Pa jao...
Meni da su to rekli ja bih se u inat bar dva puta razvela... :malav:

a evo pogledaj forumske pristalice nove retro misli...da ne kazem retrogradne, nek bude shik...:lol:
 
Знаш колико жена не примети знакове насилништва, или касније почне да пије, или да се коцка...шта да ради тако васпитана жена?
Жену треба васпитати да она уме да постави границе.

Ne znam, to nije bio slucaj ali opet kazem, stvar je u vaspitanju i jednog i drugog.

To ne moze da se ne primeti od pocetka s kim imas posla, lazu oni koji kazu "nisam znao/la"...znala si nego si bila neoprezna.
Pa?
Necemo se seliti u gore zemlje od Srbije. A ovde je dozvoljeno da zena ima svoje vlasnistvo. Kako si dosla do te teme uopste?

Samo ti svoju uci da obezbedi,
Boze zdravlja da obezbedi,
Ali ja bih to ipak ako mogu obezbedila,
Pa nek ona posle sebi obezbedjuje i stvara.
Ali da od muza ne zavisi.
Pogotovo kad ima malu decu.

Nisam pristalica toga da ona ceka da se obezbedi pa da radja, neka hvala. Nek radja kad hoce. A ne da ceka neke savrsene uslove.

A do koje se mere sme ici?
Evo me zivo zanima?
Ko je postavio meru?
I ko joj je rekao da ne sme biti raspustenica? Mama i tata? Sistemom ako se razvedes ne vracaj se? :lol:

Pa jao...
Meni da su to rekli ja bih se u inat bar dva puta razvela... :malav:

Pa ti se razvodi 100 puta ako nemas pametnija posla, ko ti brani...tada je bilo takvo vaspitanje da je sramota i nedopustivo biti raspustenica, ukoliko je muz na mestu. A on to jeste bio.
 
a evo pogledaj forumske pristalice nove retro misli...da ne kazem retrogradne, nek bude shik...:lol:
Ne konstatujem.
Ne znam, to nije bio slucaj ali opet kazem, stvar je u vaspitanju i jednog i drugog.

To ne moze da se ne primeti od pocetka s kim imas posla, lazu oni koji kazu "nisam znao/la"...znala si nego si bila neoprezna.


Pa ti se razvodi 100 puta ako nemas pametnija posla, ko ti brani...tada je bilo takvo vaspitanje da je sramota i nedopustivo biti raspustenica, ukoliko je muz na mestu. A on to jeste bio.
Kada tada?
Moja mama da je htela da se razvede, niko joj A ne bi rekao, kad bi se posvadjala sa tatom, deda odmah skace “Dodji kuci, ostavi ga.”
Decu il volis il ne volis.

Naravno da nisam za razvod, ali ako se razvede ili bude imala bilo kakav problem u zivotu, od mene ima podrsku.
Cu ne smes se razvesti... pa jaoooo :lol:

Posle kazete Vojvodina ... pa ovde je pesma naspram srbije ... pesma
 
Ne znam, to nije bio slucaj ali opet kazem, stvar je u vaspitanju i jednog i drugog.

To ne moze da se ne primeti od pocetka s kim imas posla, lazu oni koji kazu "nisam znao/la"...znala si nego si bila neoprezna.


Pa ti se razvodi 100 puta ako nemas pametnija posla, ko ti brani...tada je bilo takvo vaspitanje da je sramota i nedopustivo biti raspustenica, ukoliko je muz na mestu. A on to jeste bio.
Ок, да оставимо насиље, коцку и остало по страни, рецимо да си у праву, мада ниси...
Шта кад у браку више нема љубави, шта кад њега нема, са љубавницом проводи дане, немој ми рећи да је морала да примети да је од те феле...да ли ће се развести, или ће остати у браку јер је фино васпитана?
 
Ок, да оставимо насиље, коцку и остало по страни, рецимо да си у праву, мада ниси...
Шта кад у браку више нема љубави, шта кад њега нема, са љубавницом проводи дане, немој ми рећи да је морала да примети да је од те феле...да ли ће се развести, или ће остати у браку јер је фино васпитана?
Cu sta!?
Da dane dusom jbt :malav:

Mina, zavisi od godina.
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
Ок, да оставимо насиље, коцку и остало по страни, рецимо да си у праву, мада ниси...
Шта кад у браку више нема љубави, шта кад њега нема, са љубавницом проводи дане, немој ми рећи да је морала да примети да је од те феле...да ли ће се развести, или ће остати у браку јер је фино васпитана?
Nećemo da ostavljamo žrtve nesvjesnog nasilja sa strane...

Šta uraditi povodom ove vrste nasilja?
 
Feminizam se nikad nije borio za prava žena,već da žena bude isto što i muškarac.Nukleus ženske inferiornosi i nezadovoljstva leži u konstantin megalomanskim pretenzijama.Primera radi intelektualna jednakost žene se manifestira prikom vožnje,gde njene kognitivne i motoričke sposobnosti dođu do izražaja.Koliko smo "velikih žena " imali kroz istoriju?Gde su te silne vladarke,naučnice kad se već pozivaju na svoj intelektualni potencijal?Poznato je da su žene emotivno nestabilnije od muškaraca i da je njihov emotivni kapacitet na nivou deteta.Čuli ste kad za pojam"Šizofrena histerija"?! :mrgreen:
 
Ne konstatujem.

Kada tada?
Moja mama da je htela da se razvede, niko joj A ne bi rekao, kad bi se posvadjala sa tatom, deda odmah skace “Dodji kuci, ostavi ga.”
Decu il volis il ne volis.

Naravno da nisam za razvod, ali ako se razvede ili bude imala bilo kakav problem u zivotu, od mene ima podrsku.
Cu ne smes se razvesti... pa jaoooo :lol:

Posle kazete Vojvodina ... pa ovde je pesma naspram srbije ... pesma

izgleda nisi ljubimac logike
nadajmo se da ti indukcija bar kod sporeta ne pravi ovolike probleme
 
Feminizam se nikad nije borio za prava žena,već da žena bude isto što i muškarac.Nukleus ženske inferiornosi i nezadovoljstva leži u konstantin megalomanskim pretenzijama.Primera radi intelektualna jednakost žene se manifestira prikom vožnje,gde njene kognitivne i motoričke sposobnosti dođu do izražaja.Koliko smo "velikih žena " imali kroz istoriju?Gde su te silne vladarke,naučnice kad se već pozivaju na svoj intelektualni potencijal?Poznato je da su žene emotivno nestabilnije od muškaraca i da je njihov emotivni kapacitet na nivou deteta.Čuli ste kad za pojam"Šizofrena histerija"?! :mrgreen:
Ходачу, ај шетај, нађи друго место да просипаш своју немоћ.
 
Nećemo da ostavljamo žrtve nesvjesnog nasilja sa strane...

Šta uraditi povodom ove vrste nasilja?

osvijestiti clanove drustva sta nasilje zapravo jeste
npr nije okej kad te supruga oslovljava sa majmune...kakav god da si i koliko god mislio da je to neki nadima od milja...
nije prihvatljivo ni da te ponekad sljepne oklagijom, ni da ti uzme citavu platu cim dodjes gajbi...sve je to zapravo nasilje
koliko god akterima price njihova zlatna godisnjica djelovala neizbjezna
 
Feminizam se nikad nije borio za prava žena,već da žena bude isto što i muškarac.Nukleus ženske inferiornosi i nezadovoljstva leži u konstantin megalomanskim pretenzijama.Primera radi intelektualna jednakost žene se manifestira prikom vožnje,gde njene kognitivne i motoričke sposobnosti dođu do izražaja.Koliko smo "velikih žena " imali kroz istoriju?Gde su te silne vladarke,naučnice kad se već pozivaju na svoj intelektualni potencijal?Poznato je da su žene emotivno nestabilnije od muškaraca i da je njihov emotivni kapacitet na nivou deteta.Čuli ste kad za pojam"Šizofrena histerija"?! :mrgreen:

crnce si zaboravio...i zutace...kako uopce izgleda ta vasa retro top lista nizih bica ovih dana? jer ste apdejtovali to ista?
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
Ako ima unučad i žive zajedno ihaa haa godina a njoj je cijelo vrijeme bilo djelimično okej, glupo je da se razvode pod stare dane.

Glup je razvod, to je tvoj izbor, ti si birala takvog čovjeka pored sebe. Tvoja greška.

Neko može da je ispravi, neko ne. Ranije žene nisu mogle, sad mislim da mogu.
Знаш колико људи се разведе у педесетим, или шездесетим годинама...досади им, ваљда, желе да последње године проведу како желе, а не како треба.
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
osvijestiti clanove drustva sta nasilje zapravo jeste
npr nije okej kad te supruga oslovljava sa majmune...kakav god da si i koliko god mislio da je to neki nadima od milja...
nije prihvatljivo ni da te ponekad sljepne oklagijom, ni da ti uzme citavu platu cim dodjes gajbi...sve je to zapravo nasilje
koliko god akterima price njihova zlatna godisnjica djelovala neizbjezna
Okej je ako je iz šale. Iz ozbilje, ne bih to trpio više od par puta, a da to uradi pred gostima - kraj.

Kome neko može da uzme platu? Nadam se da nema žena koje to trpe.
 

Back
Top