FASHION&FRIENDS AMAZING SALE

Bambina

Buduća legenda
Poruka
25.036
Ma, bice, ali ne treba cekati krajnju rasprodaju ako bas ludite za nekim artiklom, ja sam se zaljubila u jedne killah cipelice i zgrabila ih vec pri prvom snizenju jer nosim najmanji broj koji rade, a kad su bile najjaeftinije, taj poslednji par je meni bio bas veliki.

Tako da, kad snize cene tako da su pristojne za dzep, mozda i jos bolje po dzepu prodjete ako malo sacekate, ali rizikujete i da ostanete bez zeljene stvari...

Nikad necu preboleti jednu Killah tasnicu jer nisam reagovala na vreme...

Adriana Lima

Queen
Poruka
15.268
Nadam se da ce biti tako:D i da nece postepeno da daju sve veci popust i iskidaju mi zivce:roll:
Mada, nadam se da ce biti pristojne rasprodaje u Rimu za Bozic (cula sam da su one divne prave rasprodaje u januaru)...posto ja ne volim da se cenjkam iako mi tata kaze da Italijani "vole" i to cak i u ekskluzivnim buticima...

Bambina

Buduća legenda
Poruka
25.036
Znam devojku koje se cenjkala za duks u nasem Nike shopu. To bas ne ide... Ne znam sta bih ti rekla, ja se ne bih cenjkala, ako mi cena ne odgovara, prezivecu da ne priustim sebi nepriustivo :)

A i u Rimu su cene i van rasprodaja daleko razumnije nego kod nas :) Sledeci put kad budem isla u Italiju, cak i van sale sezona, obuci cu se lepo od glave do pete i nece me boleti glava kad se vratim.

Narocito su fer kada se radi o cizmama, dobijes pravu kozi, kvalitet i udobnost vrtoglave stikle za manje od 100 eura, a ovde . . . No comment... :roll:

Miss Sixty sandale koje su bile oko 12 000 su na kraju bile 3 000. Ako ih toliko snize i jos mogu da se ugrade, koliko zapravo one vrede? 9 000 placas samo ime... :(

Adriana Lima

Queen
Poruka
15.268
Mislim da ovde cenjkanje ne vredi i kad je nesto osteceno, a kamoli...:roll:
Moguce je da i u fabrici imaju razlicit raspon cena u zavisnosti koji kvalitet odaberu.
Recimo, kod nas uvoze 20. liniju Benettona koji ionako nije neka marka...
Paciotti- u svim njihovim prodavnicama u svetu dobijas odredjeni popust ukoliko kupis odredjeni broj pari...za sta prodavacice u nasem P. nisu ni cule:eek: A u fabrici nabavljac moze da bira losiji djon, kozu...i cena odredjenog modela na taj nacin drasticno opada...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.