Fejsbuk će dozvoliti pozive na nasilje protiv Rusije: Biće moguće i da se u nekim komentarima poziva na smrt Vladimira Putina

Pogledajte prilog 1118019


Fejsbuk će dozvoliti pozive na nasilje protiv Rusije: Biće moguće i da se u nekim komentarima POZIVA NA SMRT Vladimira Putina

Pogledajte prilog 1118018

Piše: Tanjug 11.03.2022.

Fejsbuk i Instagram će dozvoliti korisnicima u nekim zemljama da pozivaju na nasilje protiv Rusa i ruskih vojnika samo u kontekstu ruskog napada na Ukrajinu, objavio je Rojters večeras nakon uvida u određene interne mejlove Meta platforme, što je, kako se navodi, privremena promena u politici o govoru mržnje.

Društvena kompanija Meta (vlasnik Fejsbuka, Instagrama i Vacapa) koja je vlasnik Fejsbuka takođe će dozvoliti da se u nekim komentarima poziva na smrt Vladimira Putina ili Aleksandra Lukašenka, u zemljama poput Rusije, Ukrajine i Poljske, dodaje britanska novinska agencija.

Pozivi na smrt lidera dve zemlje će biti dozvoljeni samo ukoliko ne sadrže pozive na ostale mete ili imaju dva indikatora, kao što su lokacija ili metod, navodi se u jednom mejlu, u nedavnoj promeni pravila kompanije o nasilju i podsticanju nasilja.

Meta nije odmah odgovorila na zahteve za komentar, a privremena promena politike se odnosi na Letoniju, LItvaniju, Estoniju, Poljsku, Slovačku, Mađarsku, Rumuniju, Rusiju i Ukrajinu.

link
Živjela demokracija, ljudske slobode, sloboda govora i pravo na pozivanje na linč! Osjećam se ponosno što pripadam društvu u kojem se može slobodno i demokratski mrziti, prezirati i dehumanizirati neistomišljenike te širiti govor mržnje. Naše demokratsko pravo je javno izreći koga želimo vidjeti mrtvog. Bravo! :bravo: To je ta Europa kakvu smo sanjali. Sada možemo slobodno reći "Yebi se Europo!"
 
Треба им топовског меса за Украјину, па рачунају да мало шире мржњу и ратоборност по фејсу.Можда се неко упеца и оде у Украјину да погине за НАТО.
ma nema se kud: ili rade un,, ili ih raspustamo, pa kom obojci kom opanci... yebo ovaj svet ludi

Russia Calls For UN Security Council Meeting Over "Biological Activities" In Ukraine


kazu mi ameri, kolege, da je putin moj rodjak, pa jel ja ssad hocu da on umre?
tesko, hocu bre tarapanu!
ybcu svima sve po spisku ko me bombardvao, kad pogdi kineski ambasadu pride! ybo kineze, ja cu im ocitti lekciju! ima da se sete!

pa jel sam ja drzao oruzje za masovno unistenje kao sadam husein? ybcu im sve po spisku!
 
Poslednja izmena:
Da, zato uvek treba biti spreman

Pogledajte prilog 1118315
За Трећи светски рат се нисмо спремили и сада је касно.Можемо се спремати за Четврти светски рат и ускладиштити довољно лукова, стрела и мачева.
 
За Трећи светски рат се нисмо спремили и сада је касно.Можемо се спремати за Четврти светски рат и ускладиштити довољно лукова, стрела и мачева.
Usput, kako zamišljaš taj treći rat?
 
Usput, kako zamišljaš taj treći rat?
Постоје 4 опције:
1.Нуклеарни рат
2.Биолошки рат
3.Комбинација нуклеарног и биолошког рата.
4.Дуготрајни конвенционални рат у којем нико неће смети да употреби нуклеарно оружје.
 
Постоје 4 опције:
1.Нуклеарни рат
2.Биолошки рат
3.Комбинација нуклеарног и биолошког рата.
4.Дуготрајни конвенционални рат у којем нико неће смети да употреби нуклеарно оружје.
Ko bi na koga ispalio nuklearne projektile? Rusi i Kinezi sigurno NEĆE PRVI lansirati! Pre će ameri u SVOM građanskom ratu sami sebe shebati nuklearkama! Šta misliš, zašto theBill Gejts gradi atomsko sklonište za sebe? Radi Rusa? :rotf:
Biološki rat je zaheban, jer niko ne zna šta će se dogoditi kada razni 'preparati' dobiju milione žrtava na kojima rastu...i MUTIRAJU. Klasični je primer kada su u PSR koristili vojne otrove...a vetar PROMENIO smer! :rotf:
Nuklearno oružje je sredstvo ODVRAĆANJA! Nikome ne treba da gine za teritoriju koja će barem 100 godina biti neupotrebljiva zgog radijacije! Školski primer: Kome danas treba Černobil?
 
Samo i dalje dokazuju da nemaju veze sa demokratijom... kojom su im puna usta.... Napred Meta, možete vi to i bolje! :rotf:
Pa da odmah PRODAM efikasnu metodu raznim Šećerbegima, Fejsbuku, Metu, Instagramu itd: Sva internet komunikacija ide preko američkih servera pa lako dođu do IP-adresa svih onih koji podržavaju Putina. Onda preko servera internet-mobilnih operatera lako dođu do stvarnog korisnika i stvarne FIZIČKE adrese te osobe! Onda samo upucaju GPS-koordinate i ispale krstareći projektil! I brzo se reši stvar, uz 'nešto' kolateralnih žrtava! Zvuči mi nešto poznato, možda je to već izmišljeno i korišteno? :rotf: No svejedno, kome da pošaljem broj svog deviznog računa za ovu ideju? :rotf:
E da, kolateralne žrtve: kada se to pročuje po svetu, SVI će da IZBEGAVAJU one koji podržavaju Putina jer se nikada ne zna kada će da padne neki projektil u blizini! :rotf:
 
Poslednja izmena:
Ko bi na koga ispalio nuklearne projektile? Rusi i Kinezi sigurno NEĆE PRVI lansirati! Pre će ameri u SVOM građanskom ratu sami sebe shebati nuklearkama! Šta misliš, zašto theBill Gejts gradi atomsko sklonište za sebe? Radi Rusa? :rotf:
Biološki rat je zaheban, jer niko ne zna šta će se dogoditi kada razni 'preparati' dobiju milione žrtava na kojima rastu...i MUTIRAJU. Klasični je primer kada su u PSR koristili vojne otrove...a vetar PROMENIO smer! :rotf:
Nuklearno oružje je sredstvo ODVRAĆANJA! Nikome ne treba da gine za teritoriju koja će barem 100 godina biti neupotrebljiva zgog radijacije! Školski primer: Kome danas treba Černobil?
Не знам како би изгледао свет после нуклеарног рата, али знам да су Хирошима и Нагасаки наставили да постоје и после нуклеарног бомбардовања.Има доста новорођених са деформитетима и других болести, али су људи наставили да живе у тим градовима, Хирошима има преко милион становника, а Нагасаки око 400 000.

Обнова ових градова је трајала око 2 године, и за неколико година је број становника достигао бројку пре бацања атомских бомби.

Изгледа да је радиоактивност од нуклеарног реактора у Чернобилу била знатно већа него од атомских бомби, па је то подручје изоловано.

Сигурно је да би нуклеарни рат нанео огромне губитке човечанству, али би огромно разарање инфраструктуре и рушење читавих метропола дало снажан подстрек свим глобалним економијама за стални раст и просперитет.Све што се сруши мора се обновити.

Слично је било и са Другим светским ратом, обнова од последица рата је подстицала економски раст пуних 30 година, све до краја 70-тих.Неко веће разарање би држало у равнотежи светску економију наредних 100 година.
 
Poslednja izmena:
Не знам како би изгледао свет после нуклеарног рата, али знам да су Хирошима и Нагасаки наставили да постоје и после нуклеарног бомбардовања.Има доста новорођених са деформитетима и других болести, али су људи наставили да живе у тим градовима, Хирошима има преко милион становника, а Нагасаки око 400 000.

Обнова ових градова је трајала око 2 године, и за неколико година је број становника достигао бројку пре бацања атомских бомби.

Изгледа да је радиоактивност од нуклеарног реактора у Чернобилу била знатно већа него од атомских бомби, па је то подручје изоловано.

Сигурно је да би нуклеарни рат нанео огромне губитке човечанству, али би огромно разарање инфраструктуре и рушење читавих метропола дало снажан подстрек свим глобалним економијама за стални раст и просперитет.Све што се сруши мора се обновити.

Слично је било и са Другим светским ратом, обнова од последица рата је подстицала економски раст пуних 30 година, све до краја 70-тих.Неко веће разарање би држало у равнотежи светску економију наредних 100 година.
Da, ali... DSR je posebna priča jer se rat vodio IZVAN USA pa su ameri namlatili brdo love na kreditima za pomoć i obnovu razrušene Evrope. Ali, ako na svaku tvoju poslanu bombu dobiješ barem jednu nazad... možda razmisliš pre nego što je baciš!
Usput.... EKONOMSKI RAST! Temeljna TRULOST kapitalizma! Profit Uber Alles.....
 
Не знам како би изгледао свет после нуклеарног рата, али знам да су Хирошима и Нагасаки наставили да постоје и после нуклеарног бомбардовања.Има доста новорођених са деформитетима и других болести, али су људи наставили да живе у тим градовима, Хирошима има преко милион становника, а Нагасаки око 400 000.

Обнова ових градова је трајала око 2 године, и за неколико година је број становника достигао бројку пре бацања атомских бомби.

Изгледа да је радиоактивност од нуклеарног реактора у Чернобилу била знатно већа него од атомских бомби, па је то подручје изоловано.

Сигурно је да би нуклеарни рат нанео огромне губитке човечанству, али би огромно разарање инфраструктуре и рушење читавих метропола дало снажан подстрек свим глобалним економијама за стални раст и просперитет.Све што се сруши мора се обновити.

Слично је било и са Другим светским ратом, обнова од последица рата је подстицала економски раст пуних 30 година, све до краја 70-тих.Неко веће разарање би држало у равнотежи светску економију наредних 100 година.
I Laza tvrdio može se preživeti. :mrgreen:

 
:lol:
hrtyhr.PNG
 
Не знам како би изгледао свет после нуклеарног рата, али знам да су Хирошима и Нагасаки наставили да постоје и после нуклеарног бомбардовања.Има доста новорођених са деформитетима и других болести, али су људи наставили да живе у тим градовима, Хирошима има преко милион становника, а Нагасаки око 400 000.

Обнова ових градова је трајала око 2 године, и за неколико година је број становника достигао бројку пре бацања атомских бомби.

Изгледа да је радиоактивност од нуклеарног реактора у Чернобилу била знатно већа него од атомских бомби, па је то подручје изоловано.

Сигурно је да би нуклеарни рат нанео огромне губитке човечанству, али би огромно разарање инфраструктуре и рушење читавих метропола дало снажан подстрек свим глобалним економијама за стални раст и просперитет.Све што се сруши мора се обновити.

Слично је било и са Другим светским ратом, обнова од последица рата је подстицала економски раст пуних 30 година, све до краја 70-тих.Неко веће разарање би држало у равнотежи светску економију наредних 100 година.
Postoji još jedna 'sitnica': Današnji balistički nuklearni projektili su barem 50 puta jači od Hirošimskih...... Mnogi gradovi nakon toga ne bi bili ni obnavljani jer se ne bi isplatilo odvući silne ruševine itd....
 

Back
Top