Fantasy NBA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam snažni pobornik limita, kad je broj transakcija ograničen veština dolazi do većeg izražaja... kad svako može svaki čas da uzima igrače to je haos. Pošten čovek ne bi mogao da uzme nikog od ovih koji bleje na fantasiju u 4 ujutru, EDMONDE TEBE GLEDAM!

Ali jbg, korona remeti sve.
 
Sad ce da se pelcuju brzo, ja ne bih dirao. Sigurno moja rijec predstavlja jak autoritet ovdje. "Prema tome..."

Negde sam skoro pročitao kao valjda da ne očekuju pre maja da dođu na red za vakcinaciju, neće da grabe vakcine preko reda, jer je bilo puno kritike od javnosti letos kad su nabavljali testove, dok istovremeno nije bilo dovoljno testova po bolnicama.
 
Ja sam snažni pobornik limita, kad je broj transakcija ograničen veština dolazi do većeg izražaja... kad svako može svaki čas da uzima igrače to je haos. Pošten čovek ne bi mogao da uzme nikog od ovih koji bleje na fantasiju u 4 ujutru, EDMONDE TEBE GLEDAM!

Ali jbg, korona remeti sve.
Ne ja to, keve mi, nego radim do kasno nocu, pa bacim pogled kad pravim pauzu. Nije to ciljano, leba mi.

(kriziram)
 
6 :mrgreen:

Bukvalno najgora sezona za prvu fantazi sezonu.

Pa najgora je sezona za sve, mislim i za stvarnu košarku. Sad sam baš odslušo podkast Zeka Loua sa Vojnarovskim... kažu igrači su se već smorili, treneri i gm-ovi ističu da nije bilo normalne ofsezone, trening kampa, sada ne mogu ni normalno da treniraju... sve je sralje i to se oslikava i na kvalitet košarke.

Sad su uveli još restriktivnija pravila da nema više dovođenja gostiju u hotel, nema silaska u restoran sa drugima, nema ni rukovanja ni grljenja na utakmicama sa igračima druge ekipe... sve u cilju ne toliko da se spreče nova zaražavanja, broj zaraženih je u principu pod kontrolom, koliko da se smanji to što zovu "contact tracing", kad moraju da proveravaju ko je s kim sve bio u kontaktu nakon što se neko zarazi i ti preventivni karantini. Sve utakmice se u principu odlažu zbog toga.
 
Poslednja izmena:
Al kao rešeni su svi da istraju i da preguraju ovo pa kako ispadne nek ispadne. Svi su bili svesni na šta pristaju kad su krenuli u novu sezonu.

Cilj je da se zarade pare i da se kalendar dovede u red, kako bi sledeća sezona bila normalna.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top