feministkinje vs. lane

M

Milovan

Gost
Ne daj se Lane Gutovicu, junacino! Dajmo podrsku coveku kog feministkinje napadoshe. Ne znam sto sam ovu temu ovde otvorio, u svakom slucaju ne moze da skodi. pozdrav devojkama svih klasa i tipova imate veliki cmokic
 
Ma ne znam zasto se gube feministkinje,zasto praviti famu oko toga?Pa svi se zezaju oko toga privatno a kada je Guta to izneo i rekao javno svi digli frku.. :? Pa i ja kada ga gledam umirem od smeha :D Nista tu nije tako strasno..Samo napred!
 
Nekad je bilo zanimljivije,brate u zadnje vreme ga bas pretera sa pico(nesto),radodajke...Nije interesantno kad ga tol'ko tupi,ali Guta je car,pa mu ne treba zameriti,malko i on otupeo od pinka.
 
a feministkinje su mogle do sad da reaguju na mnogo gore primere degradiranja zena u javnosti.

evo npr. onaj kreten sto pise u nedeljnoj Politici, doktor, ne znam kako se zove (celav, opak, sudeci po slici) po kome su sve zene (ali sve) prefrigane kucke, glupace koje ne umeju logicno da razmisljaju, zanima ih iskljucivo soping, jedini im je cilj u zivotu da upecaju muskarca.....itd.
gomila baljezgarija SVAKE NEDELJE.

meni je ovo sto Lane prica smesno. na momente se pogubi pa jeste malo glupavo, ali degradirajuce? nije.
 
anakin:
a feministkinje su mogle do sad da reaguju na mnogo gore primere degradiranja zena u javnosti.

evo npr. onaj kreten sto pise u nedeljnoj Politici, doktor, ne znam kako se zove (celav, opak, sudeci po slici) po kome su sve zene (ali sve) prefrigane kucke, glupace koje ne umeju logicno da razmisljaju, zanima ih iskljucivo soping, jedini im je cilj u zivotu da upecaju muskarca.....itd.
gomila baljezgarija SVAKE NEDELJE.

meni je ovo sto Lane prica smesno. na momente se pogubi pa jeste malo glupavo, ali degradirajuce? nije.
Citaj malo bolje dr Tosevskog, pa neces pisati takve gluposti.
Pozdrav
 
Zak:
anakin:
a feministkinje su mogle do sad da reaguju na mnogo gore primere degradiranja zena u javnosti.

evo npr. onaj kreten sto pise u nedeljnoj Politici, doktor, ne znam kako se zove (celav, opak, sudeci po slici) po kome su sve zene (ali sve) prefrigane kucke, glupace koje ne umeju logicno da razmisljaju, zanima ih iskljucivo soping, jedini im je cilj u zivotu da upecaju muskarca.....itd.
gomila baljezgarija SVAKE NEDELJE.

meni je ovo sto Lane prica smesno. na momente se pogubi pa jeste malo glupavo, ali degradirajuce? nije.


uh-oh....a sta mi je to promaklo pa sam se ogresila o Tosevskog?


Citaj malo bolje dr Tosevskog, pa neces pisati takve gluposti.
Pozdrav
 
A kakve je to on baljezgarije napisao?
I u kojoj njegovoj knjizi pise da su zene prefrigane kucke i glupace?
I koju si ti njegovu knjigu procitala?
Ja sve sto je napisao cak i neke njegove neobjavljene radove.
 
ej....
citas li njegove tekstove u Politici?
opsti dojam je bas taj iako ne kaze eksplicitno da su zene takve ili takve.

evo jedan primer da su zene glupace: ubedjeno je tvrdio da ako bi stajale dve hale, jedna sa knjigama a druga sa odecom, SVE zene bi otisle u onu sa odecom. mozda bi eventualno neka zalutala (posle shopinga) u halu sa knjigama.
ma idi!
sta sad, zene ni ne citaju??? zar ovo nije malo glupo tvrditi? sve zene ovo, i sve zene ono....o kojim zenama on to prica??
i sve u tom stilu....
i te generalizacije mi idu na onu stvar! njega sam uzela za primer jer Lane ne tvrdi da SVIM zenama vise sise, a ovaj se ubi od objasnjavanja kako bas svakoj zeni radi mozak (meni su to baljezgarije, ma sta ti mislio o tome).
 
u POLTICI OD PROSLE NEDELJE jOVO tOSEVSKI JE REKAO ONO STO J nikada nijednom muskarcu nisam (i necu) priaznala...pitam se odakle mu to???? Ima dosta propusta i generaLIZACIJE, POJEDNOSTAVLJUJE I MISTIfikuje stvari, to je istina, ali ima i dosta SJAJNIH uvida......sto da se lazemo. Ja PRIPADAM ONOM TIPU ZENA KOJi umire od smeha kada cita Duciceve "uvide"....a kad cita Tosevskog em se slatko smeje em je malo krivo......
 

Slične teme


Back
Top