Fašistički istup sarajevskog novinara protiv Srba iz RS: "Seli se u Srbiju"

ako je tebi isticanje identiteta isticanje 3 prsta, džaba vam i identiteta i svega
Три прста раширена или спојена. Застава, кокарда, Тврткови Љиљани.

Када могу да се шетају по Сарајеву. зеници и Тузли, носећи фесове и ознаке нациста, могу онда и три прста.
 
ja ne znam šta je sporno u ovome o kojoj god zastavi da je reč.
a te 3 prsta fore se zna da je čista provokacija. sad su one neke velike srpkinje (pa još u bosanskoj reprezentaciji?!) zato što dignu 3 prsta.
znaš kad bi ja igrala za bosansku,hrvatsku, kosovsku,amerišku,crnogorsku,izraelsku,rusku reprezentaciju? Nikad! ali ne bih ni dizala 3 prsta
A kad muslimani podižu dva to je ok? Uostalom zabranjena je samo simbolika koja vrijeđa drugog a tri prsta ne vrijeđaju nikog.

Nemoj da se petljaš u nešto o čemu pojma nemaš, prvo se raspitaj i malo pročitaj nešto.
Srbe u Bosni pominje još Porfirogenit prije 1000 godina a Ajnhard i prije njega.
 
a jel dižu hrvati? jel igraju uopšte hrvatice kod te gospoje selektorke?
Normalno da Hrvati dižu dva prsta,i da i pokoja Hrvatica igra.
Al nebitno to.Naglasak je na tome da BiH nije muslimanska država,nego muslimani dijele BiH sa Srbima i Hrvatima.
Dakle BiH nije klasična država ko Srbija i Hrvatska u kojoj jedan narod odlučuje o svemu,nego se u BiH odlučuje dogovorom i kompromisom 3 naroda.
 
Normalno da Hrvati dižu dva prsta,i da i pokoja Hrvatica igra.
Al nebitno to.Naglasak je na tome da BiH nije muslimanska država,nego muslimani dijele BiH sa Srbima i Hrvatima.
Dakle BiH nije klasična država ko Srbija i Hrvatska u kojoj jedan narod odlučuje o svemu,nego se u BiH odlučuje dogovorom i kompromisom 3 naroda.
Ima razlike u tome na koliko prostora koji narod odlučuje o svemu... :lol:

Screenshot 2026-04-11 7.45.28 AM.png
 
Dobro, bre, dokle ćeš ti o tome kako je tebi, meni, šta je istianje identiteta i sl.
Je li protivzakonito ili nije? To je bitno, a ne prdnjava o dobrom ukusu i sl. :kafa:

i tebi i meni je tako kako je zbog tih nekih koji su glumili neke patriote i srbende ističući identitet tim prstima pa na kraju ljube američke guzice.
pođimo samo od šekija srbende
nije protivzakonito
 
ja ne znam šta je sporno u ovome o kojoj god zastavi da je reč.
a te 3 prsta fore se zna da je čista provokacija. sad su one neke velike srpkinje (pa još u bosanskoj reprezentaciji?!) zato što dignu 3 prsta.
znaš kad bi ja igrala za bosansku,hrvatsku, kosovsku,amerišku,crnogorsku,izraelsku,rusku reprezentaciju? Nikad! ali ne bih ni dizala 3 prsta
U koje su te sve reprezentacije pozivali? U čemu?
 
Normalno da Hrvati dižu dva prsta,i da i pokoja Hrvatica igra.
Al nebitno to.Naglasak je na tome da BiH nije muslimanska država,nego muslimani dijele BiH sa Srbima i Hrvatima.
Dakle BiH nije klasična država ko Srbija i Hrvatska u kojoj jedan narod odlučuje o svemu,nego se u BiH odlučuje dogovorom i kompromisom 3 naroda.
:roll:
 
Da zakljucimo temu, dragi muslimani i Bosnjacki hrvati, Bosna je srpska i bice. Kome se ne svidja ta ideja moze da se pakuje za HR i Tursku. Bujrum.
Nije cijela iako je nekad bila, sada je pola srpsko a drugu polovinu dijele Bošnjaci i Hrvati po 23--27%.

Tako su oni sami htjeli. Profesor Perišić kaže ovako:
"Iranski predsednik je 1998. godine rekao Miloševiću da je Iran pogriješio što je podržao bosanske muslimane u ratu jer su oni američki pijuni. Rekao mu je da će sigurno SAD bombardovati Srbiju da bi stvorile državu Kosovo koju Iran nikada neće prriznati"
 
To je fašistički poziv na iseljenje Srba jer 99% Srba ne navija za reprezentaciju.

Ali ti svakako podržavaš fašizam pa je to tebi sasvim opravdano.
Ne, to "idi u Srbiju pa se kandiduj" je bila (uspela) šala, pošto je Vukanović pričao će se kandiduje za Predsedništvo BiH, a neće navija za BiH na Mundijalu iako Srbija ne učestvuje. Čisto šovinističko ludilo. Vodiltelj nije šovinista za razliku od Vukanovića. Ja sam i ranije provalio da je Nebojša Vukanović šovinista. Slušam ga tako pre izvesnog vremena kako priča sa njegovog kanala, nešto o kriminalu SNSD-a, ovamo onamo i dođe nekako priča do Istočnog Sarajeva, nebitno kojim povodom, i kaže Vukanović, onako sikti od besa (citiram) "... i sad Bošnjaci iz Sarajeva zamislite kupuju stanove u Istočnom Sarajevu!" Aaaaa, mislim se ja, znači tu smo ... Šovinisti iz Trebinja smeta kada se Sarajlija musliman naseli u novogradnju u Istočnom Sarajevu. A ovaj šovinistički skandal kao budući kandidat za Predsedništvo BiH je napravio u 'udarnom terminu' i dobro je to, neka se vidi ko je Vukanović u stvari.

Inače ti izbori za člana Predsedništva BiH iz redova srpskog naroda me ne zanimaju uopšte. Baš me briga ko će bude taj "srpski" član. Zanima me da Slaven Kovačević postane član Predsedništva BiH iz reda hrvatskog naroda, i da Bakir Izetbegović postane član Presedništva iz reda bošnjačkog naroda.
 
Normalno da Hrvati dižu dva prsta,i da i pokoja Hrvatica igra.
Al nebitno to.Naglasak je na tome da BiH nije muslimanska država,nego muslimani dijele BiH sa Srbima i Hrvatima.
Dakle BiH nije klasična država ko Srbija i Hrvatska u kojoj jedan narod odlučuje o svemu,nego se u BiH odlučuje dogovorom i kompromisom 3 naroda.

Србија није држава у коме један народ одлучује о свему већ једна партија једна група која освоји већину на било ком броју изашлих на изборе

Србијa је држава једне мафијашке камариле која нема благе везе ни са чојством ни јунаштвом а камоли са Српством
 
Србија није држава у коме један народ одлучује о свему већ једна партија једна група која освоји већину на било ком броју изашлих на изборе

Србијa је држава једне мафијашке камариле која нема благе везе ни са чојством ни јунаштвом а камоли са Српством
200 (14).gif
 
Ne, to "idi u Srbiju pa se kandiduj" je bila (uspela) šala, pošto je Vukanović pričao će se kandiduje za Predsedništvo BiH, a neće navija za BiH na Mundijalu iako Srbija ne učestvuje. Čisto šovinističko ludilo. Vodiltelj nije šovinista za razliku od Vukanovića. Ja sam i ranije provalio da je Nebojša Vukanović šovinista. Slušam ga tako pre izvesnog vremena kako priča sa njegovog kanala, nešto o kriminalu SNSD-a, ovamo onamo i dođe nekako priča do Istočnog Sarajeva, nebitno kojim povodom, i kaže Vukanović, onako sikti od besa (citiram) "... i sad Bošnjaci iz Sarajeva zamislite kupuju stanove u Istočnom Sarajevu!" Aaaaa, mislim se ja, znači tu smo ... Šovinisti iz Trebinja smeta kada se Sarajlija musliman naseli u novogradnju u Istočnom Sarajevu. A ovaj šovinistički skandal kao budući kandidat za Predsedništvo BiH je napravio u 'udarnom terminu' i dobro je to, neka se vidi ko je Vukanović u stvari.

Inače ti izbori za člana Predsedništva BiH iz redova srpskog naroda me ne zanimaju uopšte. Baš me briga ko će bude taj "srpski" član. Zanima me da Slaven Kovačević postane član Predsedništva BiH iz reda hrvatskog naroda, i da Bakir Izetbegović postane član Presedništva iz reda bošnjačkog naroda.
Ne, nije šala. Recimo da ja tebi javno na TV servisu kažem da se seliš iz FBiH to bi bio poziv i podstrekivanje na progon.

Srbi nisu protiv BiH ali jesu protiv ovakve BiH. Ti si fašista ako podržavaš ovu izjavu voditelja.
 

Back
Top