F1

Kad sam bio mali navijao sam za Senu. Ne bih da još neko izgubi glavu.
Sećate li se da od tih nekoliko trka pre Monce, Sena nijednu nije završio. Onda je poginuo. Stvarno sam se bio rastužio kad je poginuo. :(
 
levrone:
Formula jedan je više razvojni centar, nego takmičenje vozača. Što je po mom mišljenju i dobro.
Pa i nije bas dobro. Tako se svodi na trku budzeta, i normalno je da veliki timovi imaju vise uspeha, dok ovi mali stalno menjaju vlasnika...
Vec se zna da ce i sledece godine McLaren, Reno i Ferari, i mozda jos neki tim u uzlazu (recimo Japanci), voditi borbu za titulu...
Iz godine u godinu je sve dosadnije, jedina "uzbudjenja" su fijasko trke tipa ovogodisnjeg Indijanapolisa...
 
Dobro, kako se uzme. Zbog nečega je dobro, a zbog nečega je loše. U svakom slučaju, postoje indi car,....gde vozači mogu da se nadmeću.
 
heheh....sto volim takve izjave...sestro, razimisli jos jednom...ako se njima isplati takva taktika, zasto se i drugima ne bi isplacivala?...i drugi timovi su pokusali to isto, pa nisu uspeli...
 
...zna covek znanje...vrlo je stabilan, smiren, retko ga prestizu na stazi, agresivnost dodaje po potrebi, ne ide uvek punom snagom po svaku cenu, taktican,zna da sacuva bolid,napada u pravom trenutku....

treba josh?:)
 

Back
Top