Fantasy NBA 2021/22

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Rekli smo nema neparan broj, da ako bude jedan ispada, tj ja. I nevezano za fantazi više nije možda, čeka se da mi odobre vizu da odem.

---

Tj da se razumemo nemam nameru da ispalim ako bude paran broj.

---

10 bi već moglo, svako sa svakim po dva puta, kako mislite plejof, prva četiri ili prva dva a od trećeg do šestog doigravanje?
 
Rekli smo nema neparan broj, da ako bude jedan ispada, tj ja. I nevezano za fantazi više nije možda, čeka se da mi odobre vizu da odem.

---

Tj da se razumemo nemam nameru da ispalim ako bude paran broj.

A to, ok.

A kao što ti je reko Ligi, ako ideš u Jevropu, ne ideš u prašumu, valjda i tamo ima neke civilizacije i interneta. Uloguj se jednom nedeljno i to je dovoljno, znaš već kako ide...
 
Mož kad oćeš, ja se sve nešto kanim da ne prisustvujem draftu. Naime, iz dosade probam par onih mock draftova, i čini mi se da bolje uklapa igrače na auto nego kad ja biram. A ako nas je bot nešto naučio prethodne sezone :mrgreen:
 
Mož kad oćeš, ja se sve nešto kanim da ne prisustvujem draftu. Naime, iz dosade probam par onih mock draftova, i čini mi se da bolje uklapa igrače na auto nego kad ja biram. A ako nas je bot nešto naučio prethodne sezone :mrgreen:

Da, svedočio sam i ranijih godina više puta kako kompjuter odabere dobru ekipu.

Al opet, treba biti tu da ti ne bi slučajno recimo uzeo nekog povređenog igrača ili Irvinga lol
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top