Felerični televizori

a sta ti je problem u komtrejdu?
ja sam bas prezadovoljan sa njihovom uslugom..
1) Добар дан, хтео бих да купим лаптоп.
Ево јавите се на овај мејл. Хвала лепо.
2) Јављам се на мејл. Човек шаље предрачун (предрачун важи нпр 3 дана).
3) Сутра се јавља и пита шта је везано за предрачун, да ли важи ? (петак). Као да се лаптоп купује сваког дана па да се мора у року од 24 сата поручити.
4) Петак поподне - купујем лаптоп
5) Субота - зовем да их подсетим везано за поруџбину и питам за продужену гаранцију Леново. Ма какви, ни под разно. Не баве се тим и то је то.
Добро момци. Дајте ми написмено да не радите продужену гаранцију.
6) Зовем кол центар (понедељак). Човек ми каже да ми је рекао да је лаптоп кренуо. Наравно да није. Нико ни да удостоји мејла са бројем пошиљке.
7) Добијем мејл везано за продужену гаранцију да је одобрена и предлог за предрачун (значи сад може ?)
8) Нисам лепо видео и учинило ми се да је једна меморија no-name. Oсоба из прве поруке се не удостоји да се јави преко мејла.
9) Одмах се јављају преко call центра са причом - и на сајту Ленова не пише тип меморије ? Имао сам два штапа по 8 гигабајта. Али да не детаљишем даље
10) Човек се чуди ко је мени дао понуду за продужење гаранције ? Па где ти људи живе, нисам сам себи написао понуду.
11) Лаптоп цркава и онда креће нека друга прича.
У међувремену зовем човека из званичног Леново заступништва, он се мало боље разуме али прича неке бајке. Тј. зна своју област, није пао са марса али прича неке приче да не детаљишем сад.
Помогао ми је да утврдим која су два типа меморијског модула, но небитно је сад пошто је лаптоп и онако завршио каријеру.
Људи из фирме која почиње са BC су господа за ове људе.
 
Иначе у Гигатрону на добар дан дају продужену гаранцију за Леново. Па ти сад види, од "немам појма, није то до нас", до нормалног функционисања.
Jesam pre x godina sam u tehnomaniji kupio lg 42" kome se pojavila linija po sred ekrana odmah po isteku garancije.
Извињавам се.
 
Иначе у Гигатрону на добар дан дају продужену гаранцију за Леново. Па ти сад види, од "немам појма, није то до нас", до нормалног функционисања.

Извињавам се.
i sa gigatronom imam pozitivno iskustvo.
 
Ja se uglavnom kod tih izvikanih nikada nisam dobro proveo. U manjem nekom šopu su otvorili novi tv da ga testiram kaad crveni piksel po sredini. Normalno hvala doviđenja. Korektno jbg. Stvarno me danas hvata jeza kada nešto kupujem. Razmišljam se da pređem na polovno jer je garancija ionako podjebbavanje korisnika.

U gigatronu sam poručio jedan monitor a sutra me zvali da mi uvale neki potpuno drugi, manji sa lošijom rezolucijom za više para. Da nije tragično bilo bi smešno.
 
Ja se uglavnom kod tih izvikanih nikada nisam dobro proveo. U manjem nekom šopu su otvorili novi tv da ga testiram kaad crveni piksel po sredini. Normalno hvala doviđenja. Korektno jbg. Stvarno me danas hvata jeza kada nešto kupujem. Razmišljam se da pređem na polovno jer je garancija ionako podjebbavanje korisnika.
Oд кад ми је нов лаптоп цркао за месец дана, не одустајем од новог :)
U gigatronu sam poručio jedan monitor a sutra me zvali da mi uvale neki potpuno drugi, manji sa lošijom rezolucijom za više para. Da nije tragično bilo bi smešno.
Не могу да верујем ?
 
Jednom sam kupio polovan laptop ibm 500 dem dworkstation čudo tada. Posle god dana crče hdd crče ploča. Novo ko ispod čekića neupotrebljivo. Popravke sam platio još 200 dem pekli ploču bezuspešno. Posle kupim msi netbook 200 evra nov posle dve god se zaključo hdd. Iebbeš laptop
 
Hdd se nešto kao zaključao morao sam da ga formatiram i promenim nešto u podešavanjima. Problem je što sam to ukapirao tek posle 5-6 god kada više nije bio nizašta. Opet bačen novac

Sad samo brend nejm desktop polovan i telefon nov.
 
Ja sam 20 godina imao "Samsung" onaj "debeli" i znao sam da takav kvalitet nigde nikad neću naći.

E sad od ovih "tankih" nisam ni birao, uzeo "Fox" jer je garancija 3 godine, rekoh za te pare neka posluži i 2.
Jedva sam se navikao na "vodnjikave boje", jeste lep osećaj samo zato što je veliki ali džabe kad kvalitet slike nije ni približno dobar kao kod "matorog".

Sklapaju i sklepaju pa ideš na sreću bukvalno.
 
Ja sam 20 godina imao "Samsung" onaj "debeli" i znao sam da takav kvalitet nigde nikad neću naći.

E sad od ovih "tankih" nisam ni birao, uzeo "Fox" jer je garancija 3 godine, rekoh za te pare neka posluži i 2.
Jedva sam se navikao na "vodnjikave boje", jeste lep osećaj samo zato što je veliki ali džabe kad kvalitet slike nije ni približno dobar kao kod "matorog".

Sklapaju i sklepaju pa ideš na sreću bukvalno.
Otvori se za skuplji, biće lepše boje.
Mada sam ja jedan Fox kupio za selo, boje i slika sasvim korektne.
 
Da jeste taj fox ima mrtvačku sliku kako ja to zovem i svi tikinezi. Tu i tamo neki poskoči ali to je ugl samsung ili lg panel unutra. Filips je pre ugrađivao samsung displeje (40") dok manji vestel krš. Posle je filips kada je prešaona 4k ubacivao lg displeje i mb. Danas ugl i samsung i filips i soni ubacuju LG displeje i mb. Jedino odrade softver pa naduvaju boje.

Dakle a i b i c klasa
 
Poslednja izmena:
Takođe sam primetio mrlje tek na ovom prvenstvu i takođe TV star 2 godine ali pojavljuje mi se samo dok kamera šeta levo-desno sa jednog na drugi kraj terena.

Kad zumira igrače nema ništa niti se može primetiti u emisijama/filmovima.
 
Krsevi su ova smeca sto kupujete jebale vas dijagonale, napravili ta sranja da bi serviseri varali narod.
Kupiš fox 32 nov za 90 evra i peglaš 5 godina garancije. Po meni je sasvim ok za te pare. Posle tih 5 godina zameniš pozadinsko za još 5.000 din ili sam ako nisi smotan 1200 dinara te sve košta. Ja opravio tetki tv.

Nov tv ako podesiš na EKO i staviš pozadinsko na 50% bilo koji LED televizor će te nadživeti.
 
Evo recimo ovaj sam kupio za vikendicu t2 s2 10000 din tri god garancije. Šta bi ti katodni? Crno beli? Stari ne mogu ni da iznesem ima sto kila jbt samo sam stavio nov ispred :lol:
I troši 17 vati struje.

IMG_20221116_110620.jpg
 
Nije 500 evra nego preko 1000 evra i bilo je made in Korea i to juzna !
Šljamsung, LG televizori a i sva ostala tehnika je smatrana kršem i bila jeftina. A ja sam jedva kupio honkoški Stylandia TV po 900DM i kao prošao vrlo povoljno...Trajala je dugo i bila sa finom slikom (Toshiba ekran) ali i bila na sercisiranju 3-4 puta, gubila zvuk i svaki put po 200DM. Ali ne sećam se sa setom tih dana zbog ondašnjih televizora nikako.
 

Back
Top