F ODELJENJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nemesis SREĆAN ROĐENDAN sve najbolje :vatromet: :vatromet:
174c5323851-1.jpg
 
Dobro jutro

Nemesis, sreću ti želim...
Bila jutros na blogu, ne pišem više, samo čitam...

I spremam Tacu za VMA u ponedeljak, ja ne idem s njim,
kome da ostavim ovih šestoro dlakavih stvorova i pticu
što peva po ceo dan u parku...Deca će da ga obilaze:think:

jA 'U GA OBIDJEM.....AL NEMOJ DA MU KA\E[......;UJEMO SE >YAG>
 
cIC KAže da zovem veta da vidim da li može nešto da se skine i da mu se olakša.....ja zvala ovog što je radio biopsiju, ispričam kako je slušao sinoć naš razgovor da ga pozovemo (veterinara), kažem da je skočio i lajao.....a vet mi upada u reč i kaže...kaže vam tu sam, nije mi vreme....rekoh, da...i toliko sam od srca pričala sva ponosna i sretna.....i kako sam ga jutreo snašla na njegovom mestu uz stepenice na njegovom mestu...pas koji jedva predje 15m po ravnom uz onolike stepenice.....ja imam predlog za vas.....i ja vas zovem da vas pitam možete li mu malo operacijom skinuti iako to raste.....baš sam to hteo da vam predložim...skinuću koliko mogu ne dirajući nerve i naplatiću sam samo anesteziju 2000 din.....dogovorite se u kući i javite mi dan dva ranije kad od ponedeljka.......ja ne mogu da verujem.....ne mogu da verujem kakav čovek....ostala sam bez teksta i samo sam kao glupača ponavljala hvala,hvala.....zvala sam cic i makija i oni su saglasni.....ljudi....dobro se dobrim vraća, po milioniti put sam se u to uverila.....o bože....biće mu lakše, neće ga gušiti....i popiće sve vaše lekiće a onda ću ja da mu kupim nove....samo da brinem o rani...uuuuuuuuuuuuuuuuuuf
sva drhtim....sva drhtim....od ponosa i sreće....i plačem.....i smejem se.....i......za sve vas :heart:
 
Ja sam baš to htela da pitam pre neki dan kad smo pričale da li možda tu opciju imate u planu i sa Magi kad smo lekiće kupovali baš sam pričala o tome i rekla , pa možda operacija kad se vidi da nema više kud..kao kupovina vremena ..al rekoh aj da ne ser** puno ..Lilja zna šta je najbolje :zskace:
 
Pa svi rekoše ne sme se dirati dok raste......i tebi Goco vet reče to isto pre neki dan, onaj kod tebe što je gledao Meškicu pa te pitao sad za njega....svi su to rekli, ja našla da ne valja ako se čačka...ovo i jeste kupovina vremena ali tek ako Meš ima snage....a on reče penjući se uz stepenice da je ima,....i tako, cic je to palo na pamet jutros kad sam joj pričala da sam ga našla na spratu....ima on snage i volje a srce mu je zdravo....a ovaj vet kad sam mu pričala kako izgleda to samo viče....joj....znam.....uuuuf.....znam...i eto, Meškica i mi, tj. cic, ovog puta.....čopor priča.....i taj vet je sad u našem čoporu hahahaah
 
Poslednja izmena:
On u svakom momentu pokazuje koliko je poseban...
Veterinari su najvećim delom ljudi koji vole životinje i znaju sve to...
Meš je vredan svega toga. I mnogo više. :heart:

ovaj vet je poseban....on je iskoristio svoje prijateljstvo da bi nas biopsija koštala upola cene...dao nam četvrtinu dćaka hrane za bubrežne bolesnike za šašu badava.....mogao je da nam proda kilo-dva ali nije....vratili smo mu i dali sve lekove koje su pretekli.....samo je insistrirao da ljudske zadržimo jer će nam trebati možda....a sad ovo....poseban je u svakom slučaju
 
To je školski da se ne sme dirati, ali uvek ima onih koji urade i nešto izvan pravila i ja sam za to da se proba..a možda to g***o i prestane da raste ..raslo je dok ga niko nije dirao ..možda prestane kad ga dirnu..a u svakom slučaj dobićete nazad Meškicu na neko vreme i odmah da se najavim da ću da dođem da ga vidim posle operacije :heart:
 
a zamisli kako je meni......prvo ga jutros zatejnem na spratu.....sad ovo....kolika snaga duha i duše....uuuuuuuh
idem da probam nešto da radim....sva treperim i ne mogu da se skoncentRišem :lol:
 
Sad mi javiše, stigle mi muškatle za terasu 12 komata taman u svaku žardinijeru po dve ..

Ne neapisah jutros onu moju mukicu opet napala ona gadna komšijska crna pudla ..A ja ga jutros pustila rekoh ajmo na plato i taman mu otkačim povodac da se malo istrči ..e eto ide crni ološ i još jedan mladi doberman..doberman još uvek štene, dobar..a ovaj podmukao pratim ispod oka onako na oprezu , ma samo što sam skrenula pogled i malo se opustila rekoh neće ,skočio je na njega :evil:
A trava izdžigljala Mrcko se posle jurio sa šnaucerkom Mašom po njoj ma skakutali su oboje ko zečići , samo su na trenutke videli :lol:
 
Ma da ludak ..on je nasrtao na onog opasnog staforda u našem bloku :rotf: gazda uzeo staforda u ruke ..pudla nasrće i ovaj se naravno oteo gazdi iz ruku i apio ga za nogu ..posle gazda od pudle tražio ovom 250 e za operaciju a ovaj mu rekao ma kako da ne :rtfm:
 

Jao, posluzenje, hvala! :zag:

Dobro jutro

Nemesis, sreću ti želim...
Bila jutros na blogu, ne pišem više, samo čitam...

I spremam Tacu za VMA u ponedeljak, ja ne idem s njim,
kome da ostavim ovih šestoro dlakavih stvorova i pticu
što peva po ceo dan u parku...Deca će da ga obilaze:think:

Bice on tamo u dobrim rukama. Uz vas smo, znas da ovo nase F odeljenje tome sluzi. :zag:

dOBRO JUTRO deco....>kafa>
napisa'u jo[ jedan blog....moram da yapi[em...moram, ali tek kada budem imala vremena danas...ya vas....jutros iylayim iy sobe na spratu u hodnik i ynate koga vidim na svom mestu_......Me[ se popeo stepenicama na sprat na svoje mesto, sa nama....nemam pojma kako jer jedva i po ravnom hoda.....bo\e kako sam ponosna bila na tu snagu duha i ljubavi.....nije hteo si'i sa mnom dole, ne mo\e......nahranila sam hga na spratu i napojila i dala leki' a onda ga je Maca sneo dole i i[ao je u travicu kad se od no[enja odmorio.....i legao ynate gde....na sred dvori[ta, na kamen....svi smo bili napolju, Maca yalivao novoposadjenu travu, Maki pakuje kola i da voyi Boki i ja.....uvek tu legne na[ pas da nas sve ima na oku i da bude sa nama :heart:

slovaaaaaaaaaa............nemam kad da ispravljam.....ynam da 'ete rayumeti :heart:

Mari .....bi'e sve ok du[o, vide'e[.....svi smo tu ya vas dvoje:zag:

Na ivici suza sam bila kad sam ovo procitala, pre nego sto su me prekinuli kupci. On je... :aha:

'Bar dan. Kupile smo jutros neke kao patike i kao je ucestvovala na krosu, s tim da su imali kvalifikacije po skolama/vrticima i samo su prvi prosli dalje, ona je bila oko sredine. A mene od banana napada migrena. Al' ova jedna mi se smesi... :zaljubljena:

 
Ma da ludak ..on je nasrtao na onog opasnog staforda u našem bloku :rotf: gazda uzeo staforda u ruke ..pudla nasrće i ovaj se naravno oteo gazdi iz ruku i apio ga za nogu ..posle gazda od pudle tražio ovom 250 e za operaciju a ovaj mu rekao ma kako da ne :rtfm:

e vala ako mu je rekao.....ta pudla opasna more.....treba s korpu da je šeta i na povodcu :rtfm:
 
:dash: Totalno sam Zaboravila , a htela sam da napišem Mari ..
Dlakave stvorove ostavi u kući ..komšija nek menja vodu i daje hranu , a i isto može i ptica...U svakom slučaju Niš nije preko sveta kreneš ujutru. iskafenišeš sas nas (decu tj unuke ko šiša:rotf:), eto možeš kod dece na ručak, u posetu Taci i večernjim autobusom nazad u Niš:rtfm:
 
cIC KAže da zovem veta da vidim da li može nešto da se skine i da mu se olakša.....ja zvala ovog što je radio biopsiju, ispričam kako je slušao sinoć naš razgovor da ga pozovemo (veterinara), kažem da je skočio i lajao.....a vet mi upada u reč i kaže...kaže vam tu sam, nije mi vreme....rekoh, da...i toliko sam od srca pričala sva ponosna i sretna.....i kako sam ga jutreo snašla na njegovom mestu uz stepenice na njegovom mestu...pas koji jedva predje 15m po ravnom uz onolike stepenice.....ja imam predlog za vas.....i ja vas zovem da vas pitam možete li mu malo operacijom skinuti iako to raste.....baš sam to hteo da vam predložim...skinuću koliko mogu ne dirajući nerve i naplatiću sam samo anesteziju 2000 din.....dogovorite se u kući i javite mi dan dva ranije kad od ponedeljka.......ja ne mogu da verujem.....ne mogu da verujem kakav čovek....ostala sam bez teksta i samo sam kao glupača ponavljala hvala,hvala.....zvala sam cic i makija i oni su saglasni.....ljudi....dobro se dobrim vraća, po milioniti put sam se u to uverila.....o bože....biće mu lakše, neće ga gušiti....i popiće sve vaše lekiće a onda ću ja da mu kupim nove....samo da brinem o rani...uuuuuuuuuuuuuuuuuuf
sva drhtim....sva drhtim....od ponosa i sreće....i plačem.....i smejem se.....i......za sve vas :heart:

:eek: Nije on za saro gvozdje a vetu svaka cast! Da javis na vreme za vodu, ma korito ima da nadjem! :zag:

Pogana, ali ne može da ga povredi :think:mislim da je to srednja pudla ..dosta je viši od Mrcojla :lol:

Pas je onakav kakav mu je vlasnik. Ako ljudski copor siri nervozu, i pas ce da bude nervozan.
 
E, zaboravih da kazem... Dosao sinoc onaj kolega od mm, kaze "Gde si, Lukrecija Bordzija junior! Ja sam senior!" Popadali smo od smeha, sad vec mozemo da se smejemo, samo, macka mi ljuta, i ne krivim ga. :(
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top