Feeeeenseri

ali ne vidim sta ima da se diskutuje!? pokusavamo da identifikujemo neprijatelja, sta?

Licno mislim da je ovde na delu iskazivanje/lecenje nekih svojih licnih frustracija osoba sa kompleksom nize vrednosti (ili nekim drugim kompleksom) ili pak teenagera punim hejta i hormona, koji misle da su popili svu pamet ovog sveta!

Toliko predrasuda... :dash:
fenseri su često i homoseksualci, kao naš Shinoda.
fensere treba tući kad izađu na ulicu.
onda ih treba silovati i to u dupe, a ako su oguglali na to, kao naš Shinoda, onda u uho.
onda ih treba nabiti na kolac i spaliti.

isto to ponoviti sa metalcima, rokerima, "andergraund" likovima, rejverima, pankerima, skinsima i..... štreberima.... i ... i ...
 
da... moj moto je: mrzim sve što vole mladi.

da... sad sam se setio.
a štreberke treba silovati, učiniti ih ženom.ne znam zašto, mnogo sam osetljiv na štreberke.
tako me provociraju, kad tako sede i ništa ne rade, samo zevaju i blenu...
 
Da ja dam svoje vidjenje teme.
Sigurno neko zna osobu, uvek u farmerkama bez nekih aplikacija, patikama shto jednostavnijim, polo majici(ili obichnoj) u nekoj normalnoj boji, ili dzhemperu zimi. Nosi kaput pre nego jaknu. Slusha muziku osamdesetih, jazz, blues, rock, punk, soul, swing blablabla. Gimnazijalac je koji jasno zna shta zheli da radi u zhivotu i ide ka tome, ili je vecj student zheljenog fakulteta. Izlazi sasvim normalno, na neka mesta sa krajnje normalnom muzikom. Krajnje su shirokih shvatanja, nemaju nikakve predrasude, nisu rasisti, homofobi ili shta vam drugo padne na pamet. I tako dalje...

A opet, prosechna kolichina garderobe koju nosi na sebi jednog letnjeg dana je oko 5000. I sad, da li je on fenser?

Ne. To sam ja :rotf::rotf::rotf::rotf::ok:... 95% si mene opisao :bye:
 
Meni je cela ta podela ljudi totalno besmislena stoga i svaka diskusija na tu temu.

Meni je svaka, ali apsolutno svaka podela ljudi besmislena. :neutral:
Tous égaux sans exception. Žan de Men napisao u srednjem veku. Doduše u malo drugačijem kontekstu.

A i da nema tih podela, na ovom pdf-u jedine teme bi bile tipa: kako izaći na kraj sa babama, tajne veze i slično.
Zašto? Zato što su to tinejdžeri i zato što većina njih nije ni svesna da pravi podele. Tačnije to potpuno nesvesno rade, ili im je pak punjena glava čime god.

Mika je sasvim fino odgovorio:

Ne znam da li si video moj post na ovoj temi, koji je sada izbrisan. Dakle, postoji opcija ignore. I pusti moderatore da se sekiraju oko toka diskusije.

:neutral:

Ili si jednostavno mogao drugačije da pristupiš temi.

moj moto je: mrzim sve što vole mladi.

Moj moto je: ne volim sve što vole mladi.
 
Xm.

Fenceri... happy pink Barbie bitch. Gold shiny shiny Playboy trend, moda.
Gomila klovnova.
Svi isti.
Svi imaju siske.
Svi imaju zlatne patike.
Svi imaju jezice.
Svi stavljaju litar parfema.
Svi nose roze majice.
Svi sloosaju Justina, Pussycat Dolls, Ashley, cicu & macu.

That kinda crap makes me sick. I'll throw up.
Disgusting.
 
Dakle, poshto je to ovde mnogo spominjan pojam, da mi ga neko malo razjasni. Tojest, da ga svi malo razjasnimo.

Dakle:
Shta su fenseri?
Kako oni izgledaju?
Shta to shto nose ih chini fenserima?
Koju muziku slushaju fenseri?
Da li fenseri imaju stila?
Koje to marke mogu biti fenserske ili fensi, ili kako god?
I tako dalje, i tako dalje...

Dakle, izvolite

Fenseri su svi tinejdzeri iz moga grada...Di god se okrenem vidim fensera ili fenserku,tako da ne moram posebno da ih definisem...
 
Mislim da rec fenser svako dozivljava za nijansu,dve il vise drugacije...Ali naveoste ovde zanimljive primere..

aLI STa mene zanima je,posto imam Mango i Zara majcu:"Jesam li ja fenser?":cool::whistling:
 
Kako kenj.ate bre vise o tim fenserima!:dash: Ja bih pre rekao da su ovi sto su ih sad popljuvali, samo ljubomorni na njih:D Zato sto, koliko ja znam, fenseri imaju mnoooogo vise riba;) Ili je tako barem samo kod mene u gradu:D:D:D
 
Kako kenj.ate bre vise o tim fenserima!:dash: Ja bih pre rekao da su ovi sto su ih sad popljuvali, samo ljubomorni na njih:D Zato sto, koliko ja znam, fenseri imaju mnoooogo vise riba;) Ili je tako barem samo kod mene u gradu:D:D:D
nije ni meni jasno.:neutral:
ja sam fenser po stilu oblacenja, ali ne nosim zlatne patike (prezirem tu boju) niti roze.
ps.ja bas volim sweet years.:heart::mrgreen:
 

Back
Top