fasciniranje ljudi

skriboman

Iskusan
Poruka
5.510
koliko imate to u sebi da zelite nekoga fascinirati a ne ostaviti obican dojam
jer zavisi od osobe do koje se trrudite ostaviti dojam ili na svakoga zelite ostaviti isti
na k0ji nacin mislite to postizati ili ste postizali biti to cega jeste ili praviti novu licnost
 
koliko imate to u sebi da zelite nekoga fascinirati a ne ostaviti obican dojam
jer zavisi od osobe do koje se trrudite ostaviti dojam ili na svakoga zelite ostaviti isti
na k0ji nacin mislite to postizati ili ste postizali biti to cega jeste ili praviti novu licnost
Kad si mlađi možda, a kad omatoriš zabole te za fasciniranje.
 
Najdraže mi je, zapravo, kad samu sebe fasciniram ponečim, što se ne dešava svaki dan jer sam uglavnom davitelj protiv davitelja u jednom biću, nekakva dualna šklopocija u stalnoj internoj trilemi.
Ovako, u susretima, naročito sa slabije poznatima, gledam da prolazim sa što manje ličnog izraza.
 
ja omatorio i dalje se cimam da radim na sebe sto fizicki sto mentalno al to nesto iznutra me tera
Ti neki otelovljeni Petar Pan?
Da, svi prolazimo kroz sito vremena... Nekako se dešava da kad čitamo svoje dnevnike, ne poznajemo više toga ko ih je pisao.
Zanimljiva stvar...
Svaki put kad čitam ono što sam zapisala ranije me sablažnjava, okamenim se i pitam: "Da li sam to stvarno ja?",
ali nisam. To sam samo bila ja. Negde sam regresovala, negde sam progresovala...
Ja se izmenilo... i valjda mu je to bila svrha.
 
koliko imate to u sebi da zelite nekoga fascinirati a ne ostaviti obican dojam
jer zavisi od osobe do koje se trrudite ostaviti dojam ili na svakoga zelite ostaviti isti
na k0ji nacin mislite to postizati ili ste postizali biti to cega jeste ili praviti novu licnost
Imala sam to pod moranje dok sam radila bivši posao. Nije ga bilo izvodljivo raditi ako ljude na neki način ne fasciniraš. Nije potrebno naglašavati da to oduzima užasno mogo energije, uključuje glumu i otvoreno laganje. Više ne radim taj posao - uglavnom iz navedenih razloga.

Ako želim - što mi se, hvala Bogu, jako retko dešava - fascinirati nekoga, nije mi problem, jer sam bukvalno naučena cakama - zahvaljujući ex poslu koji nam je plaćao seminare kako da budemo što bolji u tome. Naravno da je poenta da izigravaš drugačiju ličnost nego si sam po sebi. Uzmi uz to i određene (vrlo dostupne širom interneta, čak) cake u vezi govora tela: kako da čitaš druge, i kako da se ti ponašaš, kako da sediš, kako da držiš glavu, ramena, noge, ruke itd itd - i to je mačiji kašalj. Ne ulazim u to koliko je moralno - nije - prosto odgovaram na pitanje.

Sve se to nauči, i danas se nauči na yt.
 
Imala sam to pod moranje dok sam radila bivši posao. Nije ga bilo izvodljivo raditi ako ljude na neki način ne fasciniraš. Nije potrebno naglašavati da to oduzima užasno mogo energije, uključuje glumu i otvoreno laganje. Više ne radim taj posao - uglavnom iz navedenih razloga.

Ako želim - što mi se, hvala Bogu, jako retko dešava - fascinirati nekoga, nije mi problem, jer sam bukvalno naučena cakama - zahvaljujući ex poslu koji nam je plaćao seminare kako da budemo što bolji u tome. Naravno da je poenta da izigravaš drugačiju ličnost nego si sam po sebi. Uzmi uz to i određene (vrlo dostupne širom interneta, čak) cake u vezi govora tela: kako da čitaš druge, i kako da se ti ponašaš, kako da sediš, kako da držiš glavu, ramena, noge, ruke itd itd - i to je mačiji kašalj. Ne ulazim u to koliko je moralno - nije - prosto odgovaram na pitanje.

Sve se to nauči, i danas se nauči na yt.
ja sam studiro hr ljudcki resursi i to i smatram to jedno veliko menipulacijom ne koristim se time pravim se naivnim i neiskvarenim kolko mogu
 
Nekad mi je donekle bilo do toga, sad gledam sebe i ne zanimaju me toliko drugi. Generalno su većina druženja ništa posebno i gubljenje vremena, jedino je dobro kad je besmislen provod u pitanju pa ne razmišljaš... sve dalje od toga je ulaganje u prazninu da tako kažem.
 
Ne trudim se da fasciniram ljude.Jednostavno.To sam samo ja.
Trenutna situacija
1667800112509124056530919032876.jpg
 
Fascinacija je deo coveka, truditi se da postignes fascinaciju je samo kopiranje ljudi koji to imaju u sebi.
Naravno, ljude mozes da fasciniras i veliki radom na sebi i to je deo koji zaista vredi. Oni koji imaju dar da fasciniraju cesto nisu ni svesni toga, pa onaj koji radi na sebi ima veliku prednost nad urodjenom fascinacijom.
Raditi na sebi ne znaci kopirati druge nego stvarati svoj nacin.
 
Са оволико година желети некога фасцинирати или бити неким фасциниран би било заиста незрело. Нисмо тинејџери да се залуђујемо лажним сликама или имамо идоле. Убеђена сам да одрасли људи који и на интренету живе лажне, лепше животе имају озбиљну дијагнозу.
Само када си оно што заиста јеси дајеш себи шансу да се окружиш блиским бићима.
 
Са оволико година желети некога фасцинирати или бити неким фасциниран би било заиста незрело. Нисмо тинејџери да се залуђујемо лажним сликама или имамо идоле. Убеђена сам да одрасли људи који и на интренету живе лажне, лепше животе имају озбиљну дијагнозу.
Само када си оно што заиста јеси дајеш себи шансу да се окружиш блиским бићима.
E bas hocemo, ludi smo bas nas brige
 
Mnogi se trude da fasciniraju svojim postovima ovde, koliko primetih...ne mislim konkretno na ovu temu , već uopšteno. To je ljudski , jedino što se meni dešava onda kada neku osobu smatram vrednom da bih je facinirala, i ovo se odnosi na realni život a ne net fascinacije.
 
Ide mi bas suprotno od toga, ali kad se sa nekim prepoznas, ne moras da se trudis da budes ni bolji, ni gori. A inace, moze da fascinira osoba koja ima harizmu, a oni i koji hoce da fasciniraju po svaku cenu, budu provaljeni..
 
Ne želim nikoga da fasciniram.Želim da me neko vidi onakvu kakva sam.Fascinacija je nešto trenutno ,prolazno.
Uopšteno,ne volim glumu i lažna predstavljanja.Ako sam neraspoložena,ne glumim sreću.Ako mi se ne priča,ćutaću.Ima ljudi koji misle da sam neprijatna.A nisam.
Kod drugih takođe ne tražim nešto fascinantno.Dovoljno je retko da prepoznam emotivnost.Empatiju.
Ništa lepše nego kad čuješ nešto što si i sam u tom trenutku pomislio.
 

Back
Top