Quantcast

FBI trazi rudnike bitkojina po Srbiji

Poruka
4.146
Secate se proslih nekoliko godina kako su nivoi vestackih jezera po Srbiji munjevito opadali da bi se proizvodila enormna kolicina struje koja nikad do tada Srbija realno nije trosila a nije se ni izvozila po carinskim deklaracijama zvanicnim. A cak i to im je bilo malo i nedovoljno pa su poceli da prave minihidroelektrane kako bi jos dobili struje a opet tolika struja nije potrebna srbiji niti postoji potreba za tolikom strujom za izvoz. DA SKRATIM TA STRUJA SE NIJE IZVOZILA NEGO JE BESPLATNO UPUMPAVANA U HALE SA STOTINAMA HILJADA GRAFICKIH KARTICA KOJE RUDARE BITKOIN I OSTALE KRIPTOVALUTE.

Naravno to ne rade neki tamo nego oni koji donose zakone za minihidroelektrane i oni koji mogu da naredjuju hidrocentralama da prazne do dna vestacka jezera.

Sta mislite ko je glavni rudar u Srbiji?
Gde te pare od rudarenja idu?
Kolika je kradja struje?
Gde se nalaze te hale za rudarenje?
Koje to javne firme takodje imaju sale za rudarenje pa kradu struju i posto su drzavne firme ne placaju struju?

markocheda

Ističe se
Moderator
Poruka
2.793
Secate se proslih nekoliko godina kako su nivoi vestackih jezera po Srbiji munjevito opadali da bi se proizvodila enormna kolicina struje koja nikad do tada Srbija realno nije trosila a nije se ni izvozila po carinskim deklaracijama zvanicnim. A cak i to im je bilo malo i nedovoljno pa su poceli da prave minihidroelektrane kako bi jos dobili struje a opet tolika struja nije potrebna srbiji niti postoji potreba za tolikom strujom za izvoz. DA SKRATIM TA STRUJA SE NIJE IZVOZILA NEGO JE BESPLATNO UPUMPAVANA U HALE SA STOTINAMA HILJADA GRAFICKIH KARTICA KOJE RUDARE BITKOIN I OSTALE KRIPTOVALUTE.

Naravno to ne rade neki tamo nego oni koji donose zakone za minihidroelektrane i oni koji mogu da naredjuju hidrocentralama da prazne do dna vestacka jezera.

Sta mislite ko je glavni rudar u Srbiji?
Gde te pare od rudarenja idu?
Kolika je kradja struje?
Gde se nalaze te hale za rudarenje?
Koje to javne firme takodje imaju sale za rudarenje pa kradu struju i posto su drzavne firme ne placaju struju?

MOžda bi trebalo da uradiš nešto povodom toga,umesto što informišeš druge o onom što misliš da se dešava,pa da oni urade nešto povodom toga.
Ja ako hoću nešto da uradim,ja uradim,ne kažem drugom u očekivanju da taj to uradi,dok ja gledam.

markocheda

Ističe se
Moderator
Poruka
2.793
sta bre baljezgas, ja kao pojedinbac da idem na njegovu policiju i vojsku? treba da se prica ljudima sve pa da im se otvore oci kako bi se stvorila kriticna masa
Ovde nema toga,svi se zovemo drugačije. Hoćeš da se sastaneš samnom sa imenom cure za brak možda? Idi na balkan info,pod pravim imenom.
Sastajanje pod pogrešnim imenima,postići ćeš nulu. Šta si postigao do sad u zadnjih,neznam 4 godine? Šta si pokrenuo ovde,dok me zamajavaš raznim temama,koji se protežu od ravne zemlje? Gde ti je kredibilitet?
Ti kao pojedinac možeš da uradiš dosta ako se predstaviš kao TI,pod tvojim imenom,i to tvoje pravo ime treba da nosi težinu istine,kao tvoje reči,sinko.
A ne da čitam da prvo tražiš curu za bračne odnose,pa tek šta si rekao posle toga.

Poruka
4.146
Jel se tebi to pokvarila tastatura a nevinasce nase....?
Koji je tvoj problem? FBI ja nisam pozvao. Svako ko surfuje internetom moze lako da nadje linkove koje sam okacio i slike. A te slike isusenih vestackih jezera po Srbiji sta ti mislis FBI nije video? i onda sta ti mislis kad vide da struja ne izlazi iz srbije tolika oni su glupi ne mogu da saberu 2 + 2 ??

markons82

Veoma poznat
Poruka
14.835
Koji je tvoj problem? FBI ja nisam pozvao. Svako ko surfuje internetom moze lako da nadje linkove koje sam okacio i slike
Pa ti imaš problem, koju ***** sve pišeš velikim slovima. Ispadas.glup i da vices...
A što nisi napisao da je FBI recimo konfiskovao wallet sa ogromnim brojem BTCa i ostalih valuta kada je ugasio mtgox i mnoge druge menjačnice i da je posle prebacivaao te coine na ostale racune I wallet

Mr.Infinity

Veoma poznat
Poruka
12.570
Ovde nema toga,svi se zovemo drugačije. Hoćeš da se sastaneš samnom sa imenom cure za brak možda? Idi na balkan info,pod pravim imenom.
Sastajanje pod pogrešnim imenima,postići ćeš nulu. Šta si postigao do sad u zadnjih,neznam 4 godine? Šta si pokrenuo ovde,dok me zamajavaš raznim temama,koji se protežu od ravne zemlje? Gde ti je kredibilitet?
Ti kao pojedinac možeš da uradiš dosta ako se predstaviš kao TI,pod tvojim imenom,i to tvoje pravo ime treba da nosi težinu istine,kao tvoje reči,sinko.
A ne da čitam da prvo tražiš curu za bračne odnose,pa tek šta si rekao posle toga.
Tip je klasična kukavica koji želi da to drugi uradi za njega, a on da pokupi plodove njegovog rada. Vidiš kakav je to bednik kada traži devojku za brak preko ovog foruma.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.