fascinacija sex veza

Slazem se ja s tobom da ne moze dugo. Ali dok traje lepo je. Pa sta i ako ne uspe veza, nista strasno.
Koliko ``ozbiljnih`` veza se krunise brakom? 20%? manje? 10%? 5%?
Ljudi budu godinama u vezi pa im jednog dana sve prekipi i raskantaju to. A okolina mislisla da se vole i da ce se uskoro vencati. Svi imamo promasaje i pogresne procene u ljude, prekide i veze iza sebe, zivot ide dalje, who cares.

Ja verujem.
Imam prijateljice koje iskljucivo tako gledam. Znaci ne interesuju me ni za vezu ni za sex. I da napomenem nisu gaborke. Jednostavno sam navikao da ih gledam kao drugarice.

Ne vidim u tome nista lose. mislim na podebljano
Verovatno se lako zaljubis, pa bi odma da ga vodis pred maticara. Iskreno meni treba vremena da se zaljubim.
E sad ozbiljno, sex seme i nisu da traju godinama, one su za nekoliko nedelja ili nekoliko meseci. I to je to. Kraj!

Te sex šemice dobro prolaze na zapadu i u tako tim društvima oslobođenim tabua i etiketiranja.
Ovde odma bude e to je ona kur.va što sam je izjebo za onih par meseci.
Pa onda ide njeno pljuvanje njega i taaako u krug.
A ovde na balkanu devojke tek etiketiraju neke čim dobro izgledaju već dobiju etikete, naravno bez da se iko usudi da ih upozna.
Čak i one koje su ih 10tak izmenjale za par rec. 6 7 godinica dobiju etiketu ku.rve, od kojekakvih iskompleksiranih debilčića.
I onndak stara priča iskompleksiranih muškaraca ako on ima seh šeme prekul je ako ona ima ku.rva je.:neutral:
 
Te sex šemice dobro prolaze na zapadu i u tako tim društvima oslobođenim tabua i etiketiranja.
Ovde odma bude e to je ona kur.va što sam je izjebo za onih par meseci.
Pa onda ide njeno pljuvanje njega i taaako u krug.
A ovde na balkanu devojke tek etiketiraju neke čim dobro izgledaju već dobiju etikete, naravno bez da se iko usudi da ih upozna.
Čak i one koje su ih 10tak izmenjale za par rec. 6 7 godinica dobiju etiketu ku.rve, od kojekakvih iskompleksiranih debilčića.
I onndak stara priča iskompleksiranih muškaraca ako on ima seh šeme prekul je ako ona ima ku.rva je.:neutral:

Kad nema oralca bave se lepljenjem etiketa, zli jezici se necim moraju zaposliti. :lol:
 
motiv za ulazak u te seme?

sta se gubi sta se dobiva (mimo vagine i penisa)?


zasto su tolko primamljive te seme?


a?
lakse je,brze,zahteva manje energije...dovoljno je da se slazete samo u jednom,i udri... a kod odabira ozbiljnog partnera smo mnooooogo kriticniji,sta drugo,ziveti u celibatu godinama zato sto nismo nasli srodnu dusu,ovako malo ubijes vreme.... :zper::per:
 
Te sex šemice dobro prolaze na zapadu i u tako tim društvima oslobođenim tabua i etiketiranja.
Ovde odma bude e to je ona kur.va što sam je izjebo za onih par meseci.
Pa onda ide njeno pljuvanje njega i taaako u krug.
A ovde na balkanu devojke tek etiketiraju neke čim dobro izgledaju već dobiju etikete, naravno bez da se iko usudi da ih upozna.
Čak i one koje su ih 10tak izmenjale za par rec. 6 7 godinica dobiju etiketu ku.rve, od kojekakvih iskompleksiranih debilčića.
I onndak stara priča iskompleksiranih muškaraca ako on ima seh šeme prekul je ako ona ima ku.rva je.:neutral:

Ja sam po tom pogledu liberalan nikog ne osudjujem.
Bez uvrede ali mnoge te nafurane male ne vredi ni upoznati, nisu vredne toga.
 
Ma bre budes zrela osoba sa intuicijom i shvatis- Aha, privlaci me ova osoba, ali Ja sa njom ne mogu da funkcionisem na duze staze i da gradim zajednicki ozbiljan zivot. Jednostavno u buducnosti vec vidim danas neke konflikte koji ce definitivno biti prepreka u ozbiljnom zajednickom zivotu. Sigurno da sam zreo dovoljno da kazem sebi, pa onda mogu da provedem sa njom prijatne, opustene, nonsalatne momente, zato sto me ipak privlaci harizmom, sexipilom, nekom zajednickom pricom i sl. Ko se vredja na to, ta osoba je po meni nezrela i infantilna.

Imas repku za ovo.
 

Back
Top