Quantcast

F ODELJENJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

LJILJA MMM

Zaslužan član
Poruka
104.578
:cao: Joco
Ljiljo evo moj lajavko upravo izgrickao šiju ..i kad čujem kako krcka ..uvek mi tvoj glas u glavi "Koje radiš Gordano, čistiš šiju, pa on je pas ":rotf:
:rotf::rotf::rotf::rotf:
ODOH DA ZAVRŠIM KNJIŽENJE I DA ISPEGLAM ZA SUTAA......MACA SPREMIO VEČERU.....UUUUUUUUF....NEĆEM GA MENJAM
PA ĆU SVRNEM

- - - - - - - - - -

Veče, upravo sam stigla iz Vrnjačke Banje. Bilo lepo.
Saba je dobila lopticu valjda neće da nam grize obuću više :)
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

OVA MI ŽENA UVEK ULEPŠA DAN

LJILJA MMM

Zaslužan član
Poruka
104.578
STIGLA...umorna sam baš....načeli i drugu muškatlu u velikoj zelenoj saksiji...ne mog da je pomeraju jer ko zna koliko kila ima, al mogu da uskoče u njuma i kopaju, posebno okretne devojke :evil:.....i onaj nemac, kad nema koe da radi ide i vadi sijalice iz fontane i naravno isprlja njušku u zemlju, a onda je nabije u činiju sa vodom i brboće, te ga oda zemlja u činiji :evil:

LJILJA MMM

Zaslužan član
Poruka
104.578
El si videla one veeeelike kod mene u bloku---čik da nju secaju ako mogu..samo ne znam kako da ih transportujem do tebe :rotf:
ama će uskoči ona loptica skočica u žardiNjeru....:lol:...tako da cenim, nema mi spasa :aha:
a kad dodjete videćete....doček......ima budete izujedane i izgrebane od silnu kereću sreću :zcepanje:

odoh malo napolje pa u krevet, stigao me umor a i ledja bogami
laku noć Goco :zag:

mari47

Stara legenda
Poruka
93.640
Dobar dan :D

Nema nikog. Ljiljka se uspavala, Mari se tamo igra neće da svrne da nas izvesti da li se Sabi svidela loptica iloi i dalje gricka cipele :lol:
Nije da neću nego mi žao da vas budim
a Sabi treba neko da baca lopticu još nije ukapirala,
mačke su više zainteresovane.
Opet je prešla jutros kod komšija onih što sumnjam
da mi truju mačke. Zapamtila je svog boga, sad spava u polici :whistling:

LJILJA MMM

Zaslužan član
Poruka
104.578
Jesu vala izučeni uža delatnost pejzažna arhitektura ..oćje Lilja njima da sadi neke tamo bezvezne muškatle :zcepanje:
DABOME.....PO NJIMA bi trebao da bude Goli otok s ono potoče :rotf:

posle ja njih pejzažiram :evil:

e poludeh sa platama....ovo novo što izmislili za preduzetnika, napravio programer a oni izmenili naknadno....više od sata sam sa njim na tel.vezi..:dash: pola radim peške a pola automatika :rotf:
ja glupača pa prijavila klijenta, mislim tako smo se dogovorili, jer mu se isplati....a inače že važi za sve od 01.01.14....kad trčim pred rudu....sad se samoebavam vako pametna :dash::rotf:

smeh

Veoma poznat
Poruka
13.757
Dobar dan!
Ja sinoć kad sam došla, vidim Dona nešto mirnija nego inače...
Posle je grmelo, pa je gruvao vatromet (počeli Dani piva), sažalim se i pustim je unutra (bila je pod kaznom zbog onog s.anja... i to bukvalnog :evil:), ona sva uznemirena, uđe, pronjuška... al' mi čudna. Posle je tražila da izađe... pustila sam je ponovo a spavanje. Bilo mi je čudno da je previše mirna i mazna... ali nežno (uvek je ona mazna, al' voli da se igra, gurka, gricka...). Čitavu noć nam se mešaju razni "mili" zvuci ... preblizo smo centru grada i Danima piva...
Alarm je bio kad nije pojela doručak... Obiđem dvorište i vidim da je i povraćala. Temperaturu mi se činilo da nema, ali nije dopustila da joj izmerim.
Ostavim je ipak i obiđem pre sat-dva... I dalje je mirna (ali je u međuvremenu opet grmelo i bila provala oblaka... pa i od toga zna da se preplaši). Uspela sam da joj izmerim temperaturu - 39,5.
Veterinar će nam doći predveče.
Nemam pojma šta da mislim... ne bih da paničim, al' baš me uznemirila.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.