Facebook i njegove reklamne stranice

gost 422686

Buduća legenda
Poruka
27.641
Da li vas nerviraju reklamne stranice i stranice profila javnih ličnosti koje apsolutno nikada niste ni posetili niti lajkovali?
Svaki put kada i blokiram neku stranicu koju nikada nisam lakova Facebok mi namerno bez moje dozvole lajkuje i na nos mi nabija reklamne stranice koje mene uopšte ne zanimaju. Ima li leka protiv ove pošasti?

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.778
Da li vas nerviraju reklamne stranice i stranice profila javnih ličnosti koje apsolutno nikada niste ni posetili niti lajkovali?
Svaki put kada i blokiram neku stranicu koju nikada nisam lakova Facebok mi namerno bez moje dozvole lajkuje i na nos mi nabija reklamne stranice koje mene uopšte ne zanimaju. Ima li leka protiv ove pošasti?
Mozda ti je zapao neki bot u kompu koji lajkuje mesto tebe. Sumnjam da je fb toliko jadan i da koristi tvoj profil za to.

Trandaiflko

Aktivan član
Poruka
1.139
И ја се гњавим, сваки дан искачу па идем на "Пријавите" па ткао кликнем "ирелевантно" али ми натрпају нове.
У подешавању мог налога нема нигде опција да спречим све рекламе него само да се изајсним из којих области желим.

gost 422686

Buduća legenda
Poruka
27.641
Primetio sam da to mnogo ima veze i sa vašim prijateljima na Facebook. Ako je neki vaš prijatelj lajkovao stranicu Halo Taksi i vi ste lajkovali njegovu sliku da bi ste mu kao učinili dan pozitivan upravo ste se pridružili toj stranici kojoj niste ni hteli.

Iako su vam to neki vaši dragi prijatelji i rođaci sa kojima želite da imate kontakt preko Facebooka znaju da budu i žešći spameri i pravi smarači. Ja sam zbog toga bio prinuđen da neke uklonim sa Facebooka.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.