FANTASTICNA PONUDA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

aron80

Početnik
Poruka
7
Ukazala vam se prilika za FENOMENALAN POSAO. Upustite se u MLM, Multi Level Marketing. Nemojte ovo propustiti!!! Ovo nije prevara,vec GENIJALAN i PROVEREN biznis koji vam moze promeniti zivot. Mozete zaradjivati i vise hiljada eura mesecno. Nisu u pitanju bilo kakvi affiliate programi ili firme koje vas placaju za citanje mailova -OVO JE NESTO NOVO, LEGALNO, GENIJALNO I PROVERENO!!! Sve sto vam je potebno je Internet konekcija, jer cete od nas dobiti svu obuku koja vam je potrebna. Nije vam potrebno nikakvo iskustvo ili predznanje! Necu vam otkrivati dalje detalje ovog fantasticnog posla. Ako ste zainteresovani posetite nas sajt http://www.freewebs.com/easymlmmoney ili nam posaljite prazan e-mail, a mi cemo vam poslati detalje o poslu. Ako vam je nesto nejasno ili imate bilo kakvih sumnji slobodno nas kontaktirajte.

web site: http://www.freewebs.com/easymlmmoney
e-mail: easymlmmoney@yahoo.com ili ari@panet.co.yu
 
bejbica:
Sad kao mi smo retardi i nemamo pojma da nam on tu prica bajke.
Povremeno nek povuce vodu Miro.Nemam volje da mi svaki put zasmrdi stan ;-)

Ne,ne bejbice u tvom stanu smrdi nesto drugo
icon_wink.gif
 
Ajde loop, nemoj tako, zar da dozvolis da vas onaj MLM-ovac zavadi ovde ... :)

Ali, jesete zanimljivo kako malo-malo pa se nadje neko ko nam otkriva "fantasticne" mogucnosti bogacenja. Samo smo mi obicne budale koji to ne vidimo, necemo i neumemo da prihvatimo.
Covek nam lepo nudi blagostanje a mi stoke jedne, ne primamo se...
Pa i treba nam tako onda, on ce lepo da zivi i enormno zaradjuje a mi cemo da mu zavidimo.

Evo, sedoh u prvi red da se divim MLM pametnjakovicu kako mu lepo ide. Sve mi suze naviru...
 
AAAAAAAOOOOOO!!!!!

Code, pa ovi ne odustaju,
poslednjih par dana me samo bombarduju mlm mlm mlm mlm ..... Pun mi inbox tih gadosti, a nigde ne mozes neki sajt da otvoris a da ne iskrsne neka NEVEROVATNA ZARADA ali definitivno ne za mene!
 
Sedi do mene u prvi red, pa da se divimo novim srpskim "Donald Trampovima".... Kad zarade ogromne pare, bice koristi i za sve ostale.
Al' sto rece neko - dok ima ovaca, treba ih sishati...

Ma vec kad pogledas kakav im je sajt, sve je jasno.... Nemaju para ni postenog web-dizajnera da angazuju.
 
Ma ne radi se o dizanju teme, nego izgleda da je MLM pomama ponovo u porastu.

Neces verovati, danas sam dobio ponudu od jedne austrijske MLM firme da im radim softver! Naravno da cu im uzeti pare, ali me MLM ne zanima da u njemu nesto radim, jer jaaaako mnogo znam o njemu. Pogotovo jer sam pre par godina uradio softver za pracenje MLM procesa, za jednu slovenacku firmu a imali su filijale po svim okolnim zemljama. Verovatno je to razlog sto su mi Austrijanci ponudili posao. Tek treba da se vidim sa njima.

Znam kako dise taj MLM sistem, pogotovo na ovim prostorima kod nas i oko nas.
Ovaj novi MLM za koji treba da radim softver ne prodaje robu ali se sve uvek svodi na isto - prvih nekoliko ljudi uzme pare, ostali - na sishanje....

To je razlog sto poblesavim svaki puta kad neko pocne da nudi "fantasticne" ponude....
Ne mogu da verujem da toliki broj ljudi i dalje ne koristi glavu za razmisljanje....
 
To sto pricas code nije MLM nego lanac srece, a ogromna je razlika izmedju ta dva pojma.
MLM je kao tip makretinga izucava na svim velikim koledzima, i mnoge firme uspesno posluju pod ovakvim sistemom.
A lanac srece je vec nesto drugo i za to se slobodno moze reci da je prevara.
 
O cemu ja pricam loop, je MLM, veruj mi dobro znam.
A i znam da se MLM izucava po svetu, samo sto je MLM kao takav na nasim i susednim prostorima, sveden na sasvim nesto drugo.
Sama zamisao MLM nije uopste losa, pod uslovom da se ne sprovodi pogresno. Samo, sto, radeci softvere za firme koje se bave time, nisam naisao na nista drugo sem na tragove filozofije MLM sistema. Da bih bio u toku, procitao sam mnogo knjiga o MLM, prisustvovao predavanjima od Londona do Brisela i u Italiji, sakupljajuci informacije o svemu tome.
Zato, mogu da kazem da o MLM znam jako mnogo.

Tacno je da mnoge firme u MLM jako uspesno posluju, ali ja govorim o ovim prostorima, imao bih i niz primera da navedem, gde sam licno bio "upleten" prirodom mog posla, ali ne bih da ih razotrkrivam, nije "zdravo".
To sto tako rade nije me zanimalo uopste, sve dok su meni za moj posao redovno (i dobro) placali.

A sto se tice lanaca srece, o tome ne bih ni da pricam, to nema veze sa bilo cime sem za uzimanje para onima koji su glupi.
 
evo ljudi ja vam predlazem MLM marketing
firma pod nazivom "ABSONIC CE VAM UZME PARE"
nudi specijalno nesto, nesto sto je nevidjeno na ovom svetu...
Vi meni lepo date 1000e i to je to.
Recite svojim sestrama, braci sta ja znam kome ne, neka i oni uloze - za samo 1000 EVRA dobiju NISHTA...
I sto se mreza vise siri ja se vise bogatim a vi sve veca ovca ispadate :lol:
 
absonic:
evo ljudi ja vam predlazem MLM marketing
firma pod nazivom "ABSONIC CE VAM UZME PARE"
nudi specijalno nesto, nesto sto je nevidjeno na ovom svetu...
Vi meni lepo date 1000e i to je to.
Recite svojim sestrama, braci sta ja znam kome ne, neka i oni uloze - za samo 1000 EVRA dobiju NISHTA...
I sto se mreza vise siri ja se vise bogatim a vi sve veca ovca ispadate :lol:




1000 Eur...pa sta je to...sitnica!!!!
Ali zar ne ide ovako...ja uplatim 1000 eur i nadjem jos njih 4 da uplati toliko...pa njih cetvoro nadju jos njih cetvoro tj. 16 koji ce naci jos njih...bla bla...i taqko svi uplacuju na tvoj racun po 1000 eur, koje ces ti naravno okrenuti u tom lancu i kod svakoga ce nesto zavrsiti...ehhehehehe...pa da, a to nesto je to NISTA!
:lol: :lol: :lol: :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top