farba za telo???

barak

Početnik
Poruka
18
Potrebna zenska pomoc...da li neko moze da mi kaze da li se kod nas mogu da se nabave farbe za telo ili puderi koji boje telo u recimo srebrno. Interesuje me iskljucivo ono sto je rihanna uradila u spotu pesme umbrella, nikakav body paint
Unapred hvala
 
Potrebna zenska pomoc...da li neko moze da mi kaze da li se kod nas mogu da se nabave farbe za telo ili puderi koji boje telo u recimo srebrno. Interesuje me iskljucivo ono sto je rihanna uradila u spotu pesme umbrella, nikakav body paint
Unapred hvala

Ne znam za bas takvu farbu za telo, ali ako ti nesto znaci (ne znam za koju priliku i za koga ti treba) pogledaj da li ti odgovara sledece:
-"Top ten" sljokice za kosu i telo (imas ih u "Lilly"-ju medju preparatima za kosu u srebrnoj, zlatnoj, crvenoj i plavoj boji;
-"Deborah" glitter za telo (u "dm-u", kajsijasto narandzasti gel za sljokicama);
-"Maybelline" bronzer za telo (sminka za telo) bukvalno te oboji, da ne poverujes (ali to je za efekat jake preplanulosti).
Znam da nisam dala bas onakav odgovor kakav si trazio, ali to je sve sto znam :manikir:
 

Back
Top