Quantcast

feminizam vs tradicionalizam

Mali čičak

Legenda
Poruka
71.052
bivsi decko moje cerke je zbog karijere svojih roditelja odrastao sa emotivnim problemom
on je sada vec formiran covek, ali se nije izborio sa traumom iz najranijih dana
roditelji su dobili specijalizacije, oba u trenutku kad se on rodio
starijeg brata su podigli tako sto su mu bili potpuno posveceni, a njega su do polaska u skolu cuvali kako je ko slobodan - babe, dede, tetke, strine..
i ostao je sa traumom odbacene nevoljene osobe
iako njegovi roditelji imaju najnormlaniji odnos kad se pogleda sa strane, njega je njihova specijalizacija i karijera obelezila za citav zivot
Na ovo i ja mislim dok pisem...
Znam dosta takvih primera. :aha:
iskreno, nama da nije zmuovih i mojih
bilo bi vrlo zeznuto
ovako nju vec treci dan cuva svekrva jer ima temp i ne moze u vrtic
al ja dana bolovanje potrosenog nemam zahvaljujuci njoj
A zasto ne uzmes bolovanje?
Da li ti mislis da je detetu kad je prehladjena potrebna baba ili mama?

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
28.875
pa i nije bas da mora da se sve uklopi, ipak je presudniji zivotni elan, onda sve prosto klizi i nista nije tesko.. bas sa foruma primer, secate se november rain :D cetvoro dece, dva faxa, sto ti napisa los izbor fakulteta.. pa sta pa nista, onda je zavrsila nesto drugo, msm nije kraj sveta no pocetak..
За такву жену наклон до пода.
Свака част.

Metronomy

Veoma poznat
Poruka
10.685
Ja nesto ne vidim da feminizam iskljucuje tradicionalne vrednosti. Naprotiv, vise feminista je medju tradicionalnim ljudima nego medju ekstremima koji drce i ugase se.....obicno promiskuitetne zene koriste neke feministicke budalastine da opravdaju svoje potrebe i onda ih vise ne zanima feminizam, dok tradicionalne zene imaju potrebu, nekad i znanja, ali i empatije za druge zene i potezu feminizam da ih odbrane.....borba za prava zena nije nuzno feminizam, vec je borba za pravo kao osnovnu tekovinu civilizacije, tradicionalne civilizacije, cak ne nuzno ni hriscanske...

kichbran

Poznat
Poruka
7.451
Ja sam izgleda jedna od retkih koja je ukapirala da je rečenica koju je citirala kvinsi bila namenjena metli, ne tari i nije trebalo uopšte da zvuči kako je shvaćena, ali ovo sad ni ja nisam ukapirala. :)))
Da je dete baš malo i da je bolest ozbiljna ok, ovako nema mnogo smisla.

Tonci Provala

Veoma poznat
Poruka
12.252
Ja sam izgleda jedna od retkih koja je ukapirala da je rečenica koju je citirala kvinsi bila namenjena metli, ne tari i nije trebalo uopšte da zvuči kako je shvaćena, ali ovo sad ni ja nisam ukapirala. :)))
Da je dete baš malo i da je bolest ozbiljna ok, ovako nema mnogo smisla.
realno, nasem djetetu nije ni upola zabavno bit bolesna s nama gajbi kao bit bolesna kod babe sa sve djedom, tetkom, mackom i babom dok smo mi na poslu
doduse, sva sreca pa pricamo o nekoliko prehlada i periodu karantina za vrijeme varicela

**Freya**

Veoma poznat
Poruka
11.652
Meni je prosto neverovatno da bilo ko daje otkaz jer ima dete u kući...a da nije u pitanju neki specifičan posao kao sto je bio moj igrom slucaja. Mislim, ja ne bih nikada niti sam ikada tako razmišljala.
Naročito sa dekama i bakama u blizini.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.