FASHION&FRIENDS AMAZING SALE

Zaista se nadam da ce tako biti, mada mi se cini da su letos ostali samo na tome 50% popusta na 2. artikal, doduse nisam bila tu vecinu leta...
Mnogo mi se svidja, izmedju ostalog, jedna Liu Jo haljina koju bih nosila za Novu godinu, mada, kako stvari stoje, bice dobro ako je kupim u januaru...:(
 
Ma, bice, ali ne treba cekati krajnju rasprodaju ako bas ludite za nekim artiklom, ja sam se zaljubila u jedne killah cipelice i zgrabila ih vec pri prvom snizenju jer nosim najmanji broj koji rade, a kad su bile najjaeftinije, taj poslednji par je meni bio bas veliki.

Tako da, kad snize cene tako da su pristojne za dzep, mozda i jos bolje po dzepu prodjete ako malo sacekate, ali rizikujete i da ostanete bez zeljene stvari...

Nikad necu preboleti jednu Killah tasnicu jer nisam reagovala na vreme...
 
Nadam se da ce biti tako:D i da nece postepeno da daju sve veci popust i iskidaju mi zivce:roll:
Mada, nadam se da ce biti pristojne rasprodaje u Rimu za Bozic (cula sam da su one divne prave rasprodaje u januaru)...posto ja ne volim da se cenjkam iako mi tata kaze da Italijani "vole" i to cak i u ekskluzivnim buticima...
 
Znam devojku koje se cenjkala za duks u nasem Nike shopu. To bas ne ide... Ne znam sta bih ti rekla, ja se ne bih cenjkala, ako mi cena ne odgovara, prezivecu da ne priustim sebi nepriustivo :)

A i u Rimu su cene i van rasprodaja daleko razumnije nego kod nas :) Sledeci put kad budem isla u Italiju, cak i van sale sezona, obuci cu se lepo od glave do pete i nece me boleti glava kad se vratim.

Narocito su fer kada se radi o cizmama, dobijes pravu kozi, kvalitet i udobnost vrtoglave stikle za manje od 100 eura, a ovde . . . No comment... :roll:

Miss Sixty sandale koje su bile oko 12 000 su na kraju bile 3 000. Ako ih toliko snize i jos mogu da se ugrade, koliko zapravo one vrede? 9 000 placas samo ime... :(
 
Mislim da ovde cenjkanje ne vredi i kad je nesto osteceno, a kamoli...:roll:
Moguce je da i u fabrici imaju razlicit raspon cena u zavisnosti koji kvalitet odaberu.
Recimo, kod nas uvoze 20. liniju Benettona koji ionako nije neka marka...
Paciotti- u svim njihovim prodavnicama u svetu dobijas odredjeni popust ukoliko kupis odredjeni broj pari...za sta prodavacice u nasem P. nisu ni cule:eek: A u fabrici nabavljac moze da bira losiji djon, kozu...i cena odredjenog modela na taj nacin drasticno opada...
 

Back
Top