Fashion SOS call :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

godzilla

Obećava
Poruka
90
Napomena: Posto je prilikom spajanja tema post korisnika godzilla prvi, dodajem ovaj boldovani tekst kako bih one koji nisu videli isti na (trenutno) poslednjoj strani, upoznala sa idejom teme:

Dragi forumasi,

Usled otvaranja vise tema tipa gde nesto moze da se kupi ili raspitivanja o necijim uslugama poput toga ko su dobri kozmeticari, krojaci, etc., sve te teme ce biti spojene u jednu (ovde) i ona ce sluziti tome da se raspitate o svemu sto vam treba da saznate, da se posavetujete ili vas zanima necije misljenje.

Na slicne teme otvorene do sada koje ce biti spojene sa ovom, ostavicu jednomesecno preusmerenje, kako bi ih korisnici i/ili postavljaci u narednom periodu lakse nasli.

Nadam se da ce tema zaziveti i biti korisna svima, da cete dobiti zeljene informacije, a da cete i sami naci nacina da pomognete drugima.

Happy shopping to all of you!!!

Lots of love,
Nefertari




Evo ovako. Zainteresovan sam za jedan lanac, srebrni, da mi bude u paru sa narukvicom. On bi trebalo da bude vrlo tezak, posto je narukvica 16cm i teska je 100 grama. Znaci ovo bi trebalo oko 350-ak grama. Oblik? Evo videcete sliku. Koliko bi to novca izaslo, otprilike...I koja je cena srebra kad se kupuje, i zlata kad se prodaje, imam jedan lanac zlatni, onaj fazon 3-pa-1, 25gr...
Kad budete videli narukvicu smatra se bez ove polcoce na sredini...Znaci samo ove alkice...
 

Prilozi

  • 06112010153.jpg
    06112010153.jpg
    26,8 KB · Pregleda: 26
Poslednja izmena od moderatora:
Evo ovako. Zainteresovan sam za jedan lanac, srebrni, da mi bude u paru sa narukvicom. On bi trebalo da bude vrlo tezak, posto je narukvica 16cm i teska je 100 grama. Znaci ovo bi trebalo oko 350-ak grama. Oblik? Evo videcete sliku. Koliko bi to novca izaslo, otprilike...I koja je cena srebra kad se kupuje, i zlata kad se prodaje, imam jedan lanac zlatni, onaj fazon 3-pa-1, 25gr...
Kad budete videli narukvicu smatra se bez ove polcoce na sredini...Znaci samo ove alkice...


Prvi savjet,nikad ne mijenjaj zlato za srebro,to se nikako ne isplati.
Zasto?
Zato sto taj lanac srebrni od sto grama,oni kupe za 100 eura,a prodaju ga (zavisno)od cega?
Od musterije(vjeruj mi na rijec)pogotovo ako ta musterija mijenja zlato za srebro,zaradjuju duplo na tvom ne znanju.
Drugi savjet,idi po gradu od radnje do radnje i pitaj koliko je gram srebra, kad skupis informacije,onda pitaj koliko je da prodas zlato ili da mijenjas za srebro(cijena zamjene mora biti veca nego cijena otkupa,ako nije tako onda se kupi i u drugu radnju)
Narukvica je pancir rad,takav i lanac da ti bude.Ako nisi krupan covjek ,nemoj se kititi sa lancom vecim od sebe.
Na kraju ti najbolje znas sta ces uraditi.Razmisli u svakom slucaju.
 
Gledaj ovako. Sama narukvica, ima slika tu ima 100 grama, a ne ogrlica. Ogrlica bi trebalo biti duga 55-60cm, malopre sam merio. Ako je lanac ispod 300e ne bih dao taj zlatan lanac, ipak mi je to poklonio deda, lanac je star 40-ak godina, deda kupio za njegovu svadbu. Sad nisam krupan, imam 170cm, ali imam tek 14 godina i jos cu da rastem... Znaci kupio bih taj lanac. Bilo bi lepo da ga uparim sa ovom narukvicom :)
Znaci recite mi kolika je cena srebra, i lanac oko 300gr i dobije se okvirna cena...
 
Kao sto naziv teme kaze,gde kupiti majice sa motivima metal/rock muzike? U felixu sam bio pre neki dan i majice su blagi ocaj,vec na prvi dodir se stice osecaj da se zavrsiti kao krpe za brisanje prozora.Ima li neko neka druga iskustva?
 
iskreno bih vas zamolio da mi kažete u kojim radnjama imaju za kupiti starke ali da nisu one klasične converse chuck taylor nego, evo samo kao primer prilažem ovu http://converse.rs/articles/chucktaylor ili ove, nznm da li je link pravi, uostalom sve osim običnih. gde? i od prilike koliko? hvala unapred

p.s. ajde inače ovo mi je prva tema na ovom forumu, pomoći ću vam čim naletim na nešto o čemu mogu diskutovati ;)
 
Pozdrav svima. Zna li neko gde ima, i da li uopste postoje mali brojevi muskih stvari? Konkretno mislim na sledece:

Sako od somota najmanje sto sam nasao je broj 48, ali meni treba 46, a to je XS.

Kosulje, one klasicne sa sitnim kockicama, ja ih zovem profesorske :) One nisu ustrucene, i ne verujem da uopste postoji, ali rekoh da pitam, Beograd je cudo, a nije probem da dodjem :) Tu mi treba velicina S, znaci 36, eventualno 37.

Raznorazni jednobojni dzemperi itd. Ukratko, znate li neku prodavnicu za male stvari, a da je za odrasle? Znam da postoje XXXXL, ali male nisam video. Evo nekih primera:







 
Ja ne volim zlatne kajle na muskarcima, a i na devojkama. Volim srebro, a ovaj lanac nece ni da se vidi na daljinu :D
P.S
Ne bih ga ja preterano nosio u 14 godina, narukvicu nosim i bas mi se svidja, mada nigde nisam video da neko prodaje lanad od 350gr :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top