F ODELJENJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne znam, Ljiljo, ja se vama knjigovodjama divim na zivcima. :aha:

nema ćemu da se diFiš.......mi i nemamo živce :tease:

- - - - - - - - - -

Dobar dan!
Ja sinoć kad sam došla, vidim Dona nešto mirnija nego inače...
Posle je grmelo, pa je gruvao vatromet (počeli Dani piva), sažalim se i pustim je unutra (bila je pod kaznom zbog onog s.anja... i to bukvalnog :evil:), ona sva uznemirena, uđe, pronjuška... al' mi čudna. Posle je tražila da izađe... pustila sam je ponovo a spavanje. Bilo mi je čudno da je previše mirna i mazna... ali nežno (uvek je ona mazna, al' voli da se igra, gurka, gricka...). Čitavu noć nam se mešaju razni "mili" zvuci ... preblizo smo centru grada i Danima piva...
Alarm je bio kad nije pojela doručak... Obiđem dvorište i vidim da je i povraćala. Temperaturu mi se činilo da nema, ali nije dopustila da joj izmerim.
Ostavim je ipak i obiđem pre sat-dva... I dalje je mirna (ali je u međuvremenu opet grmelo i bila provala oblaka... pa i od toga zna da se preplaši). Uspela sam da joj izmerim temperaturu - 39,5.
Veterinar će nam doći predveče.
Nemam pojma šta da mislim... ne bih da paničim, al' baš me uznemirila.

videćeš večeras....možda se samo prehladila :zag:
 
Svakako nas obavestavaj. :zag: Borac je ona, ne sumnjam da ce sve biti OK. :) A jeste i vreme ludo, ne prodje dan bez grmljavine, i ova moja je na ivici nervnog sloma, do te mere da macke jedu i iz njene cinije. Inace, to je pas koji ce masnu ponjavu pojesti kad joj se zapreti sa MAC.
 
Koja je normalana temperatura za kuce ..ček kad je mrca bio bolestan ..da li sam dobro upamtila nešto oko 39..ana ..
Inače dovezo me kolega do buvljaka.. naiđe mi prvo autobus..pun i prepun devojčuraka i šiparica..:roll: idu sa otvaranja H&M, jedva se ugurah ..moja pametnica naravno nije otišla..rekoh dete moje šta to dele danas što neće za 5 dana..kaže 20%popusta i vaučer od 1500 :aha:
 
Temperatura se kucama toleriše do 39... pogotovo kod malih rasa.
Bio nam je veterinar. Prva rečenica: "Ona meni ne deluje bolesno!" Posle se i sam ispravio... jer ona nikad ne deluje bolesno.
On je izmerio 39,7... kaže da neka infekcija/upala jeste, moguće je da su krajnici. dao joj je lekić (debelokožac nije ni reagovala ;) )
Vreme je ludo... iz toplog u hladno i obrnuto...
Doći će i sutra da je obiđe i vidi kako stvari stoje...
Ona je za njen temperament jako mirna. I kreće se usporeno... koliko god da sa strane to deluje normalno - za nju je kao usporen film.
Pozvala sam je unutra, vrata su joj otvorena - leži na terasi ispred samih vrata :(
Biće ona dobro... znam, ali mi je žao što je nešto muči :(
 
Temperatura se kucama toleriše do 39... pogotovo kod malih rasa.
Bio nam je veterinar. Prva rečenica: "Ona meni ne deluje bolesno!" Posle se i sam ispravio... jer ona nikad ne deluje bolesno.
On je izmerio 39,7... kaže da neka infekcija/upala jeste, moguće je da su krajnici. dao joj je lekić (debelokožac nije ni reagovala ;) )
Vreme je ludo... iz toplog u hladno i obrnuto...
Doći će i sutra da je obiđe i vidi kako stvari stoje...
Ona je za njen temperament jako mirna. I kreće se usporeno... koliko god da sa strane to deluje normalno - za nju je kao usporen film.
Pozvala sam je unutra, vrata su joj otvorena - leži na terasi ispred samih vrata :(
Biće ona dobro... znam, ali mi je žao što je nešto muči :(

Dusica. :heart: Bice dobro. :)


Zanimljivo. :) Ima svakakvih ideja.
 
Temperatura se kucama toleriše do 39... pogotovo kod malih rasa.
Bio nam je veterinar. Prva rečenica: "Ona meni ne deluje bolesno!" Posle se i sam ispravio... jer ona nikad ne deluje bolesno.
On je izmerio 39,7... kaže da neka infekcija/upala jeste, moguće je da su krajnici. dao joj je lekić (debelokožac nije ni reagovala ;) )
Vreme je ludo... iz toplog u hladno i obrnuto...
Doći će i sutra da je obiđe i vidi kako stvari stoje...
Ona je za njen temperament jako mirna. I kreće se usporeno... koliko god da sa strane to deluje normalno - za nju je kao usporen film.
Pozvala sam je unutra, vrata su joj otvorena - leži na terasi ispred samih vrata :(
Biće ona dobro... znam, ali mi je žao što je nešto muči :(

sve znam.....kad živahan pas uspori to je odmah znak da nešto nije u redu
moguže da su krajnici, jer oni udaraju na noge a temperatura lomi, pa se zato kreće sporo za nju
biće sve ok :zag:

- - - - - - - - - -

deco, mnooooooogo sam umorna.....videla sam šta ima novo, odradila modlovski posao i sad moram da legnem
laku noć....lepo spavajte :heart:
 
Veceras sam bila kod tetke i brat ima neke silne limenke Red Bula stoje tu vec neko vreme on ne pije .i popijem ja jednu,dodje brat kuci i kaze mi smo gledali pre neki dan isteko rok :D .
Mi pocinjemo da gledamo rok trajanja sve su trajale do 2012 i do pocetka 2013.a ovu sto sam popila traje do 2014 :hahaha: kako sam ubola tu dobru nije mi jasno :D inace bi dobila sracku :D
 
Dobar dan.....ja sve mislim da je četvrtak :eek:
evo me sad klijent zove da pita za platu....reko danas radim, pa dodji popodne da potpišeš i sutra da isplatimo.....kaže, Ljiljka, danas je petak....uuuuuuu majkumu :zeek:
odleteh da mu uradim platu na juriš....još malko pa će da dodje :lol:
 
sve znam.....kad živahan pas uspori to je odmah znak da nešto nije u redu
moguže da su krajnici, jer oni udaraju na noge a temperatura lomi, pa se zato kreće sporo za nju
biće sve ok :zag:

- - - - - - - - - -

deco, mnooooooogo sam umorna.....videla sam šta ima novo, odradila modlovski posao i sad moram da legnem
laku noć....lepo spavajte :heart:
I veterinar najviše sumnja na krajnike...
I meni se tako čini: u nekom momentu podigne glavu pa diše otvorenih usta... pa opet normalno...
Noćas me je istraumirala jer je delovala baš loše... traži da izađe, pustim je, ona napravi krug po terasi i opet stane ispred vrata da uđe...
Posle je izašla i ostala napolju. Kad je bilo vreme za lajanje - kod nas tišina :confused:... i komšije će mi se zabrinuti :zcepanje:
Već sam počela da pravim raspored i organizaciju u glavi tako da je vozim za Bg na Veterinarski...
Posle jutarnjeg mženja mi se učinila bolje. Jela je. Istina sa kratkim pauzama - što opet liči na krajnike.
Nisam joj merila temperaturu, ali rekla bih da nema.
Videćemo popodne kad nam dođe veterinar.
 
Danas mi je imendan :mrgreen:
to ovde slave bas, pa evo da vas pocastim ::

Premium%20Choco%20Cheesecake%208105590%20Zebra%20Look%20PM.jpg
 
Danas mi je imendan :mrgreen:
to ovde slave bas, pa evo da vas pocastim ::

Premium%20Choco%20Cheesecake%208105590%20Zebra%20L  ook%20PM.jpg

Ijao, srecan ti imendan! :zag:
glitter-cupcake-with-cherry-smiley-emoticon.gif


A vidite ovo. :) Neko je vec postavljao, ali zasto ne ponoviti?!


I dobar dan. :) Saznali smo u kom smo odeljenju, kod koje uciteljice, deo drustva iz odeljenja znamo i 1/3 poznatih nam se ne svidja... Bas bih volela, bas zbog te male nametljivice i njene nametljive mame, da je pala makar i kod najstroze uciteljice u generaciji. :neutral:
 
Baja je dao svoje strucno misljenje o casopisu jednom ,naucnom. koji mi stize na adresu
posto ga postar ubaci u dvoriste sa propisne razdaljine jer bi bio pojedjen
Baja je to u paramparcad iscepao....
 
hahaha jes vala.......kad moja mara mož da telefonira, što Baja ne bi čitao :zcepanje:

stigla kući......mislim se, da li radim ili perem flaše za paradajz. Moramo ovog vikenda da ga skuvamo jer nam u četvrtak dolazi Nerita i ostaje jer mladi idu u Grčku.....sa njih troje nema šanse da kuvamo u kazan, vrele flaše, donosi, odnosi, pa zadušene.....jok...
sutra maca da kupi 30l cedjenog pa da kuvamo
moram da nadjem neki recepat za kečap,...il je to meni neko slao već :think:......možda mari
 
Aman narode ..tako i moja majka spremila prošle godine eno imam par balona a ne flaša u špajzu..lepo kažem ne treba mi ma jok..e sad će malo sutra da ga spremi..eno kaže tata da ima tonu paradajza..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top