Felerični televizori

mario80

Legenda
Poruka
59.822
Kupljen pre 2 ipo godine 55" LG4k samo na zelenom postoji deo ekrana koji je braon. Znači samo na utakmici deo ekrana tj terena postaje živo blato. Ima li nekog objašnjenja za ovo? Inače sam ovo tek skoro primetio ne pratim sport. U suštini uopšte ne gledam tv. Gledanje filmova i uopšte televizije ništa se ne primećuje. Jedino zeleno postaje braon a crveno malo bledi u tom delu ekrana.

Dole levo
IMG_20221205_160547.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Kupljen pre 2 ipo godine 55" 4k samo na zelenom postoji deo ekrana koji je braon. Znači samo na utakmici deo ekrana tj terena postaje živo blato. Ima li nekog objašnjenja za ovo? Inače sam ovo tek skoro primetio ne pratim sport. U suštini uopšte ne gledam tv. Gledanje filmova i uopšte televizije ništa se ne primećuje. Jedino zeleno postaje braon a crveno malo bledi u tom delu ekrana.

Dole levo
Pogledajte prilog 1266071
Наслов ти је неадекватан, као да си купио два телевизора и да су оба фелерична.
 
Наслов ти је неадекватан, као да си купио два телевизора и да су оба фелерична.
realno verujem da je u mnozini jer ja licno vise ne kupujem u tehnomaniji, dva puta sam imao zestokih problema i prepirki sa njihovom tehnickom podrskom da isteram pravdu i vise tamo ne kupujem.
nisam zadovoljan kvalitetom i uslugom koju tehnomanija pruza.
 
realno verujem da je u mnozini jer ja licno vise ne kupujem u tehnomaniji, dva puta sam imao zestokih problema i prepirki sa njihovom tehnickom podrskom da isteram pravdu i vise tamo ne kupujem.
nisam zadovoljan kvalitetom i uslugom koju tehnomanija pruza.
Могли би да направимо црну листу, ја не купујем у Комтрејду, нисам задовољан услугом.
Техноманија је Winwin, тако да је ту јасна прича.
 
realno verujem da je u mnozini jer ja licno vise ne kupujem u tehnomaniji, dva puta sam imao zestokih problema i prepirki sa njihovom tehnickom podrskom da isteram pravdu i vise tamo ne kupujem.
nisam zadovoljan kvalitetom i uslugom koju tehnomanija pruza.
Tehnomanija, Gigatron i Tehnomedia dogovaraju cene, mnogo skuplji od daleko manjih radnji kojih na žalost ima samo po BGu pa moram da naručujem.
 
Могли би да направимо црну листу, ја не купујем у Комтрејду, нисам задовољан услугом.
Техноманија је Winwin, тако да је ту јасна прича.
a sta ti je problem u komtrejdu?
ja sam bas prezadovoljan sa njihovom uslugom..
sve sta sam kupio tamo radi a takodje i kol centar im je odlican..cak mi je lik iz kol centra i jurio neki proizvod od dobavljaca.

koje ti negativno iskustvo imas sa njima?
 

Back
Top