Quantcast

Facebook Dating konačno dolazi u Evropu nakon odloženog lansiranja zbog privatnosti

Grindelwald

Domaćin
Moderator
Poruka
4.929
Screenshot_1.jpg

Facebook je 21. oktobra objavio da je svoju aplikaciju za upoznavanje donio u 32 zemlje Evrope, uključujući UK, Irsku, Španiju i Nemačku.

Aplikacija Facebook Dating je besplatna za upotrebu i prvi put je objavljena u septembru 2018. godine u Kolumbiji. Do septembra 2019. bio je dostupan u 20 zemalja, uključujući SAD, Singapur i Tajland. Od objavljivanja, Facebook kaže da je u aplikaciji napravljeno preko 1,5 milijardi podudaranja.

2018. godine izvršni direktor kompanije Mark Zuckerberg rekao je da je na „Fejsbuku 200 miliona ljudi koji se navode kao slobodni“. Facebook Dating pomaže korisnicima da pronađu ljubav poklapajući ih sa ljudima koji imaju slična interesovanja.

Da bi koristili aplikaciju za upoznavanje, korisnici moraju da kreiraju novi profil koji nije deo njihove glavne Facebook stranice. Kompanija je saopštila da neće sugerisati korisnikove prijatelje na Facebooku kao moguće podudaranje niti će ih obavestiti ko koristi aplikaciju.

Međutim, uključio je funkciju „tajne simpatije“ koja omogućava korisniku da odabere devet prijatelja koji ih zanimaju sa svojih glavnih Facebook ili Instagram naloga. Ako koriste aplikaciju, „simpatija“ će dobiti poruku u kojoj se kaže da im se neko sviđa, ali neće saznati ko je to ukoliko ne doda korisnika na svoju listu „tajnih simpatija“.

Korisnici će takođe uskoro moći da imaju internetske datume započinjanjem video poziva u aplikaciji.

Izvor: Pročitaj više

Baad_Boy

Domaćin
Poruka
4.795
Protiv.....ali ko mene pita.....tinejdzerke su se toliko ljutile kad ih ne startujem na facebooku , a ja ih birao po tome da igraju iste igrice....

Boli nju uvo sto si stariji 10 godina od nje....sto me ne muvas kretenu , hocu da ti dam micikane...
Jes polomile se tinejdzerke da ti daju ribe, cekaju u redu kao penzosi pred postu u vreme drugog pika prvog talasa.

I jos se ljute sto neces da uzmes, kao jbt sto me nece, da nije to jer sam mladja 10 godina od njega. A inace tinejdzerkama su seksualno privlacni olinjali muskarci u tridesetim sa krizom indetiteta.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.