Felatio & paklica cigareta

WEI§HAUPT

Ističe se
Banovan
Poruka
2.269
Sinoj kasno jedan moj drug i ja vraćamo se iz jednog lokala i na uglu dva bulevara nailazimo na dve narkomanke; mislim, odmah se vidi da su narkomanke. Po ovako toploj večeri nose neke ružne kape, oči im se nadule, lica podbula. Nešto razgovaraju odvratnim muškobanjastim glasovima i zvuče kao besni psi kad reže. Ugledavši nas dvojicu, baciše oko na nas i prvo nas zapitaše koliko ima sati. Ja im nezainteresovano odgovorih. Kad ona druga pita imamo li cigaretu. I moj drug im kaže da će im dati kutiju cigareta ako mu popuše. I one se nasmejaše i složiše bez premišljanja. Mislio sam da se šale. Međutim... Odemo iza najvećeg gradilišta u gradu, nezavršene poslovne zgrade od osam-devet spratova sa koje odjekuju zvuci građevinskih radova iz treće smene, one čučnuše i zatražiše da nam popuše. Moj drug im pokaza kutiju cigareta i izvadi čolda. Ona starija se baci na posao. Nisam mogao da verujem. Ona druga se ponudi meni. (E, ljudi, verujte mi na reč, ne bi Weis sa bilo kim.) Nisam pristao, samo izvadih telefon i počeh da snimam. Ona se naljuti i ode kod njega, te se obe baciše na posao. Ispušiše mu ga njih dve za desetak minuta, on im dade obećanu paklicu cigareta, a ja im dadoh dva puta po pedeset dinara za to što sam ih snimao. I po povratku kući uploadovah snimak na youtube. A danas očekujem da mi se drug javi i kaže kako je, u najboljoj varijanti, navukao triper.

Poslednja izmena od moderatora:

Back