Feminizam i izopačeni feminizam u 2 slike...vise nego dovoljno

Po čemu si izopačena? Po ovakvim postovima? To je savršeno normalan post, žalosno što je jedan od retkih. Samo teraj dalje, malo nas je.
Umem da budem iskrena i previše, naročito prema isfoliranim "Ju, sačuvaj me Bože" ženama i devojkama, čim "namirišem" laž i licemerje imam potrebu da "Isteravam na čistinu istinu", a to je često pogrešno tumačeno čak i kao mizoginizam (što je apsurd jer sam žensko...)
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
E, e, o tome ti pricam! :ok:
Narocito Ovaj deo:
Problem je što feministkinje uopšte ne uviđaju do kakvih je posledica dovela njihova agresivna retorika, i još opasnije delovanje. Problem je što feministkinje uopšte nisu svesne kakav su užas počinile kad su čak i mene, ženu - da ne pominjem muškarce - naterale da počnem da razmišljam na taj način.
 
E, e, o tome ti pricam! :ok:
Narocito Ovaj deo:
Problem je što feministkinje uopšte ne uviđaju do kakvih je posledica dovela njihova agresivna retorika, i još opasnije delovanje. Problem je što feministkinje uopšte nisu svesne kakav su užas počinile kad su čak i mene, ženu - da ne pominjem muškarce - naterale da počnem da razmišljam na taj način.
Hvala što si uzela vreme da pročitaš, i, naravno, slažem se s tobom
 

Back
Top