Fašisti Thompsonu otkazan koncert i zabranjen ulazak u Švajcarsku

Ja evo priznajem da jesam. Gledao i slušao i nisam mogao da poverujem svojim očima i ušima. Kakvo zlo vi gajite u javnom životu Hrvatske, a kakvo tek zlo to podgreva i održava među onima "odgojenim" po Kerimovom šablonu.

Ajd' sad jos lijepo priznaj da imas "dida i ja" zbuksano negdje na kompu :mrgreen:

Odgoj po Kerumovom sablonu je odlika vecine ljudi ne samo u Hrvatskoj nego i u Srbiji. Tu se nemoj uopce zavaravat'.

Znam da mu je jednom i u Sarajevu zabranjen (otkazan) koncert, zbog reakcija tamošnje javnosti. Je li posle ipak uspeo da odsvira "Jasenovac i Gradišku Staru" u SA ili nije više ni pokušavao?
pa ne peva on to ni u Hrvatskoj odavno , mozda evenutalno u nekoj zadimljenoj kafani na periferiji Toronta i Melburna daleko od ociju javnosti ,covek jeste ustasa al su mu pesme klasicno dosadno desnicarsko preseravanje tipa : Bog , zavicaj , stari deda , tor sa ovcama , crkva , obitelj,narod,slavna povijest,babina gibanica i slicne budalastine na koje se loze ruralni desnicari sirom sveta , iako u sustini vishe nista ustasko u njima nema , samo sto ga prati losh glas :mrgreen:
a Svajcarcima svaka cast :ok:

Koliko ja znam, nije ni tamo napravio.

ti si stari prepravljac fakata i cinjenica: jest i u mostaru i ljubuskom i citluku i po cjeloj hercegovini. u mostaru je skupio pun stadion fk zrinjskog, tako da nema potrebe da se lazemo ko je ko ovde

digresija na tvoj upad u ovu temu : kako to da u hrvatskoj i djelu bih ne prepoznaju fasizam u njegovim nastupima?:think::think: pitanje je jednostavno, odgovor jos laksi...

Bravo! Smuci mi se kad vidim nase srbe kako mole Olivera Dragojevica,velikog srbomrsca,da dodje u Beograd a isto tako mi je muka od srba koji hrle u Hrvatsku na more kao da rata nije bilo!Srbi su ocigledno narod sa kratkotrajnim pamcenjem!

bravo !!! kao da si me pitala sta reci:super::klap:. znaci ovi nasi kreteni (a :bljak: mi se od muke) se toliko uvlace rvatima u :guza:, da im se jos samo pete naziru, ali neverovatno:eek:..samo sto ne kazu onako stidljivo ''eto desilo...khm, sta da vam kazemo ,kh,kh...malo smo preterali, ali kunemo se nismo mi nista krivi ,drugi su...evo ,evo da se nas pitalo nista ne bi bilo...milosevic je kriv ,sve je upropastio....da,da on je zapalio balkan, jel nam oprastate ,izvinte sto smo vas okupirali,ali mi bi smo da vam budemo prijatelji i braca ,ako moze ,kao nekada, da se slazemo''.....''mi volimo vase more, vasa vina....'' pa malo znoja po celu sa onako tupavim uvlakackim osmehom na licu ,pri pravdanju. a ,ovima rvatima MILOOO ,pa koriste nase idiote od estradnih zvezda i obicnog naroda kako bi prikazali u domovinskim medijima kako srbi sami priznaju ''agresiju'' na ljiepu njihovu. da, zovu rvatske pevace da dodju u srbiju ,a ovi ih od.jebu ko mlade majmune. znaci takav vid ponizavanja i idotizma kod nas ...nema nigde u svetu.
tako olako zaboravljaju sta se desilo ,pa to je neverovatno ! znaci toliko mi se gade ovi nasi da nemam reci. :dash::dash::dash::rtfm::rtfm::rtfm:

pa ne peva on to ni u Hrvatskoj odavno , mozda evenutalno u nekoj zadimljenoj kafani na periferiji Toronta i Melburna daleko od ociju javnosti ,covek jeste ustasa al su mu pesme klasicno dosadno desnicarsko preseravanje tipa : Bog , zavicaj , stari deda , tor sa ovcama , crkva , obitelj,narod,slavna povijest,babina gibanica i slicne budalastine na koje se loze ruralni desnicari sirom sveta , iako u sustini vishe nista ustasko u njima nema , samo sto ga prati losh glas :mrgreen:
a Svajcarcima svaka cast :ok:

Problem je sto srpski desnicari zele Thompsona prikazati kao utjelovljenje hrvatskog fasizma (iako ga i sami slusaju.. Škoru pogotovo). Donqihote je htio pokazati koliki su Hrvati ustvari ustase, a kao sto si i sam rekao.. on odavno ne pjeva fasisticke pjesme.

O uvijek rasprodanim Balasevicevim koncertima u HR nitko ovdje ne govori.. ne pridonosi dokazivanju poante.

Problem je sto srpski desnicari zele Thompsona prikazati kao utjelovljenje hrvatskog fasizma (iako ga i sami slusaju.. Škoru pogotovo). Donqihote je htio pokazati koliki su Hrvati ustvari ustase, a kao sto si i sam rekao.. on odavno ne pjeva fasisticke pjesme.

O uvijek rasprodanim Balasevicevim koncertima u HR nitko ovdje ne govori.. ne pridonosi dokazivanju poante.

Dobra ti je "poanta"..:mrgreen: Odlicno si ih povezao..ni ja ne bih mogla bolje..:super:

jel ti to branis ustasu?

Donqihote je samo preneo ono što je video na vestima hrvatske nacionalne televizije. Sve vreme dok je spiker čitao tu vest, na ekranu su se smenjivale slike ustaške mladeži u crnim uniformama i sa slovom U na kapama, sa njegovih koncerata.
Da li to znači da je i HRT hteo da pokaže da su Hrvati ustaše? Po tvom rezonu, da.

Ne..nego zaboliki otac nacije njofra..:mrgreen: Ne znam samo da li je uspeo da uziva u koncertima tupsona i balasevica????:think:

U Balaševićevim hitovima je uživao kad je bio malo mlađi! :mrgreen:

Kasnije kad iz kamenih vukoyebina izgmizali Šušak, Vukojević, Rojs i ini bardovi rere i gange, navukli su ga da milozvučje Panonske ravnice zamjeni zavijanjem i režanjem kamenjarskih vukova. :evil:

Back