Feminizam i izopačeni feminizam u 2 slike...vise nego dovoljno

DUH

Iskusan
Poruka
5.873
Ove prve su se izborile da budu piloti, pekari, lekari, itd. Neke od njih su imale i porodicu i karijeru. Bravo i ja ih poštujem.
Donja slika po mom mišljenju ne predstavlja ništa, osim besa glupača.
To što su prikačile one aparate za mužu krava nije traženje jednakosti, već masovna kuknjava tipa "Neću ovo više da trpim! Imam pravo nad svojim životom!"
Pa ko vas tera? Nisu žene u obavezi da rađaju, potom da doje, nije biti zensko isto sto i obavezan vojni rok- ne morate!
.
DONJA SLIKA sem toga- polile se crvenom farbom i kraju?! Šta je sad? Ne želiš menstruacije? KAKVE TO VEZE IMA SA IČIM?! Nisu muškarci nametnuli menzis!
Što me dovodi do zaključka da su mnoge žene koje sebe nazivaju "feministkinjama" samo BESNE STO NISU MUŠKARCI.
Ovo je sramota i mene je sramota videvši ovakvu sramotu.
FB_IMG_1576282175699.jpg

Indigo3

Poznat
Poruka
7.877
Žena koja dokazuje sebe, i nasuprot, žena koja dokazuje šta sve može... Šta tu ima nejasno?
Ispravno je izgraditi se na profesionalnom planu, dokazati svoje intelektualne sposobnosti, ostati žena, biće koje će jednom biti majka, eventualno.
Neispravno je bahatiti se kao žena i očekivati da žene i muškarci sveta za taj krš daju aplauz na egzibicionizam, neo-feminističke ideje i čuda. Još nismo ni sa ovim samo feminističkim načisto... jer htele smo jednakost, ne istost, i nikada nismo težile zastrašivanju muškaraca... Ja da sam muškarac, posle slike gore, razmislila bih o opciji Homo kao jedinoj ispravnoj. 😨

DUH

Iskusan
Poruka
5.873
Predstavljaju žene debilima.
Zato sam i objavila, nismo sve takve, I nije čudo što sve više ima ga jeve, u pravu si.
Koja kolektivna histerija.
Najnejasnije mi je to oko menstruacije (Nisam objavila sve slike na koje slučajno naleteh), polile se crvenom bojom i plaću i vrište. Pa i ja plačem kad dobijem, I ja mrzim život i meni je pelena i bolova dosta za narednih 5 hiljada života ali jbte šta su tu muškarci krivi, šta one rade, šta one HOĆE?

Indigo3

Poznat
Poruka
7.877
To oko prirode ne mogu da pomognem, tako ti je kako ti je.
Doktor, pomagala kojima se sve služimo oduvek... Ima mnogo toga što doktor ne zna... Moramo svoju tajnu da pronađemo nekako.
Čaj od virka, noćurka... meni se pokazalo kao najbolje da besomučno vežbam, trčim i sl. pred to.
A ovo drugo:
Uvek je bilo da je pojedinac vođa a masa tog vođu sledi. Vođa koj(a) ih ubedi da su dovoljno dobre onakve kakve su im čini najbolju uslugu jer ih oslobađa svog ''jedinog ispravnog primera'' i dopušta im da budu sve što mogu. A mogu sve.
Ženi ne treba mnogo... pusti je da radi šta je čini srećnom, i napraviće svoje malo kraljevstvo.
Tamo negde ženama pokazuju koliko nisko mogu da padnu, i one se u tome takmiče. Ne zamerite, saučestvujte, i te žene su želele da urade najbolje što mogu u društvu ispranih mozgova.

Indigo3

Poznat
Poruka
7.877
To za menstrualne muke- probaj-moje sestre se kunu u taj čaj od virka. Kad god, naročito pred ciklus.
Raspitaću se za još, ali to najviše preporučuju među sobom.
Ja godišnje imam dobre i loše. Loše prestojim i preležim tajno... nemaš pojma kako dobro radi mehanizam kad moraš da se smeškaš. Raspadaš se, a smeškaš se. Arapi su me navadili na Panadol. Radi pomalo, popila 1 ili 5, isto, tako da bolje samo 1.

Poslednja izmena:
  • Podržavam
Reactions: DUH

DUH

Iskusan
Poruka
5.873
Koji crni čaj, ja sam odavno na injekcijama. Sreća nije mi problem sama sebi da ih dajem. Stojiš, najbolje, na levu nogu prebaciž težinu a desnu nogu "olabaviš" (Da se ne bi zgrčio mišić) i u desni kuk, gurni iglu do kraja, samo kažem opet, može igla da se slomi ako je mišić u grču, tako da ne bih preporučila "probajte ovo kod kuće".
Draga, hvala, probacui taj čaj. Neće da škodi.

Esad Dzudo

Poznat
Banovan
Poruka
7.093
Ove prve su se izborile da budu piloti, pekari, lekari, itd. Neke od njih su imale i porodicu i karijeru. Bravo i ja ih poštujem.
To što su prikačile one aparate za mužu krava nije traženje jednakosti, već masovna kuknjava tipa "Neću ovo više da trpim! Imam pravo nad svojim životom!"
Pa ko vas tera? Nisu žene u obavezi da rađaju, potom da doje, nije biti zensko isto sto i obavezan vojni rok- ne morate!
.
DONJA SLIKA sem toga- polile se crvenom farbom i kraju?! Šta je sad? Ne želiš menstruacije? KAKVE TO VEZE IMA SA IČIM?! Nisu muškarci nametnuli menzis!
Što me dovodi do zaključka da su mnoge žene koje sebe nazivaju "feministkinjama" samo BESNE STO NISU MUŠKARCI.
Ovo je sramota i mene je sramota videvši ovakvu sramotu. Pogledajte prilog 623855
Sve ove prosvjednice imaju MALE MIKRO SISE, i ruzne njuske, sto je glavni izvor mrznje, jala, bjesa, frustriranosti, jer ih muskarci, ne sljive, ni za suhu sljivu.

Pa, kao ajde da se skupimo, da se oglasimo. Jadno.

• Podržavam
Poruka
20.536
Predstavljaju žene debilima.
Zato sam i objavila, nismo sve takve, I nije čudo što sve više ima ga jeve, u pravu si.
Koja kolektivna histerija.
Najnejasnije mi je to oko menstruacije (Nisam objavila sve slike na koje slučajno naleteh), polile se crvenom bojom i plaću i vrište. Pa i ja plačem kad dobijem, I ja mrzim život i meni je pelena i bolova dosta za narednih 5 hiljada života ali jbte šta su tu muškarci krivi, šta one rade, šta one HOĆE?
mislim da one protestuju zbog zabrane abortusa (u dosta zemalja juzne i centralne amerike sprega desnice i katolicke crkve brani zenama abortus), a ne zbog menstruacije
o ovo sto ti s 4 banke places kad dobijes...neces jos dugo
za par godina kad krenu valunzi i brkovi plakaces sto vise ne dobijas
molim, i drugi put

georgejune

Starosedelac
Poruka
172.998
.
Ovo je sramota i mene je sramota videvši ovakvu sramotu. Pogledajte prilog 623855
Eto vidis to je ono zasto mi vas ne postujemo i pljujemo gde stignemo,ko korov se zapatila sanja marinkovic

• Podržavam

DUH

Iskusan
Poruka
5.873
Sve ove prosvjednice imaju MALE MIKRO SISE, i ruzne njuske, sto je glavni izvor mrznje, jala, bjesa, frustriranosti, jer ih muskarci, ne sljive, ni za suhu sljivu.

Pa, kao ajde da se skupimo, da se oglasimo. Jadno.
Znaš sta, u pravu si.
Jeste žalosno što se LJUDSKO BIĆE bilo muško bilo žensko, SVODI NA DOOPE i u suštini fizički izgled ali nažalost to je istina.
@georgejune taman da se nadovezem iako mi se nikako ne ulazi ni u dijalog akamoli raspravu, kako rekoh, stvarno je žalosno što se čovek/ žena svode na na fizički izgled, u tvom slučaju na pol, ti brate dragi kreneš redom, prvo ispljuj, posle gledaj ima li mozga i dušu, primarno je što ima pi.č.ku i odmah najgore osobine.
Još uvek nisam izguglala ko je ****** sanja marinković a sad me mrzi.

Esad Dzudo

Poznat
Banovan
Poruka
7.093
Znaš sta, u pravu si.
Jeste žalosno što se LJUDSKO BIĆE bilo muško bilo žensko, SVODI NA DOOPE i u suštini fizički izgled ali nažalost to je istina.
@georgejune taman da se nadovezem iako mi se nikako ne ulazi ni u dijalog akamoli raspravu, kako rekoh, stvarno je žalosno što se čovek/ žena svode na na fizički izgled, u tvom slučaju na pol, ti brate dragi kreneš redom, prvo ispljuj, posle gledaj ima li mozga i dušu, primarno je što ima pi.č.ku i odmah najgore osobine.
Još uvek nisam izguglala ko je ****** sanja marinković a sad me mrzi.
Sestro meni nije fetis pi.cka vec jake sise 4+.......i da nije konjska njuska.

• Haha

DUH

Iskusan
Poruka
5.873
Sestro meni nije fetis pi.cka vec jake sise 4+.......i da nije konjska njuska.
Pa svejedno koji deo tela, uglavnom je DEO TELA (mislim nije ti fetiš neka karakterna osobina, kao i većini.
Ja sam retka zverka, mojim momcima je fetiš bio bukvalno moj karakter, pokušavali su da me "slome" i "podčine" ali nije to sad tema)

Susan Sto Helit

Iskusan
Poruka
6.917
.
Svaka čast za ovaj post. Respect. Potpisujem svaku reč. Ajde da konačno čujem nekog normalnog ebote.

Susan Sto Helit

Iskusan
Poruka
6.917
Pa svejedno koji deo tela, uglavnom je DEO TELA (mislim nije ti fetiš neka karakterna osobina, kao i većini.
Ja sam retka zverka, mojim momcima je fetiš bio bukvalno moj karakter, pokušavali su da me "slome" i "podčine" ali nije to sad tema)
Svaka ti čast, svim svojim muškarcima je fetiš bio moj izgled. Trebale bi da popričamo privatno, da me naučiš neke stvari. :mrgreen:

• Haha
stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.