Facebook i njegove reklamne stranice

gost 422686

Buduća legenda
Poruka
27.626
Da li vas nerviraju reklamne stranice i stranice profila javnih ličnosti koje apsolutno nikada niste ni posetili niti lajkovali?
Svaki put kada i blokiram neku stranicu koju nikada nisam lakova Facebok mi namerno bez moje dozvole lajkuje i na nos mi nabija reklamne stranice koje mene uopšte ne zanimaju. Ima li leka protiv ove pošasti?
 
Da li vas nerviraju reklamne stranice i stranice profila javnih ličnosti koje apsolutno nikada niste ni posetili niti lajkovali?
Svaki put kada i blokiram neku stranicu koju nikada nisam lakova Facebok mi namerno bez moje dozvole lajkuje i na nos mi nabija reklamne stranice koje mene uopšte ne zanimaju. Ima li leka protiv ove pošasti?
Mozda ti je zapao neki bot u kompu koji lajkuje mesto tebe. Sumnjam da je fb toliko jadan i da koristi tvoj profil za to.
 
И ја се гњавим, сваки дан искачу па идем на "Пријавите" па ткао кликнем "ирелевантно" али ми натрпају нове.
У подешавању мог налога нема нигде опција да спречим све рекламе него само да се изајсним из којих области желим.
 
Primetio sam da to mnogo ima veze i sa vašim prijateljima na Facebook. Ako je neki vaš prijatelj lajkovao stranicu Halo Taksi i vi ste lajkovali njegovu sliku da bi ste mu kao učinili dan pozitivan upravo ste se pridružili toj stranici kojoj niste ni hteli.

Iako su vam to neki vaši dragi prijatelji i rođaci sa kojima želite da imate kontakt preko Facebooka znaju da budu i žešći spameri i pravi smarači. Ja sam zbog toga bio prinuđen da neke uklonim sa Facebooka.
 

Back
Top