Feministkinje, levicari i liberali doveli do pomora u Spaniji i Italiji

A evo I u Turkmenistan zabranise izgovarat rijec korona
A odje na tv svaka druga je ta
Pruzimo podrsku narodima turkmenije da I Oni mogu ubacit rijec korona u uzrocno posledicni govor
Хитно да се Туркменима уведе демократија, да имају демократску власт , да их та демократска власт демократски затвори у станове и уведе им демократски полицијски час.Након тога да им демократска власт суди преко скајпа и изриче демократске казне затвора од 2 до 3 године.

Доста је било тих диктатура у Туркменији и Белорусији, људи се недемократски шетају улицама, то се више не може трпети.
 
Како мислиш да ме испровоцираш када си ментално осакаћен? Пробај са још пар тих церекајућих смајлића, можда успеш.
:hahaha: Ne pada mi na pamet da provociram ja to nikad nisam radio. Samo ukazujem da si nekulturan. Pa ti sad prihvati savet starijeg i pametnijeg i drustveno bolje pozicioniranog :D
 
:hahaha: Ne pada mi na pamet da provociram ja to nikad nisam radio. Samo ukazujem da si nekulturan. Pa ti sad prihvati savet starijeg i pametnijeg i drustveno bolje pozicioniranog :D
Не, не провоцираш, само си на овој теми улетео са класичном гејевском провокацијом. И онда напишеш "не пада ми на памет"? Какву памет?Ајд још пар тих церекајућих, слаба ти је провокација.
 
Не, не провоцираш, само си на овој теми улетео са класичном гејевском провокацијом. И онда напишеш "не пада ми на памет"? Какву памет?Ајд још пар тих церекајућих, слаба ти је провокација.
Ajde bre odjebi majmune prestani da me pratis po forumu. Opsednut si Droidom. :D
 
Ajde bre odjebi majmune prestani da me pratis po forumu. Opsednut si Droidom. :D
Вау, сада се већ боље видиш. Него де су церекајући смајлићи? То јако нервира, одмах те замислим како се смејеш и како ти је лепо , па сам онда љубоморан.
 
Autorska tema:

Prvo su u Italiji tokom februara liberalni i levicarski poltiicari pozivali da se grli Kinezi da bi se pokazali kako Italijni nisu rasisti,





https://en.wikipedia.org/wiki/Dario_Nardella

To je samo jedna primer iz Italije. Italijanski premijer iz iste stranke je branio nacelnicima oblasti na severu Italije da uvedu stroze mere prema Kinezima.

A onda je dosao 8. mart u Spaniji kada je levicarska vlada dozvolila masovne marseve levicara, liberala i feministikinja po Spaniji a centtalni miting je bio u Madridu. Iako su vec znali da je virus prisutan.
U Kini ima mnogo stalno nastanjenih Evropljana i ostalih nekineza kao i turista iz Evrope i ostatka sveta.Nisu dakle etnički Kinezi bili jedini donosioci virusa u ostatak sveta.Virus bi se raširio i bez etničkih Kineza a raširio bi se najpre zato što Kineska vlada nije onemogućila ili ograničila odlazak ljudskih jedinki iz Kine.Drugi razlog je što vlade ostatka sveta nisu onemogućile čak ni ograničile dolazak ljudskih jedinki iz Kine u njihove zemlje.
Za kinesku vladu širenje virusa van Kine nije imalo veći značaj.Vlade ostatka sveta su se rukovodile ekonomskim interesom polazeći od pretpostavke da je reč o jednom običnom gripu koji nije toliko opasan a prvenstveno su se rukovodile interesom krupnog kapitala čak i po cenu da su znale da covid 19 i nije baš običan grip.
 
91912201_3415458785153420_3998454148432396288_n.jpg
 
Autorska tema:

Prvo su u Italiji tokom februara liberalni i levicarski poltiicari pozivali da se grli Kinezi da bi se pokazali kako Italijni nisu rasisti,





https://en.wikipedia.org/wiki/Dario_Nardella

To je samo jedna primer iz Italije. Italijanski premijer iz iste stranke je branio nacelnicima oblasti na severu Italije da uvedu stroze mere prema Kinezima.

A onda je dosao 8. mart u Spaniji kada je levicarska vlada dozvolila masovne marseve levicara, liberala i feministikinja po Spaniji a centtalni miting je bio u Madridu. Iako su vec znali da je virus prisutan.
Niko da se zapita ko je vucicu naredio da premijerka bude pedeer i da nam natrlja na nos usvajanje deteta
 

Back
Top