Iz jedne stamparije mi traze da im eksportujem pdf-ove u verziji acrobat 3 (PDF 1.2). Kako se to namesta, s obzirom da imam acrobat od 4 do 8... Do sad sam sve sto sam radila slala u verziji acrobat 4 ili 5...
Hvala unapred na odgovorima.
Hvala unapred na odgovorima.