Fašisti Thompsonu otkazan koncert i zabranjen ulazak u Švajcarsku

Donqihote je samo preneo ono što je video na vestima hrvatske nacionalne televizije. Sve vreme dok je spiker čitao tu vest, na ekranu su se smenjivale slike ustaške mladeži u crnim uniformama i sa slovom U na kapama, sa njegovih koncerata.
Da li to znači da je i HRT hteo da pokaže da su Hrvati ustaše? Po tvom rezonu, da.

HRT je htio prikazati kakve anomalije prate tog mamlaza!

I kako ti komentarišeš to da je Sarajevo zabranilo gostovanje Tompsona?

Komentarišem tako da je to posledica ratovanja Hrvata i muslimana u BiH, gde se za sva vremena razbila njihova idila, koju su vukli još iz NDH.
Da nije bilo tog sukoba, i onih strašnih žrtava, i da nije posleratne mržnje između njih, mislim da ne da bi otkazao koncert, nego bi mu Skenderija bila tesna. Morali bi u Zetru, ako bi i tamo svi uspeli da stanu.

U Balaševićevim hitovima je uživao kad je bio malo mlađi! :mrgreen:

Kasnije kad iz kamenih vukoyebina izgmizali Šušak, Vukojević, Rojs i ini bardovi rere i gange, navukli su ga da milozvučje Panonske ravnice zamjeni zavijanjem i režanjem kamenjarskih vukova. :evil:

Sumnjam. Prije je ostao odan hitovima Ive Robica.. Thompson je vise za mlade :hahaha:

Ma, ne izbegavam, nego sam ti dao iscrpan odgovor. 'Ajd ako baš insistiraš...pohvalno,

I to nekada radi objektivnosti treba reći...!

@eshumator: Nemoj mi džabe reply kada si kod mene na ignore od prvih dana mog pisanja po ovome forumu.

To što gostuje po zapadnoj Hercegovini je druga stvar. To što "veliki Srbin" Mićo Dodik toj zapadnoj Hercegovini želi dati status hrvatskog entiteta je posebna stvar.

U Republici Srpskoj gostuju fašistički pjevači poput Baje Malog Knindže i Lepog Miće, pa ja nikada neku osudu na njihove pjesme na ovome forumu nisam vidio. Ali naravno, pošto su oni takođe "veliki Srbi" to ne smijemo osuditi, ni slučajno...:dash:

I to nekada radi objektivnosti treba reći...!

@eshumator: Nemoj mi džabe reply kada si kod mene na ignore od prvih dana mog pisanja po ovome forumu.

To što gostuje po zapadnoj Hercegovini je druga stvar. To što "veliki Srbin" Mićo Dodik toj zapadnoj Hercegovini želi dati status hrvatskog entiteta je posebna stvar.

U Republici Srpskoj gostuju fašistički pjevači poput Baje Malog Knindže i Lepog Miće, pa ja nikada neku osudu na njihove pjesme na ovome forumu nisam vidio. Ali naravno, pošto su oni takođe "veliki Srbi" to ne smijemo osuditi, ni slučajno...:dash:

Je'l ti vrhunski umetnici nastupaju u pratnji BG filharmonije?:think:

Back