Fašizam albanskih navijača govori Srbima da moraju osloboditi srpsko more kada Rusi proteraju NATO sa Balkana

nesko101

Elita
Poruka
18.536
Autorska
Braćo Srbi valjda niste zaboravili kako su albanci iz albanije jurišali na Srpske karaule i kako su sa njihovih aerodroma leteli avioni NATO da seju smrt civila širom Srbije.
Ovo se mora jednom za svagda naplatiti šiptariji kad tad i doći će to vreme kada Rusija protera NATO sa Balkana jedino ostaje da mi budemo spremni a da lukavi zapadnjaci ne potpišu nekakav mirovni sporazum koji ih spašava.

Poslednja izmena od moderatora:
Autorska
Braćo Srbi valjda niste zaboravili kako su albanci iz albanije jurišali na Srpske karaule i kako su sa njihovih aerodroma leteli avioni NATO da seju smrt civila širom Srbije.
Ovo se mora jednom za svagda naplatiti šiptariji kad tad i doći će to vreme kada Rusija protera NATO sa Balkana jedino ostaje da mi budemo spremni a da lukavi zapadnjaci ne potpišu nekakav mirovni sporazum koji ih spašava.
Na ovu temu će se sjatiti sav hrvatski i crnogorski šljam iz prostog razloga što znaju da će i oni posle toga biti ugroženi kako kažu Srpskom hegemonijom a da li zaslužuju da brinu?
Što se mene tiče uzmite cijelu Albaniju, samo nedirajte ni pedlja hrvatske zemlje. Oni divljaci ne zaslužuju tako lijepu obalu, mislim da bi Srbi mogli puno bolje njom upravljati. A mogli bi par desetaka km albanske obale pokloniti Makedoncima, ne bi bio red da oni ostanu jedina država na Balkanu bez mora.

Što se mene tiče uzmite cijelu Albaniju, samo nedirajte ni pedlja hrvatske zemlje. Oni divljaci ne zaslužuju tako lijepu obalu, mislim da bi Srbi mogli puno bolje njom upravljati. A mogli bi par desetaka km albanske obale pokloniti Makedoncima, ne bi bio red da oni ostanu jedina država na Balkanu bez mora.
Zdravo razmišljanje jednog poštenog hrvata.

Autorska
Na ovu temu će se sjatiti sav hrvatski i crnogorski šljam iz prostog razloga što znaju da će i oni posle toga biti ugroženi kako kažu Srpskom hegemonijom a da li zaslužuju da brinu?
Probudi se.

Bice prilike strpljivi smo.Opet ce Dušanovo carstvo na tri mora :mrgreen:
Ako posle sudnjeg dana ne presuše :mrgreen:
Epizoda sa Dušanom sjajan je pregled stanja vojne snage tada u Europi. Malo hrvatsko Zahumlje vrijedi više vojnički nego cijela Grčka, Albanija i Bugarska.Dušan prebije Grke i osvoji ih, Zahumlje prebije Dušana i odvoji se.

Autorska
Najgore je kad te sažaljevaju i onda trazis zastitu od ovog ili onog.

Autorska
Rusi ce tada po obicaju naci nove saveznike tipa Bugarska i opet ce nas zayebati

Najbolja mi fora ovo balkansko svi bi nešto nekome da uzmu, a ono prazne se zemlje stanovništvo nam ode preko, pola gradova prazno nema kera živa tamo
Koji svi? Hrvati ne gledaju nit da vrate pokradeno i oteto po Bosni i Srbiji, a ovakvi poput tebe imaju zakrabuljeno lice, kao čilaš, ekonomija, jhebo ratove, ovo ono, a jučer sam te strateški razotkrio - prilika od takvog poput tebe stvara lopova, a u međuvremenu čilaš...serem ti na čil...

Koji svi? Hrvati ne gledaju nit da vrate pokradeno i oteto po Bosni i Srbiji, a ovakvi poput tebe imaju zakrabuljeno lice, kao čilaš, ekonomija, jhebo ratove, ovo ono, a jučer sam te strateški razotkrio - prilika od takvog poput tebe stvara lopova, a u međuvremenu čilaš...serem ti na čil...

Kako da vratite nešto što i nije bilo vaše nikad?

Strateški si ti razotkrio moj ku*ac, je*em mento*a koji sedi u subotu u sred bela dana i gubi život objašnjavajući meni neku lažnu istoriju Hrvata. Normalno da ću pričati stvari koje te nerviraju i koje znam da te je*u, za bolje i nisi.

Makedonci smatraju da je Egejsko more u grčkoj pokrajini Makedoniji njihovo i da je okupirano od strane Grčke.

FB_IMG_1718538695631.jpg

Najbolja mi fora ovo balkansko svi bi nešto nekome da uzmu, a ono prazne se zemlje stanovništvo nam ode preko, pola gradova prazno nema kera živa tamo
Postaćeš drugosrbijanac i agitovati za NATO i EU na kraju imam utisak.:malav:
Inače ako je nešto Vučić pozitivno i dobro uradio to je što je uspeo dobar deo nacionalista da prevede sa teške rusofilije makar na neku pragmatičnu neutralnost ili čak na pro-EU i pro-NATO.
I ja sam bio rusofil i na neki način i sada volim Rusiju, ali opet za Srbiju nisu rešenje neki novi ratovi gde bi mladi momci ginuli za praznu i pustu zemlju, neke dalmatinske, ličanske i kordunske krševe i steve već je za Srbiju upravo rešenje razvoj ekonomije.
Lajk za ovaj post.

Kaže čovjek koji govori da je Knin srpski...
Vi Hrvati uopšte niste svesni da je ovaj forum prepun Srba iz Krajine i Bosne koji su izgubili svoje kuće i domove.
Probajte malo nekad da uđete u srpske cipele.
Da ne govorim da se nalazite i na srpskom forumu pa biste mogli malo da budete i tolerantniji i razumljiviji prema Srbima.

Kaže čovjek koji govori da je Knin srpski...

80% srpskog stanovništva pre genocida i etničkog čišćenja koje ste uradili. Malo li je.

Postaćeš drugosrbijanac i agitovati za NATO i EU na kraju imam utisak.:malav:
Inače ako je nešto Vučić pozitivno i dobro uradio to je što je uspeo dobar deo nacionalista da prevede sa teške rusofilije makar na neku pragmatičnu neutralnost ili čak na pro-EU i pro-NATO.
I ja sam bio rusofil i na neki način i sada volim Rusiju, ali opet za Srbiju nisu rešenje neki novi ratovi gde bi mladi momci ginuli za praznu i pustu zemlju, neke dalmatinske, ličanske i kordunske krševe i steve već je za Srbiju upravo rešenje razvoj ekonomije.
Lajk za ovaj post.

Nije to stvar Vučića, NATO ili EU, već situacija u kojoj mi pola familije pogine za neku zemlju, izgubimo sve što smo imali, pola života gledaš ratove i šta će te odakle pogoditi i ubiti, a onda shvatiš da prođem sad kroz istu tu zemlju i viđam samo neke babe i dede po selima, koji su ostali tu da umru i da se to selo ugasi, dok prijatelji i omladina idu preko da se ne vrate.

I sad na sve to, treba nam još ratova gde će da nam se iseli još pola miliona ljudi i da pogine još 100.000 na svakoj strani? Mislim, nije ni to problem, ali ne vidim tu bilo šta normalno.

Back