Farmacija za sta se bori?

Indigo3

Poznat
Poruka
9.071
Skoro u apoteci žena priča svoj problem na koži, sve probala, a ja tako dokona slušam u redu... sva u ušima jer za šta su- i umešam se-znam 100% lek, na licu mesta joj kažem... kad apotekarka: Teško ćete naći, imamo nešto slično ali to (što 100% leči) nema na tržištu, odavno ne nabavljamo!
Ja na telefonu nađem-jest' skuplje nego pre, ali ima.
Pitanje je zašto se lek koji 100% radi teško nalazi?
Zapravo se ne nalazi teško, nego hajmo malo levo-desno, ako im se veruje kupiće se jedno 5 proizvoda umesto taj 1. U međuvremenu će ti trebati i nešto da smanji tenziju, nervozu, frustraciju, nesanicu dok pokušavaš da zalečiš ono za šta ima leka.
Farmacija je biznis... i u tom biznisu su i medicinari.

openbox

Iskusan
Poruka
5.519
hladni rat druze naoruzavaju se a neratuje nitko
јесте!
посматрам већ дуже све области индустрије и друге ствари.. све ми делује да имају изговор да "као" нешто раде а оно се труде ко ће више да побије људи!
пс. не ради се више о парама - јер када треба онда се наштампа.. дакле фабрике раде због других циљева..

pesho

Veoma poznat
Poruka
10.113
Odradi covek svoju smenu ljudi umiru al nema veze plata je svakako legla, penzija ga ceka te ga ceka i to ranije nego obicne smrtnike
Pise covek recepte farmaceuti se ubise od posla on uzima provizijui jos padne po koja flasa viskija a radni dan 6 sati pa ja ne znam sta ces bolje
jos u ginekologiju nagledas se plus vadzajna jedino zalim sto nisam u taj poso

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.