extra vencanica

Ja sam imala kratku haljinicu, kosi izrez od sredine desne butine do ispod koljena desne. Bila je osrednje dekoltovana (nista nije vrcalo okolo, mada kad razmislim, moglo je) sa kopcanjem oko vrata.
Procjenjena je kao - neporimjereno kratka, stikle kao neprimjereno visoke, a veo na licu, kao visak materijala koji je trebao da pokrije noge...
Bas me boli uvo. Bila sam zadovoljna i super mi je stajala.

Na svadbu sve dodju obucene u minjice i to je ok. Ali nevjesta mora da nemampojmastadokazuje preko duge haljine. Takve haljine su akodje vrlo lijepe, ali ja sam htjela da bude kako ja hocu.
Jedna fotka vjenacnice je izasla u Bazaru.

I to treba znati nositi.
Fenix, el tajna koliko godina imas? Mislim ono, sa ponavljanjem razreda mozda nisam shvatila.
Ja sam se udala po svim standardima extra rano (ne zato sto sam trudna, jer nisam), pa pitam...
 
Ja sam ti mali modni freak.Imam gomilu modela na kompu,pa ako trazis nesto konkretno-veci dekolte ili krace modele,reci pa cu ti potraziti.
 

Prilozi

  • 579.jpg
    579.jpg
    13,4 KB · Pregleda: 33
  • kostic13.jpg
    kostic13.jpg
    35,5 KB · Pregleda: 33
  • 123.jpg
    123.jpg
    25,3 KB · Pregleda: 25
  • 00210.L.JPG
    00210.L.JPG
    62,2 KB · Pregleda: 27
  • 00196.L.JPG
    00196.L.JPG
    75,1 KB · Pregleda: 20
chokolada:
Evo ti i ovaj sajt, otidji na brudekjoler 2006 ili 2007 pa razgledaj. Ovde ih ima bas na tone samo cisto sumnjam da imaju neke beozbrazne. :lol:

http://www.bridefashion.dk/

Meni je ova sa prvog sajta seksi na kub zbog golih ledja ali ne znam bas koliko je nesvakidasnja i koliko je provokativna. :?

914_C.gif
Ih... kako moze da ti bude seksi, pa jos na kub... kada je na slici neka bolesno mrsava jadnica... bedak!
 
Gazdarica:
Bice da je odgovor u tome sto razliciti ljudi imaju razlicite estetske kriterijume... Ova djevojka, po meni, ima fantasticnu liniju, a tebi je jezivo mrsava...
I, to je ok... :wink:
Pa da... ti ne vidis i da je sirotica sva pogrbljena jer nema snage da se ispravi, nego jos mora i da se nasloni na zid da bi stajala na nogama nekako... i gde su joj misici? o oblinama da ne pricamo...

ok, tebi je lepo mrsavo, a meni je lepo zdravo i zivahno
:D

tamo gde ti vidis liniju... ja vidim ispale koske... obrati paznju malo na sustinu, forma sama za sebe je beznacajna

anyway, ovo sam napisala ne u zelji da tebi menjam merila lepote, nego istaknem zdravlje kao prioritet
 
ra-ta-tat:
Pa da... ti ne vidis i da je sirotica sva pogrbljena jer nema snage da se ispravi, nego jos mora i da se nasloni na zid da bi stajala na nogama nekako... i gde su joj misici? o oblinama da ne pricamo...

ok, tebi je lepo mrsavo, a meni je lepo zdravo i zivahno
:D

tamo gde ti vidis liniju... ja vidim ispale koske... obrati paznju malo na sustinu, forma sama za sebe je beznacajna

anyway, ovo sam napisala ne u zelji da tebi menjam merila lepote, nego istaknem zdravlje kao prioritet

Ne laje kuca sela radi nego sebe radi...
:razz:
 
luckastalutkica:
Ova druga po redu bas je slatka, ja bih joj dodala jos neke detalje, ali super je.Samo sto se ne vidi u ovom citatu.
Kliknes na nju i dobijes full size.I meni je bas zao sto nemam vecu sliku,ali posto je to Kosticev model,a imam neke njegove vece fotke,mislim da je na istu foru.Gomila perli,rucnog rada,perja i kristala...
 
Butterflies And Hurricane:

Ne laje kuca sela radi nego sebe radi...
:razz:
oh...
naprotiv... ja nikad nisam bila tako mrsava i uvek sam bila fizicki aktivna, pa mi je muskulatura razvijena... ali daleko od toga da sam she male :lol:

osim toga... logicno je da zivimo onako kako mislimo da treba :) i logicno da ja ne izgledam tako kao zena sa slike... posto sam se vec negativno izjasnila o njoj

nego ovo me sada prisetilo... nedavno sam sedela u drustvu neke dve nosate mrsave ala vestica fazon... i otrovno su komentarisale svaku lepu zenu
 

Back
Top